Oppo Find 7a

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
geoffrey
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 85
Registrován: pon čer 14, 2010 9:43
Zařízení: Lumia 920, XPERIA Z, LG2, Lumia 925, OPPO Find 7a

Oppo Find 7a

Příspěvek od geoffrey »

Tak jsem si pořídil tenhle fantastický kousek. Objednávka přímo z distribuce Oppo, dodávka do Linze 1 týden od objednání. Cena 399,- EUR. Musím říci, že to byl trochu šok, i když jsem trochu dopředu doufal... Naprosto perfektní a luxusní zabalení, perfektní zpracování i design. Prostředí postavené na Androidu 4.3 je zatím naprosto plynulé a to je nainstalováno celkem velké množství aplikací od výrobce. Nejvíce mě ale fakt překvapila ta kvalita výroby. Ostatní výrobci by se mohli od Oppo učit!! Poslední oficiální verze nemá zatím češtinu, měla by být ale v dalším update ve verzi 2.0. Jinak jeden velký update se mi nahrál přes OTA hned 2 dny po jeho vydání. Další velké překvapení je fotoaparát. Zatím nejlépe fotila moje Nokia 925 a LG G2. Oppo se svým Sony modulem fotí ale výrazně lépe. Alespoň po pár snímcích, které jsem trochu detailněji prozkoumal. Samozřejmě, je to pořád fotomobil, se všemi svými nectnostmi (normálně fotím na Nikon 7100) :) . Jinak další postřehy. Skvělý full HD display, opravdu 100% fungující vychytávky jako např. odemknutí mávnutím nad mobilem nebo "nakreslením" gesta na vypnutý display (gest je možno používat více). Výborný zvuk a lepší příjem signálu GSM než Nokia 925. Rychlonabíjení je naprostá pecka!! Další postřehy dodám. Jinak musím říci, a to jsem velmi náročný uživatel, který mobily střídá častěji než boty :wink: , Oppo se zatím jeví jako super trefa do černého!!
geoffrey
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 85
Registrován: pon čer 14, 2010 9:43
Zařízení: Lumia 920, XPERIA Z, LG2, Lumia 925, OPPO Find 7a

Oppo Find 7a

Příspěvek od geoffrey »

Doplňuji informaci o jazyku, poslední oficiální verze ColorOS V1.2.1i již obsahuje češtinu. Aktivuje je tímto postupem:
1) Klikněte na telefonní sluchátko, jako když voláte
2) Zadejte znaky: *#0000#
3) Znaky zmizí a "nic" se nestane.
4) Běžte do Setting, Language a vyberte češtinu, která tam poté již je.
morthon
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát črc 04, 2014 10:10
Zařízení: Samsung Galaxy S4

Oppo Find 7a

Příspěvek od morthon »

Ahoj, prosím Tě přemýšlímvelice vážně nad pořízením si OPPO Find 7 nebo popř. 7a.

Mohl by jsi mi prosím Tě blíže popsat postup nákupu ?

Děkuji
Carllos VoiP
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: ned lis 24, 2013 8:38
Zařízení: Samsung Galaxy S7 stock rom
Bydliště: Svitavy

Oppo Find 7a

Příspěvek od Carllos VoiP »

Pokud chceš kupovat , možno zde http://www.oppomart.com/find-7/oppo-fin ... black.html" onclick="window.open(this.href);return false;
geoffrey
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 85
Registrován: pon čer 14, 2010 9:43
Zařízení: Lumia 920, XPERIA Z, LG2, Lumia 925, OPPO Find 7a

Oppo Find 7a

Příspěvek od geoffrey »

Oficiální distribuce here :) http://europe.oppostyle.com/ Normálně objednáš, jako z normálního eshopu. Nevím, jestli posílají do Čech, já si ho nechal poslat do Linze.
morthon
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát črc 04, 2014 10:10
Zařízení: Samsung Galaxy S4

Oppo Find 7a

Příspěvek od morthon »

A chci se zeptat, když si to nechám poslat do Linze tak tam musím mít nějakou kontatkní osobu ne ? :) .. nebo to prostě napíšu na sebe a přijde mi pak nějaká sms že tam mám na poště telefon ? :D ... v tomhle se moc nevyznám tak promin za hloupé otázky :)
Carllos VoiP
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: ned lis 24, 2013 8:38
Zařízení: Samsung Galaxy S7 stock rom
Bydliště: Svitavy

Oppo Find 7a

Příspěvek od Carllos VoiP »

Pošlou ti ho i do CZ viz http://support.oppostyle.com/hc/en-us" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů