wm 6.1 pro omnii pro

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Odpovědět
delawer
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř srp 18, 2010 15:01
Zařízení: B7610 omnia pro

wm 6.1 pro omnii pro

Příspěvek od delawer »

Zdravim,

nemate nekdo k dispozici wm 6.1 pro omnii pro? Upgradoval jsem na 6.5 a jsem maximalne nespokojen. Rekl bych, ze neco tak nedoladeneho jsem nevidel.... od zamrzani, zpomaleni az po zhorseni kvality displaye.... Zkousel jsem se vratit pomoci zmeny jazyka a nic. Na Modaco jsem uz take koukal a sice jsem jednu objevil, ale pouze v AJ, ne ze by se to nedalo, ale preci jen bych ceskou uvital spis..... Bude vdecny za kazdou pomoc

-- stř zář 22, 2010 10:45 --

Tak se mi to nakonec povedlo, nasel jsem ceskou verzi wm 6.1, jednu z poslednich. Mam ji v tel. hozenou spolu s SBP mobile shell a musim rict naprosta spokojenost. Kvalita displaye se mi opet razantne zlepsila, je to videt hlavne na klasickych divX filmech.... Kvalita fotek taky lesi... Jak to rikal Gargamel..... wm 6.5 uz nechci nikdy videt!!!! Proste si myslim, ze pro nai omnii je to asi to uplne nejlepsi co je... volne RAM cca 70 MB, i se spustenymi aplikacemi... snad nejmin jsem mel po dvou dnech intenzivniho pouzivani a to 55 MB....

Takze, pokud bude mit nekdo zajem, at si pisne. Hodim sem odkazy, popripade i navod na flash ROM ve win 7 64 bit., protoze s nimi jsem mel snad nejvetsi problem.... Octans 2.14 je tak nejak nebere....
MufCZ
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř říj 20, 2010 13:11
Zařízení: Samsung GT-B7610

wm 6.1 pro omnii pro

Příspěvek od MufCZ »

Zdravíčko, tak jsem taky dost zklamán z wn 6,5. Bylo by možno sem hodit odkazy na ty wn 6.1 v cz? Diky moc.
delawer
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř srp 18, 2010 15:01
Zařízení: B7610 omnia pro

wm 6.1 pro omnii pro

Příspěvek od delawer »

Dalsi nespokojenec s novymi win 6.5?! . Tady je ten odkaz, je to cca na patem nebo sestem odkazu

http://www.modaco.com/content/b7610-omn" onclick="window.open(this.href);return false; ... t-6-1-rom/

s tim, ze to je jedna z poslednich, takze alespon u më je maximalni spokojenost. Win 6.5 jsou podle me opravdu velkym krokem zpet, alespon pro nase telefony... na 6.1 je mnoho vychytavek a kvalite foto a displaye ani nemluve.....
fore
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 178
Registrován: stř zář 09, 2009 15:49
Zařízení: Samsung Galaxy S2 i9100 16 GB + 32 GB Lexar c.10

wm 6.1 pro omnii pro

Příspěvek od fore »

panove , taky sem byl naprosto rozhorcen z 6.5 na nas stroj , ze sem se ji malem zbavil , ale DASKALOSOVA 6.5.3 : ver. 23144 je naprosto paradni ! coz se displaye tyce , tak je to podle me stejne jako s 6.1 , fotak pravda porad blbne pri horsich svetelnych podminkach , ale jinak romka je vazne uzasna , navic mate k dospozici bezpecne pretaktovani na 1GHZ , resp. 970 mhz !!! opravdu vyzkousejte
Soukynek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: stř led 20, 2010 17:45
Zařízení: Samsung Omnia Pro B7610

wm 6.1 pro omnii pro

Příspěvek od Soukynek »

Musím souhlasit... Tahle ROM-ka mě taky zatím sedí!!!! Svižná, ještě se mě snad nesekla, podle mě jeden z lepších kousků na tenhle telefon...
poster13
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon srp 01, 2011 20:12
Zařízení: Samsung B7610

wm 6.1 pro omnii pro

Příspěvek od poster13 »

Máte někdo prosím funkční link na ten WM 6.1 cz ,díky :)
kid_paja
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv úno 23, 2012 10:45
Zařízení: omnia

wm 6.1 pro omnii pro

Příspěvek od kid_paja »

me sel tento http://uloz.to/xfE6eKQ/pda-b7610xxii1-rar" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů