Jak se vyhnout spamu?

Diskuze věnovaná systému, aplikacím a hrám
Odpovědět
jdoby
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned led 05, 2014 19:31
Zařízení: BB Samoa 9720

Jak se vyhnout spamu?

Příspěvek od jdoby »

Dobrý den, potřebuji radu. Vlastním BB Samoa 9720 s OS 7.1. Každý den jsem zaplavován zprávami (spamem) s nabídkou dalších aplikací. Je to minimálně 10-15 zpráv denně. Předpokládám, že to je daň za stažení free verzí programů (nemám jich moc- Flash It, Contacts to Excell, WhatsApp, QR čtečka, iTranslator a pár dalších). Docela to obtěžuje, poradí někdo jak se toho zbavit? Další problém- stažení aplikací mi funguje pouze na wifi síti, mám běžný datový tarif, ne BIS, z mobilní sítě se mi instalace aplikací nedaří. Zajímavé je, že kolegovi se stejným přístrojem instalace z datového tarifu funguje. Software mám ten nejnovější....Děkuji za rady
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Jak se vyhnout spamu?

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Ad spam - nejspíš sis nasintaloval nějakou aplikaci, která hlídá slevy a akce v BlackBerry World, projdi si seznam aplikací a odisntaluj všechny appky podobného charakteru.

Bez BIS se na BlackBerry World nedostaneš, pokud to kolegovi funguje, tipoval bych, že má Vodafone, který jako jediný nabízí kombinované balíčky BIS s klasickým tarifem, takže mu tuto službu zřejmě aktivovali zdarma k běžnému tarifu a neví o tom.
Odpovědět

Zpět na „Systém, aplikace a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů