Aktualizace KB4093112 - moje nervy!!!

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
jackadam
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř úno 15, 2017 8:44
Zařízení: iphone 6s

Aktualizace KB4093112 - moje nervy!!!

Příspěvek od jackadam »

Nemá někdo podobný problém s touto aktualizací?

Problém je na firemním kompu, kde se každý boží den, cca od ledna, instaluje tahle aktualizace a každý den mi to restartuje komp a potom vyhodí hlášku, že došlo k chybě a aktualizaci nemohl nainstalovat. Pět minut potom, napíše že je aktualizace připravena k instalaci a že bude nainstalována.

Takhle to běží už čtyři měsíce den co den. Na NB mám zapnuto denně hromadu věcí a PC nevypínám, tak abych mohl druhý den pokračovat, ale ta zas*aná aktualizace mi jej pořád restartuje.

Zkoušel jsem vypínat Windows update přes Služby, ale stále to samé. Podle Microsoftu o tom problému ví a bude někdy v budoucnu odstraněn (nevím jestli za rok, dva, tři). Takovou pakárnu by měli odstřelit ihned a ne čekat na další výroční update aby to opravili.

Podle toho co jsem se dočetl, se to týká snad jen nějakých chipsetů/CPU (už si nevzpomínám přesně).

Nějaké přeinstalace systému aktuálně nejsou možné, z důvodu dosti velké komplikovanosti při nové instalaci informačních systémů atd.

Jen potřebuju zastavit ten proces instalace této jedné aktualizace, ostatní aktualizace projdou, nainstalují se bez problému.

Obrázek
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Aktualizace KB4093112 - moje nervy!!!

Příspěvek od veigy »

Tohle si zkoušel? https://support.microsoft.com/en-us/hel ... %3Dtwitter" onclick="window.open(this.href);return false;
osso
smartguru
smartguru
Příspěvky: 682
Registrován: pát pro 17, 2010 22:31
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 830, Lumia 640 LTE, Nexus 5x

Re: Aktualizace KB4093112 - moje nervy!!!

Příspěvek od osso »

Skús nainštalovať posledny kumulativny update ručne stahni s update catalogu, alebo daj update na nový build 1803 a je to[emoji6][emoji3]
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google a 17 hostů