SD karta

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
reznik
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob čer 18, 2011 21:52
Zařízení: Nokia 6303

SD karta

Příspěvek od reznik »

a filmy z karty na to si asi taky budu muset neco stahnout protože v galerii se to neobevuje.
Jsem si vsimnul ze nektere aplikace se instaluji do telefonu a nektere na sd kartu
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

SD karta

Příspěvek od Cleric »

Stáhni si třeba toto https://market.android.com/details?id=c ... rch_result bere jak video tak i musiku.
Ano některé aplikace jdou přesunout na SD kartu, ale dej si pozor co přesouváš. Nepřesouvej widgety.
Kmoda
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv srp 25, 2011 19:19
Zařízení: HTC Desire

SD karta

Příspěvek od Kmoda »

Zdravím,chtěl bych si dát do telefonu větší microSD kartu,mam ale problém že nevím co na ní musím nakopírovat z té puvodní. Mám docela zmatek v tom,která složka k čemu patří. Připadá mi že na té kartě je plno složek zbytečných,věci co zustali po dávno odinstalovaných aplikacích. Některé složky jsou prázdné. Zapoměl jsem si hned po koupi telefonu udělat zálohu paměťové karty...
jjiiwwii
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned zář 07, 2014 18:58
Zařízení: HTC Desire

SD karta

Příspěvek od jjiiwwii »

Ahoj, mám podobný problém se svých Htc desire. Měl jsem dopoledne mobil na stole, a kdyz jsem po obědě chtěl na mobilu si pustit písničky, tak mi to hlásilo ze v mobilu není karta sd. Zkusil jsem dát kartu do jiného mobilu, ale take to nefunguje. Nevím co s tim a rad bych vás požádal o pomoc. Děkuji předem ze odpověď.
kocicak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 129
Registrován: ned črc 27, 2014 13:51
Zařízení: Nokia Lumia 1320, Palm Treo 650, Lenovo P780

Re: SD karta

Příspěvek od kocicak »

Pokid karta nefunguje ani v jiném telefonu, je nejspíš problém v kartě. Jde aspoň z formátovat třeba ve čtečce?
kubik1977
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: ned zář 21, 2014 15:05
Zařízení: Lumia 640 LTE

SD karta

Příspěvek od kubik1977 »

chcem sa opytat nejde napr hra MANUGANU /pise error 492/a nejdu ani prehrat niektore pesnicky z sd karty /pise ze su unknow/ a pritom na inom telefone htc desire c ide aj manganu a idu aj prehrat pesnicky na tejto sd karte.kde moze byt problem?
jjiiwwii
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned zář 07, 2014 18:58
Zařízení: HTC Desire

SD karta

Příspěvek od jjiiwwii »

Zkoušel jsem kartu naformatovat ale hlásí mi to ze tam žádný disk není.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů