Daskalos B7610 Giorgio Armani ROM v3 a BT

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Odpovědět
V3nd4
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned lis 15, 2009 10:53
Zařízení: Samsung Omnia Pro B7610

Daskalos B7610 Giorgio Armani ROM v3 a BT

Příspěvek od V3nd4 »

ROMka by to byla úžasná, kdyby jsem právě nezjistil, že mi nejde přijmout cokoliv přes bluetooth. Odesílání funguje dobře, ale když mi chce někdo něco poslat, normálně mne najde, ale při odesílání to vyhodí u něj chybu. Požadavek na přijmutí souboru se mi nezobrazí. Zkoušeno odesílání z Nokie a SonyEricssonu. A druhá věc je, že mi přijde, že mi děsně rychle ubývá baterka. V mobilu mám asi 26 aplikací. Jak zjistit, která mi jí tak vybíjí?
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Daskalos B7610 Giorgio Armani ROM v3 a BT

Příspěvek od KVARK »

Koukni se do klasického nastavení od Microsoftu. Předpokládám, že máš anglickou ROM. Položka Beam files(ve složce Connections) zakazuje nebo povoluje příjem souborů. Pokud jde o spotřebu, netuším. Půjde ale o nějaký program, který stále pracuje i na pozadí. Možná nějaká položka na Today obrazovce...
V3nd4
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned lis 15, 2009 10:53
Zařízení: Samsung Omnia Pro B7610

Daskalos B7610 Giorgio Armani ROM v3 a BT

Příspěvek od V3nd4 »

To nepomohlo, asi je chyba někde jinde. :(
Womáčka
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon lis 30, 2009 20:16
Zařízení: OmniaPro B7610

Daskalos B7610 Giorgio Armani ROM v3 a BT

Příspěvek od Womáčka »

V3nd4: Tak jsem to bluetooth zkoušel a je to přesně jak píšeš, odeslat soubor nejde, vyhodí mi to chybu, že není možné zapsat data. Ale přijímání funguje normálně. Zkoušel jsem to s Nokii, Acerem a Siemensem.Určitě je chyba někde v ROMce. Naštěstí ale bluetooth nepoužívám a vystačím si s wifi.
V3nd4
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned lis 15, 2009 10:53
Zařízení: Samsung Omnia Pro B7610

Daskalos B7610 Giorgio Armani ROM v3 a BT

Příspěvek od V3nd4 »

Já to psal ale obráceně. Odesílat šlo a přijímat ne.

Edit: Tak teď jsem flashnul tuhle ROMku znova a BT funguje bez chyby (zkoušeno jen s jedním telefonem, s kterým to předtím nešlo).
Womáčka
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon lis 30, 2009 20:16
Zařízení: OmniaPro B7610

Daskalos B7610 Giorgio Armani ROM v3 a BT

Příspěvek od Womáčka »

Tak já nevím, flashnul jsem ji už podruhý a odesílání mi pořád nefunguje. O víkendu, až budu doma, tak zkusím ten fígl, co mi poradil rybar73 na modacu.

EDIT: TAk ani s obexinboxex mi nefunguje odesílání souborů přes bluetooth, vždy se odešle tak 1 až 2%, zahlásí to chybu a je konec. Ale tak jak už jsem říkal, naštěstí BT nepoužívám.
petagigi
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob lis 14, 2009 13:28
Zařízení: Samsung i8000 + Samsung B7610

Daskalos B7610 Giorgio Armani ROM v3 a BT

Příspěvek od petagigi »

ani tento link nepomuze?
http://forum.xda-developers.com/showpos ... tcount=139" onclick="window.open(this.href);return false;
martipavlicek
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát bře 09, 2012 20:19
Zařízení: Omnia pro B7610

Daskalos B7610 Giorgio Armani ROM v3 a BT

Příspěvek od martipavlicek »

Zdravím všechny,
mohl bych někoho poprosit, jestli by nemohl někam hodit ROM Daskalos B7610 Giorgio Armani ROM v3 nebo jinou rychlou a stabilni? Od zavření megauploadu ji nikde nemůžu najít.

Děkuji, přeji příemný den.
Mollar
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: úte črc 21, 2009 13:37
Zařízení: SE Xperia X1

Daskalos B7610 Giorgio Armani ROM v3 a BT

Příspěvek od Mollar »

Povedlo se mi dohledat/zjistit, že dočasné řešení problému s nemožností přijímat data je přejmenování přípony souboru na příponu, která je pro telefon bezpečná, tedy například .jpg. Zkusil jsem to a soubor jsem přijal. V telefonu opět přejmenovat na původní příponu (v mém případě na .gpx). Třeba to někomu pomůže.
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů