Prijimani hovoru pres PC?

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Standa99
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 242
Registrován: ned bře 12, 2006 10:53
Zařízení: Pixel

Prijimani hovoru pres PC?

Příspěvek od Standa99 »

........
pavliicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: ned kvě 11, 2008 22:49
Zařízení: Nokia Lumia 820, Samsung Galaxy S3 i9300
Bydliště: Česká republika

Prijimani hovoru pres PC?

Příspěvek od pavliicek »

AIKON: Vzdy se mi libi to tvrzeni iPhonistu o 100 letech pred konkurenci. Tuhle vec umely napriklad uz Nokie series 40 v roce 2006, cili prokazatelne v dobe, kdyz Aplle este zadny telefon nemel. Ale urcite je 100 let pred konkurenci - mozna tak v kopirovani veci.

V cem mi napriklad Apple vadil je nesmyslne rozmisteni ikon, ktere se neda zmenit a vzdy, kdyz jsem odinstaloval nejakou aplikaci se zbytek ikon posunul smerem doleva, Toto chovani neslo nikde zmenit, ani nastavit. Dal nejde zmenit systemove pismo na takove, ktere by se mi libilo, nejde nastavovat defaultni aplikace atd atd.
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

Prijimani hovoru pres PC?

Příspěvek od AIKON »

Počkej chceš mi říct, že s Nokií s S40 - třeba 6230i a td můžeš jen tak položit telefon třeba doma na stolek u dveří a někde v pracovně u PC přijímat hovory? S40 sem měl/mám v šuplíku a něco takového jsem tedy nikdy neviděl.

Rozmístění ikonek si na iPhone samozřejmně můžeš libovolně měnit - ano pokud něco smažeš tak se posunou.
Písmo si můžeš také upravit. Nechápu proč píšeš že to nejde - jaký jsi měl iPhone v ruce?

Ne 100 let před konkurencí není celkově - jen v té provázanosti zařízení, příjem hovorů na libovolném zařízení bez nějakého bastlení co pak stejně nefunguje.

PS - jdu vytáhnout S40 Nokii 6230i - poradíš mi ten postup jak to nastavit?
pavliicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: ned kvě 11, 2008 22:49
Zařízení: Nokia Lumia 820, Samsung Galaxy S3 i9300
Bydliště: Česká republika

Prijimani hovoru pres PC?

Příspěvek od pavliicek »

Jako ze jde menit druh a velikost fontun kdekoliv v celem systemu? Moc se mi to ale nezda, nikdy jsem na zadnym screenu co se povalujou po netu nevidel jine pismo nez to defaultni. To u screenu u Androidu jsou pisma ruzna. Pokud ano, predpokladam, ze je to novinka v iOS9, protoze ve starcich verzich jsem to tedy rozhodne nevidel. Ano, s Nokii 6230i to slo praktikovat taky, slo to pres Bluetooth, takze tam, kde stacil dosah.

Na pc si nainstaluj nokia PC suit, propoj s telefonem pres co chces a muzes prijmat hovory.
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

Prijimani hovoru pres PC?

Příspěvek od AIKON »

Jo font - tak to ne - můžeš si změnit velikost písma a můžeš si vybrat tučné písmo a pak máš dva styly zobrazení.
pavliicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: ned kvě 11, 2008 22:49
Zařízení: Nokia Lumia 820, Samsung Galaxy S3 i9300
Bydliště: Česká republika

Prijimani hovoru pres PC?

Příspěvek od pavliicek »

Ano, skutečně přehršel možnosti u telefonu za 25 tisíc.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Prijimani hovoru pres PC?

Příspěvek od uni »

Počet funkcí souvisí s cenou? Tedy jediné smysluplné auto je nákladní?
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

Prijimani hovoru pres PC?

Příspěvek od AIKON »

Víc vždy neznamená líp.
Ty opravdu potřebuješ měnit font písma u telefonu? K čemu je to dobré? Co to přinese, že máš systému položky třeba TR nísto Calibry?
Já spíš ocením rychlost stabilitu snadné prostředí a td - pokud někdo špatně vidí může si písmo zvětšit a td. A příjmání hovoru nemusím řešit nějakými nesmyslnými programi a td.
PS v popisu máš starou 820 - tam si také font nezměníš. To ti nevadí?

Některé argumenty jsou vskutku malicherné.
pavliicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: ned kvě 11, 2008 22:49
Zařízení: Nokia Lumia 820, Samsung Galaxy S3 i9300
Bydliště: Česká republika

Prijimani hovoru pres PC?

Příspěvek od pavliicek »

Jinou odpoved, ze to nepotrebujes jsem necekal. Je zvlastni, ze uzivatele Applu vzdycky nepotrebuji to, co Apple neumi, ale jakmile se ta moznost objevi, nemuzou bez toho zit. Typicky notifikacni lišta, vetsi uhlopricka atd atd. Taky mam rad stabilni a rychle prostredi, proto pouzivam Android 6, ktery opravdu nelaguje, ackoliv presvedcovat te o tom nema smysl. A ano, na lumii to zmenit nejde, coz je škoda a vadí mě to.
Standa99
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 242
Registrován: ned bře 12, 2006 10:53
Zařízení: Pixel

Prijimani hovoru pres PC?

Příspěvek od Standa99 »

........
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Prijimani hovoru pres PC?

Příspěvek od koumes »

Tak to co sem psal na zacatku,znova nekdo nasel.Hadate se o blbostech a nic konkretniho.
U symbianu to u,al S60 a S40 snad jen sms,ale nezkousel sem.
Takze vyreseno.
pavliicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: ned kvě 11, 2008 22:49
Zařízení: Nokia Lumia 820, Samsung Galaxy S3 i9300
Bydliště: Česká republika

Prijimani hovoru pres PC?

Příspěvek od pavliicek »

Nehadame se o blbostech. Blbost je nabizet nekomu kvuli tehle funkci ke koupi omezeny a cenzurovany telefon plus pocitac v hodnote desitek tisic, coz doporucuje AIKON, i kdyz jde vse elegantne vyresit instalaci jedine app.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Prijimani hovoru pres PC?

Příspěvek od uni »

pavliicek: Ale píšeš blbosti, snad od prvního příspěvku. Padl dotaz, padl tip na řešení. Pak jsi přišel ty s tímhle slovním průjmem....

Ad potíž, T-Mobile nasazuje technologii WoWiFi, kde ti lokální WiFi signál supluje signál z BTS. Třeba se ti to vyřeší "samo":)
EDIT: opakuji, nasazuje:) Je o předpokládám o SW úpravách v síti/přístroji, tedy v zásadě snadné nasazení a tedy rozšíření. Snazší než u VoLTE, vyžadující daný HW (4G).
BTW. přijde mi to jako životaschopnější řešení než návrh na instalaci SW a čehosi od společnost, která v podstatě už ani neexistuje....;)
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Prijimani hovoru pres PC?

Příspěvek od koumes »

To uz jsme zase jinde,VoWifi umi u nas pouze S6Edge a + tusim.
http://www.t-press.cz/cs/tiskove-materi ... ovozu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
yuff.3
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon led 11, 2016 23:06
Zařízení: Galaxy J5

Prijimani hovoru pres PC?

Příspěvek od yuff.3 »

Standa99 píše:Tzn. že se vyskytuješ v místě, kde nemáš signál? Proto si chtěl mít telefon někde položený, aby byl v dosahu WiFi + signálu a vzdáleně ho ovládat?
áno, presne tak.

-- Obdivujem ľudí, ktorí dokážu naozaj z čohokoľvek spraviť nejaký malicherný spor.

Aj tak všetkým ďakujem, v podstate ste mi pomohli.
Moc sa teším do budúcna na vowifi - verím, že čoskoro to rozbehajú aj na SK a hlavne aj na staršie androidy. Zatiaľ situáciu vyriešim VOIP (pravdepodobne viptel.sk)
yuff.3
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon led 11, 2016 23:06
Zařízení: Galaxy J5

Prijimani hovoru pres PC?

Příspěvek od yuff.3 »

Rýchla otázočka k spomínanému viptel.sk - žiadajú odomňa prefotený občiansky preukaz. (Chápem, pýtajú ho aj napr. v O2). Ale digitalizovať a nahrávať fotku môjho občianskeho sa mi nezdá rozumné. Navyše keď som nikde na žiadnom fóre o viptel.sk nič nečítal, nepočul.
Máte niekto skúsenosť s podobnou záležitosťou?
Majú vôbec právo pýtať odomňa občiansky touto cestou? Ak áno, čo právo na ochranu osobných údajov? Domnievam sa, že údaje ako r.č. a č.ob. preukazuje si aj tak žiadna spoločnosť nemá ako, kde, prečo overiť. Hlavne teda slovíčko ako je dôležité - myslím, že databázu, v ktorej sú takéto údaje zapísané má asi len polícia. Každopádne firma akou je napr. aj viptel.sk si fyzicky nedokáže preveriť pravosť môjho občianskeho a teda žiadať ho odomňa môžem brať ako pokus o nejaký odrb. Nevidím v tom iný zmysel. (Z princípu - rovnaké právo zneužívajú aj na pošte či spomínanom O2, Telekom a pod. Načo je im preukaz totožnosti (hlavne to nechápem v prípade), keď idem platiť faktúru.) Je to smiešne. Akoby sa chceli uistiť, že ju neplatím naschvál.
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Prijimani hovoru pres PC?

Příspěvek od Jumbo78 »

Číslo OP ověříš jednoduše v online databázi policie (jestli není neplatný).
Nicméně, kopii OP bych nikomu nedával (snad jen bance)
yuff.3
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon led 11, 2016 23:06
Zařízení: Galaxy J5

Prijimani hovoru pres PC?

Příspěvek od yuff.3 »

Vďaka za názor.
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů