Ochrannou fólií ScreenShield získávají...

Pravidla pro uživatele tohoto fóra, informace a novinky...
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Ochrannou fólií ScreenShield získávají...

Příspěvek od Jiří Hrma »

Minulý týden jsme pro vás se společností Skinzone s.r.o. připravili speciální akci, ve které jste za napsaný komentář mohli získat ochrannou fólii zdarma. 10 fólií bylo rozděleno mezi autory, kteří již s fólií ScreenShield mají nějakou zkušenost a rozhodli se o své hodnocení podělit. Dalších 10 fólií poputuje mezi autory komentářů, kteří dokázali zajímavě odpovědět na otázku "Proč právě já bych měl fólii ScreenShield získat?". Pět uživatelů s nejpřínosnějším komentářem navíc od Skinzone s.r.o. získá zdarma značkové hodinky OOZOO (vybrat si můžete z modelů uvedených v tomto článku).

Obrázek Obrázek Obrázek

Ochrannou fólii za zajímavý komentář získávají uživatelé
xetron
Nebudu tady zdůvodňovat proč právě já bych měl získat folii ScreenShield, protože dle mého názoru, si ji všichni čtenáři zaslouží úplně stejným právem. Pokud ale fólie ScreenShield jsou opravdu tak dobré a dál než konkurence(u které mně trápí odlepování rohů a kolem homebuttonu) tak bych ji rád vyzkoušel a pokud sou tak dobré jak se píše, s radostí pak konkurenci pošlu i s jejích celoživotní zárukou výměny fólie do koše...

HUdasp
Já bych jí měl rozhodně získat pro to, že žádná normální folie pro ZTE Blade na českém trhu neni - tak by ji musel Screen Shield pro Blade vyrobit.

MINICOOPER
Možná proto že neustale kupuju invisible shield a už me to nebaví a rad bych vyzkoušel pravdepodobně stejně kvalitní folii za nižší cenu...

Tom Vysoudil
Pokud mi zašlete Vaši fólii ScreenShield, obratem Vám s velikou radostí pošlu zbytek toho nažloutlého, odlepujícího se hnusu plného mikrobublinek, kterému ZAGG říká fólie. Na mém iPhone 4 už bohužel 3 měsíce není žádná fólie, jelikož bych se opět nerad spálil s výběrem. Nemyslím, že přes 600 Kč bylo adekvátní za to, že vydržela na mém telefonu 4 měsíce. Proto pokud Vaši fólii získám, moc rád se podělím o své zkušenosti s ostatními a doporučím ji i svým přátelům.

Balu_CZ
Ehm, začnu tím, že jsem elektrikář, který má značnou slabost pro hitech hračky, díky čemuž vždy jednou za dva roky k tarifu koupím výdobytek techniky (N9210, pak SE X1, a nyní HTC DHD) a pak jen nadávam, jak má všude škrábance, rýhy a a je celej domlácenej - no kdo někdy byl na stavbě tak pochopí.. já a obal? jak kdy, když telefonuju, jsu zaprasenej a není čas si umývat ruce.
Má výzva je tedy následující: nabízím Vám i celé SmartManii 100% zátěžový test vaší fólie v naturálních podmínkách suti, hrubé a fajnové s dokumentací jak textem, tak fotovizuální, kterou bych provedl přes tohle léto.. Pokud se můj telefon a folie na něm dožije Září, rád Vám za ni zpětně zaplatím, na základě předchozích folií předchozích mobilů (jako některé příspěvky tu, prostě koupím folii, zjistím že stojí za víte co, tak šup s ní dolů.. )bych rád zjistil, jestli i ty Vaše stojí za.. ..a nebo HTC Desire HD bude první, co přežije mé pracovní nasazení, aniž bych se musel vzát mé slabosti pro drahé mobily naprosto nehodící se k mé profesi.. Díky předem!


anims
Proc bych ji mel ziskat? Protoze mam iPod s rozbitym displayem a nechci aby se mi vysypal cely ven tak to musim necim zabalit :-)

Lucie S
Folii bych měla vyhrát a to z těchto důvodů:
1) jsem tu nejspíš jediná holka, která touží vyhrát Vaši folii
2) mám nový telefon x10 mini pro a ten si zaslouží ochranu, kterou mu Vaše folie poskytne
3) taky budu mít 3.září narozeniny (25), tak byste to mohli brát jako předčasný dárek pro mě :D
4) ještě nikdy jsem nic nevyhrála :(


scarabeus
Proč právě já bych měl folii získat?
Protože do ní obléknu Streaka!
Čekaj jí, holku, chvíle krušné,
škrábání od klíčů a prostředí prašné.
Polezem na hory, půjdem spát pod širák,
v batohu políbí folii otvírák.

Doufám, že odolá i při hledání keší,
však už se na ní můj Streak prý moc těší.
V přírodě displej už škrábance poznal,
tak bych rád tyhlety neduhy schoval.
Až bude folii mít telefon obutou,
určitě zazáří LCD novotou.

Protože chovávám divého tchoře,
telefon hledávám i u něj v noře.
Dostane zabrat, holka tenká,
však díky ní uvidím na písmenka!
A po pár týdnech napíšu rád,
jak velký je folie kamarád.


qwido
Tak důvod proč bych chtěl tuto folii je rize praktický. Denodenně se pohybuji na stavbách a spolu se mnou samozřejmě i můj HTC HD2, podle toho samozřejmě vypadá i nynější folie. Zhruba každé 3 měsíce folii měním, protože přes škrábance už je po této době obraz dost zkreslený a hlavně při slunečním světle je to hrůza. Zatím jsem zpoléhal na BRANDO ale video na stránkách ScreenShield mě opravdu zaujalo a rád tuto folii vyzkoužím v zátěži ;-)

jovanyy
Sam se svym sklem sdilim slabost snadneho skripnuti se snehodnocujicimi smitky.Slibu stacilo.Starosti se sklem stejne.ScreenShield snoubi styk samotneho systemu se skutecnym svetem.Smes specialnich slozek slibuje seriozni silu ScreenShieldu.Selze ScreenShield?Sednu si se slzama shrouceny smutkem?Snad sezenu ScreenShield skrz skvelou soutez Smartmanie.Slova se "s" snad sejmou smich snazicich se soutezicich.Spln smartphonu sen ScreenShielde,stan se stalou strategii stornujici snahu smitek svymi skutky sabotovat screen smartphonu!

Dalších 10 fólií poputuje mezi autory
jrjelinek (tento uživatel získává k fólii hodinky OOZOO)
Fólie používám už hodně let a na spoustě zařízení. Rozhodně jejich použití doporučuji, protože na každém displeji se dřív nebo později škrábance objeví. A je jedno, z čeho je kryt - plast, sklo, tvrzené sklo. Je to jen otázka času. Za fólii se mi vždy vyplatilo připlatit. Obchody jsou plné levných, které se špatně aplikují, většinou jsou hodně tenké a velmi rychle se začínají loupat. Zkoušel jsem hodně značek, takže mám s čím porovnávat. Nejlepší službu vždy dělaly fólie tuhé. Nejlepší aplikace i výdrž. Už kvůli tuhosti jsou nejodolnější vůči okrajovým ohybům, vnikání nečistot a postupnému odchodu.
Když jsem našel Invisible Shield, zkusil jsem. Bohužel mi nedošlo, že vlastnost, kterou výrobce vyzdvihuje - protiskluzová ochrana zabraňující vyklouznutí telefonu z ruky - je kontraproduktivní na dotykovém displeji. A je to tak. Fólie je měkká a prst nebo stylus na ní prostě zadrhává. Čím větší tlak, tím víc. Trochu zatlačím a prst stojí jako přilepený. Aplikace je díky měkkosti a ohebnosti naopak výborná. Není problém sundat a opravit polohu. Ovšem! Fólie se po pár dne začala od krajů odchlipovat. Ne proto, že bych telefon neodmastil, nebo aplikoval nesprávně, ale vlivem ohřevu držení v ruce a třením fólie měkne a měkne i lepidlo pod ní. A jak se dostane první prach, je konec. Dokonce po měsíci začala fólie lehce žloutnout. Prostě hrůza. Tím jsem získal nedůvěru ke všem podobným fóliím. Ale pak jsem potřeboval polepit iPad a to už je dost velká plocha. A u normální fólie se mi prostě nedařilo nalepit bez prachu. Pár zrníček se vždycky dostalo. A kolem prachu bublinka pod fólií. Takže pár set korun šlo do kytek.

A pak jsem narazil na ScreenShield. Firmu znám, protože jsem od ní bral laminované folie na ochranu vík notebooků a byl jsem absolutně spokojený. Tak jsem to risknul. A výsledek:
- fólie je na povrchu o dost tvrdší, než IS, takže se po ní docela dobře klouže - není to jako po originál skle, ale téměř to nevadí
- aplikace byla perfektní - sice se mi tam nakonec jedno zrníčko prachu dostalo, ale fólie ho při "sedání" a vysychání obtekla a nevznikla tam bublinka, jen nepostřehnutelný mikrohrbolek
- fólie po 2 měsících drží a nežloutne
- fólie téměř nebere otisky - původní sklo se několikrát denně muselo leštit, fólii jen pro formu přejedu jednou za pár dní
- zmizel škrábanec na skle - normálně byl vidět na první pohled, teď ho pod fólií už nejsem schopen najít

Takže bych přivítal typ s ještě tvrdším povrchem, ale jinak jsem spokojený. Mám objednanou fólii i na nový iPhone, protože o lepší fólii nevím.


spiritiak
Od zaciatku pouzivam folie na mobil.Ako 1. som pouzil neznackovu foliu na nokia e51 ale folia mala vzdy bublinu v rohu displeja a znizovala citatelnost.Neskor som s kupou Nokia 5530 Xpress Music som si kupil aj foliu od ScreenShield.Bola to ovela vyssia kvalita folie ale casom ked sa doskriabala trochu znizovala citelnost na slnku , casom zachytala prach pri rohoch ine nevyhody nemala a prakticky som jej pritomnost nevnimal.Mal som s nou velmi dobre skusenosti. Teraz som si kupil HTC desire a zatial je bez folie kedze nie su financie navyse ale vyhra v sutazi by ma velmi potesila.

JaryKury
Folii používám a používal jsem na mnoha telefonech jelikož nejradši mám Android telefony a už jsem jich notnou dávku vyměnil na třech z nich jsem měl ochranou fólii ScreenShield tenkrát koupenou v obchodním domě, moc mi vyhovovala už si ani nevzpomenu kolik pádů utrpěl můj telefon z držáku v autě a nikdy ani škrábaneček to samé mohu zmínit u pádu na chodník v neustálém spěchu, kolikrát jsem usnul s telefonem a ten mi spadl za postel a také vždy dopadl skvěle. Při každodenním spěchu a maximálním vytížení telefonu, kdy s ním dělám vše ho vždy chránila ochranná fólie a kdyby ji neměl dopadl by hůře. Proč nedopřát věci, kterou v dnešní době tak moc používáme a neuděláme bez ní ani krok, skvělou ochranu. :)

jungle-be
Dneska mi přišel SAMSUNG Galaxy Ace ,ale už před tím,než jsem si ho obědnal, tak jsem hledal na něj nějakou v hodnou folii. Hledal jsem celé dny, až jsem se dostal na web ScreenShield.cz . Poté jsem na internetu hledal nějaké zkušenosti s kvalitou tohoto produktu. V drtivé většině případů byly pozitivní,tak jsem se rozhodl, že si ji tedy koupím. Dnes ráno jsem si ji chystal koupit,ale jako pravidelný čtenář SmartManie jsem si šel přečíst ještě nějaké ty články a náhodou jsem narazil na tento. Co jsem se ještě dozvěděl od známých, tak tyto folie mají min. půl roku a bez problémů! Dovolím si říct, že tyto folie na display jsou nejkvalitnější na trhu . Nechci být sobecký,určitě je tu více lidi, kteří ji potřebují možná ještě víc, ale na ten muj nový mobilek by se mi hodila.

zajicek
Fólii ScreenShield používám na své Nokii 5800 pár dní a myslím, že za zkoušku stojí každému. Já jsem s ní spokojen, ale s velkým ALE. Na Nokii 5800 má fólie jeden velký problém,nemá vyříznutý pravý horní roh a překrývá čidlo přiblížení. Což je podstatný problém a fólie bude muset dolů.

Punta (tento uživatel získává k fólii hodinky OOZOO)
Fólie je na užívání fajn, aplikace super, ten sprej opravdu vydrží. Jen to vylupování byl docela problém, zůstal mi tam "ocásek". Mě ale docela vadilo balení, respektive fólie umístěná ve víku. První byla pomačkaná už když jsem ji kupoval a tak jsem musel vzít druhou a při vytahování jsem měl opět problém ji nepomačkat. Asi mám nešikovné ruce, ale lepší uložení fólie by mě potěšilo. Taky je v tom víku dost zranitelná,když dám krabičku s dalšími věcmi do tašky, dostalo víko zabrat. Uvnitř krabičky by myslím byla uložena lépe.Přeji hezký den.

tomasjirik (tento uživatel získává k fólii hodinky OOZOO)
Po procteni netu a zkouknuti cen a komentaru, jsem objednal. Pro folii jsem si dojel, takze mi ji primo i aplikovali (zdarma samozrejme) a musim uznat ze oproti ostatnim v okoli je to rozdil. Holt za kvalitku se vyplati priplatit par korun (a to doslova par). Vetsina LEVNYCH prodejcu si to nazene na postovnem + nemaji moznost osobniho odberu. U takovychto nakupu preferuji osobni kontakt. Coz zde je bez problemu.
Folie uz delsi dobu drzi, bez skrabance (a to s telefonem nezachazim zrovna v rukavickach). Duha - zadna, bublinky- zadne, odchlupovani - zatim taky zadne. Aplikacni sprej dodavany v baleni perfektne poslouzil pro reaplikaci folie na starem HTC Touch (kde byla po 4 letech stale puvodni, ale nekolikrat odchlipla a znecistena).
Nakonec jsem si poridil i zadni polep protoze nepouzivam pouzdro a parada, hruby povrch perfektne sedi doo ruky a mobil neklouze, design - kazdy at si vybere, ja jsem priznivcem strizliveho vzhledu.
Muj verdikt, jo beru. Priste vim kde koupit + co okoli doporucit.


nokiae51
Použivám folii ScreenShield na svém Nexusu S asi měsíc a jsem maximálně spokojen. Komunikace s prodejcem, dodání, aplikace na přístroj, vše bez potíží. Cena je sice oproti lowendovým foliim o něco vyšší, ale peněz nelituji, investice to je úměrná cenám dnešních smartfonů. Doporučuji.

jirka_joy (tento uživatel získává k fólii hodinky OOZOO)
Ochranné fólie používám již od svého prvního dotykového MDA HTC Touch HD. Vyzkoušel jsem několik typů i výrobců. Levné neznačkové měly různou ale v zásadě nižší kvalitu. Vhledem k nízké ceně byly většinou tenké, chránily displej tedy méně. Komfort ovládání dotykového displeje byl s fólii často znatelně horší a v poslední řadě se levné folie většinou rychle poškrábaly a proto jejich životnost a užitná hodnota byly nízké. Ze známých výrobců jsem vyzkoušel fólie od fy Brando. V současné době používám na Touch HD Brando antireflexivní a s tou jsem spokojen. Předtím jsem vyzkoušel Brando zrcadlovou. Ta byla sice efektní, ale vydržela pouze několik dní a na slunci byl displej téměř nečitelný. Začaly se na ní objevovat škrábance a praskliny nejspíš od nehtů (Touch HD má ještě rezistivní displej). Dobrou zkušenost jsem měl také s fóliemi přímo od HTC. Před pár týdny jsem si pořídil vlajkovou loď Samsungu - Galaxy S II a k němu jsem později zakoupil fólii ScreenShield. S instalací jsem neměl sebemenší problém. Předchozí fólie jsem sice také zvládl dobře nalepit, instalace ScreenShield je ale díky dodávanému aplikačnímu roztoku mnohem jednodušší. Nejdříve jsem měl obavu, zda všechny bublinky a nerovnosti do 24 hod zmizí, stalo se tak ale dříve. Fólie ScreenShield je ve srovnání s Brando, kterou mám na Touch HD sice měkčí, ale odolná je dostatečně (používám pouze pár dní). Co se týče kvality obrazu, nepozoruji žádné zhoršení barevného podání nebo výrazné snížení jasu displeje. Ovládání je sice trochu jiné, přece jenom jezdit prstem po skle nebo fólii je rozdíl, ale rychle jsem si zvyknul a nyní se mi SGS2 ovládá lépe než bez fólie (nedokážu to přesně vysvětlit, ale u Touch HD jsem zvyklý používat nehty a na kapacitní displej SGS2 jsem si delší dobu zvykal, potom jsem nalepil fólii ScreenShield a ovládání je pro mě nyní přes displej příjemnější). Fólii používám pouze pár dní, nemůžu se tedy vyjádřit k její životnosti. Jsem s ní naprosto spokojen, jedinou drobnou výtku bych měl k její velikosti. Na SGS2 fólii nechává podle mě zbytečně velké okraje. Displej je nekryt sice jenom bo obvodu na velmi malé ploše, ale i tak bych klidně volil větší rozměr. Je potom sice nutné fólii nalepit přesněji, ale to bych u ScreenShield neviděl jako problém vzhledem k její pohodlné aplikaci.

AdamiX (tento uživatel získává k fólii hodinky OOZOO)
Tuto fóliu máme na Wildfire a Desire HD, je výborná, drsná a hlavne sa na nej nerobia škrabance ako na iných fóliách. Taktiež chráni displej, a pri lepení je možné ju pár krát odlepiť a nalepiť znovu, v prípade že ste ju nalepili zle. Fólia nám chýba na HTC 7 Pro, a boli by sme radi keby sa nám podarilo ju vyhrať.



Výherci budou kontaktováni na e-mailových adresách uvedených u svého profilu ve fóru zástupci firmy Skinzone s.r.o. do konce tohoto týdne. Všichni účastníci diskuze u výše odkazovaného článku získají 53% slevu jako poděkování od Skinzone s.r.o. Informace, jak využít této nabídky, vám bude doručena na e-mail, který jste uvedli při registraci do našeho diskuzního fóra. Žádné další e-maily vám už doručovány nebudou.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Ochrannou fólií ScreenShield získávají...

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Palec nahoru pro HUdasp, u tohoto odůvodnění jsem se hezky pobavil a chválím i ScreenShield, že přijali výzvu :) . Asi začnu přemlouvat na BBM uživatele, aby si začali objednávat ScreenShield fólie, třeba se nám podaří dostat na výrobní linku i fólie pro BlackBerry komunikátory. Osobně si myslím, že má ScreenShield poměrně velkou šanci se prosadit na českém trhu, protože jsem sám zkoušel ZAGG Invisible Shield a ohodnotil bych ji "nápad jedna podtržená, provedení za čtyři" - fólie byla o milimetr kratší na šířku a udělaly se typické vlnky. Takže jsem měl radost, že se česká firma ujala tohoto dobrého nápadu a vylepšila provedení bez zmíněných neduhů. Jen tak dál!
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Ochrannou fólií ScreenShield získávají...

Příspěvek od Cleric »

Gratuluji výhercům, některé komentáře byly opravdu pěkné. Osobně jsem dostal slevu, ale zjistil jsem že mi je k ničemu. Moje zařízení nemají v nabídce :-(
AdamiX
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: čtv říj 14, 2010 16:55
Zařízení: Touch HD, Wildfire, Desire HD, 7 PRO
Kontaktovat uživatele:

Ochrannou fólií ScreenShield získávají...

Příspěvek od AdamiX »

Ja som konečne niečo vyhral :D
Atrey_Screen
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte dub 19, 2011 7:23
Zařízení: HTC Desire HD
Kontaktovat uživatele:

Ochrannou fólií ScreenShield získávají...

Příspěvek od Atrey_Screen »

Cleric píše:Gratuluji výhercům, některé komentáře byly opravdu pěkné. Osobně jsem dostal slevu, ale zjistil jsem že mi je k ničemu. Moje zařízení nemají v nabídce :-(
Dobrý den,
kontaktujte mě prosím na našem firemním e-mailu a určitě najdeme řešení jak Vám dodat novou fólii na Vaše zařízení :-)

Všem ostatním výhercům gratuluji, v případě jakýchkoli dotazů mě neváhejte kontaktovat.
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

RE: Ochrannou fólií ScreenShield získávají...

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Gratulace vsem :-)
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Ochrannou fólií ScreenShield získávají...

Příspěvek od Cleric »

Tak jsem si dojel pro folii do SkinZone a mohu jen vřele doporučit. Přijel jsem, telefon si přeměřil a následně aplikoval folii a během chvilky jsem zas mohl jít na vlak.
Ovladatelnost je suprová a i čitelnost na venkovním světle se mi zdá lepší.
jovanyy
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte čer 28, 2011 7:54
Zařízení: HTC Desire

Ochrannou fólií ScreenShield získávají...

Příspěvek od jovanyy »

A ked som zo Slovenska, pride mi folia cez PPL tiez zdarma? Ziadna platba za dopravu/dobierku a podobne?
AdamiX
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: čtv říj 14, 2010 16:55
Zařízení: Touch HD, Wildfire, Desire HD, 7 PRO
Kontaktovat uživatele:

Ochrannou fólií ScreenShield získávají...

Příspěvek od AdamiX »

@jovanyy: Áno, mne už prišla
Odpovědět

Zpět na „Pravidla a informace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů