Změna primárního aliasu na Outlook.com

Vše okolo vývoje aplikací pro platformy Windows Phone a Windows 10 Mobile
Odpovědět
shicola
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: pát zář 30, 2011 7:54
Zařízení: Lumia 930

Změna primárního aliasu na Outlook.com

Příspěvek od shicola »

Zdravím, chtěl bych si změnit primární alias na Outlook.com.

Svůj prastarý Live Id účet mám zaregistrovaný na email, který nesouvisí s MS. tento email bych rád změnil. Rád bych aby mi pak veškerá komunikace od MS chodila na nový alias. Na neštěstí jsem vývojář a mám publikované nějaké aplikace na Windows Phone Storu, a rád bych, aby mi zůstali po stejným účtem i po změně aliasu.

Tedy: lze nějak změnit primární (původní, starý, s MS nesouvisející) email náležející k mému Live ID (MS Accountu) ? Stane se něco, pokud na outlook.com změním primární alias ? Zůstane zachován můj účet na Windows Phone Storu jako publikujícího vývojáře i mé zakoupené aplikace pro Windows phone nebo Windows 8 ?

Máte s tím někdo zkušenost ?
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Změna primárního aliasu na Outlook.com

Příspěvek od mimonaut »

Alias nijak nemění účet. Je to jen "přezdívka". Mělo by to být to samé.. ostatně když se přihlásíš pod aliasem, stejně se dostaneš ke svému účtu s původním názvem..

Takže o účet bys neměl přijít.. Na podpoře ti neporadí?
shicola
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: pát zář 30, 2011 7:54
Zařízení: Lumia 930

Změna primárního aliasu na Outlook.com

Příspěvek od shicola »

No ještě jsem tam nevolal, nejdřív jsem zkusil tady. Ale v podstatě mi šlo o změnu emailu, na který je ms účet navázaný ...
mceza

Změna primárního aliasu na Outlook.com

Příspěvek od mceza »

Ano zůstane. Také jsem publikoval několik aplikací pod účtem @seznam.cz a pak změnil hlavní alias na @outlook.cz. Byl jen třeba HR telefonu, jinak vše ostatní funguje jako dřív. Pokud ten původní necháš mezi aliasy, tak se dá na dev přihlašovat pod oběma účty.
Uživatelský avatar
kalmia
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 476
Registrován: úte pro 28, 2010 18:26
Zařízení: Nokia Lumia 930 Black

Změna primárního aliasu na Outlook.com

Příspěvek od kalmia »

Jí to udělal tak, že email @gmail.com, na který je ms účet navázaný, jsem neměnil. Vytvořil jsem alias @hotmail.cz a do něj si nechávám přeposílat poštu z @gmail.com. Tedy, nemusel jsem dělat HR a přitom používám Outlook pro příjem, odeslání pošty i kalendář jak v PC i v mobilu.
HonzaBRR
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 265
Registrován: sob črc 27, 2013 7:39
Zařízení: Nokia Lumia 720

Změna primárního aliasu na Outlook.com

Příspěvek od HonzaBRR »

Nevíte, jak změnit u jednoho aliasu jméno? Pokud změním jméno účtu, změní se jméno u všech emailových adres. Ale já potřebuji změnit jméno pouze u jedné emailové adresy. Nebo je jedinou cestou založit si nový účet?
Odpovědět

Zpět na „Programování a vývoj“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů