Vymena krytu u iPAQ 614c???

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Honza Bouma
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: ned kvě 18, 2008 10:49
Zařízení: SE Xperia X10
Kontaktovat uživatele:

Vymena krytu u iPAQ 614c???

Příspěvek od Honza Bouma »

Je mozne u 614ky vymenit kryt? Objevili se mi dost velke skrabance na displeji a na boku mi praskl...
ondrasoch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob čer 10, 2006 10:31
Zařízení: HP iPAQ 614c

Příspěvek od ondrasoch »

Urcite pujde vymenit, ale aby ti nerekli to co me, kdyz jsem mel motorolu MPx220. U ni mi rekli ze to museji odeslat na ustreni motoroly a maji na to 30dni a cena asi 2000,-. To by si musel obeslat ruzny servisy a zeptat se...
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Příspěvek od Pipa »

se servisem HP mam nejlepsi zkusenost, uz kvuli tomu kupuju veci od teto znacky, napr. notyska mi dali do kupy vzdy do tri dnu jak to propagujou
samozrejme nevim jaj je to s mobilama
lukas-svk
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv črc 24, 2008 22:43

Příspěvek od lukas-svk »

Zdravim, neviem ako u Vas , ale u nas sa 614c vobec neservisuju a posielaju ich rovno do Holandska (preto si myslim ze aj ten kryt pojde vymenit dost tazko.)

L.
ondrasoch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob čer 10, 2006 10:31
Zařízení: HP iPAQ 614c

Příspěvek od ondrasoch »

Vymenit 100% pujde, ale bude to neco jako u ty motoroly
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Presne tak, PDA sa posielajú preč.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

nebo poduk si troufneš, tak si sežeň kryt sám a sám si ho i vyměň, popř. u někoho, kdo by to zvládl, někdy třeba nesedí a je potřeba zapnout nářadí
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob dub 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Bydliště: BA, SVK

Příspěvek od wakkee »

mne tiez praskol ipaq 614 na pravej strane pri tlacidle OK az po ten strieborny plast. Neviem ako sa mu to podarilo, kedze zasadne ho prenasam len v puzdre, doteraz mi ani raz nepadol a ani skrabanec na nom nie je a ma len 4 mesiace. Jedine co som si vsimol, ze to zacalo praskat od spodu, kde je skutka, zeby vada materialu. Mna by len zaujmalo ako sa toto da riesit? Uznaju mi to na reklamaciu? Ak ano aky sposobom sa to reklamuje? Treba volat na HP care alebo odniest predajcovi?
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Tomáš Kubec »

iPAQ je nejlépe řešit přímo u HP
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob dub 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Bydliště: BA, SVK

Příspěvek od wakkee »

kedze moj iPAQ sme kupovali spolu s kolegovcami do kopy, poziadal som ich o kontrolu povrchu a cuduj sa svete aj na ich zariadeniach sa objavili praskliny a pritom dokonca jeden z nich nebol este ani poriadne pouzivany a samozrejme nemaju ziadne vonkajsie poskodenia, kedze nemali tu cest padnut. Zatial to vychadza zo 6 zariadeni ze tri samovolne praskli a z toho dve na tych istych miestach. Ocividne sa jedna o vyrobnu zavadu na materiali. Aspon vieme kde HP stlacilo cenu.
Honza Bouma
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: ned kvě 18, 2008 10:49
Zařízení: SE Xperia X10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza Bouma »

wakkee píše:mne tiez praskol ipaq 614 na pravej strane pri tlacidle OK az po ten strieborny plast...
Praskl mi na uplne stejnem miste,zejtra ho nesu k prodejci...
hxg614
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: sob bře 15, 2008 16:26

Příspěvek od hxg614 »

Mohli by ste spraviť foto tej praskliny? Akosi si neviem predstaviť, kde to je - píšete, že "vpravo pri tlačítku OK". No tlačítko OK je na pravej strane klávesnice, a "vpravo pri tlačítko OK" je tlačítko "7" ;-)
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob dub 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Bydliště: BA, SVK

Příspěvek od wakkee »

fotky mam spravene aj z mojho a aj kolegovcov. Praskol od tlacitka OK ktore je na numerickej klavesnici v priamom smere k sivemu lemovaniu. Link na fotky dam hned ako to dam do pouzitelnej formy.

Na HP linke ma poslali rovno do ... slovami "a co jako s tim?" ked som ziadal o reklamaciu tak ma zenska rovno zrusila ze to sa reklamovat neda, bez toho aby to vobec videla. Dohodol som sa s HP servisom ze tam ideme ukazat zariadenia, ked to posudia na vyrobnu vadu daju odporucenie na zarucnu vymenu. Lenze to je take subjektivne posudenie.

Najviac ma stve, ze sa s tym zariadenim pracovalo ako v hodvabe, stale bol v origo puzdre a ani raz nepadol. Moja sluzobna nokia preziva oproti tomu hotove peklo. Som zvedavy ako to dopadne ale mam z HP velmi zly pocit, smutne je to ze som kupoval iPAQ koli tomu ze som veril v lepsiu zaruku oproti ASUS-u a inym.
hxg614
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: sob bře 15, 2008 16:26

Příspěvek od hxg614 »

wakkee: Hm no mechanické poškodenie je vždy problematické na reklamáciu :-( Ja zatiaľ po tejto stránke nemám žiaden problém, jediná známka používania je ošúchaná spodná hrana krytu baterky a na tom prvom kuse sa mi začala olupovať strieborná farba naboku pri gumovej záslepke externej GPS antény. Možné je, že zmenili povrchovú úpravu, pretože na tom prvom kuse sa prvé náznaky olupovania farby objavili už po pár dňoch používania, a na tomto novom kuse zatiaľ všetko bez problémov.
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob dub 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Bydliště: BA, SVK

Příspěvek od wakkee »

ja to beriem ze mechanicke poskodenie sa tazko reklamuje, ale nikdy by som svojho zakaznika neposlal do kelu bez toho aby som aspon videl to zariadenie. Mne sa neodlupuje nikde nic, ani osuchane nie je. Vyzera ako po rozbaleni az na tu prasklinu. A je dost nepravdepodobne ze by sa na viacerych zariadeniach objavila na rovnakom mieste rovnaka zavada len tak nahodou :)
hxg614
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: sob bře 15, 2008 16:26

Příspěvek od hxg614 »

Možno záleží aj od toho, na koho si natrafil na opačnom konci telefónu... Je naozaj možné, že určitá séria mala problém s plastami - náhoda to nebude. Možno by pomohlo, keby dali na reklamáciu tie prasknuté aj tí ostatní!
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob dub 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Bydliště: BA, SVK

Příspěvek od wakkee »

ideme traja zajtra do HP servisu, kupovali sme to naraz a zavada sa prejavila +- v ten tyzden, asi to ma nejaky self destructor :)
Crozz
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 67
Registrován: pát úno 23, 2007 18:54
Zařízení: Sony Xperia S a Samsung Galaxy Tab 2 7.0 3G
Bydliště: Praha

Příspěvek od Crozz »

mam za to,ze ipaq je co se tyce plastu velmi NEKVALITNI!!!, ja mam praskliny 3 a zniceny stylus tak ze konec stylusu proste odpadl tim jak se furt vytahoval z krytu :-(
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob dub 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Bydliště: BA, SVK

Příspěvek od wakkee »

keby niekoho zaujmalo, tu su fotky tych prasklin na troch 614c.

Prva bola kupena najskor dalsie dve asi tyzden po tom. Na tej poslednej je to len velmi slabo vidiet, prasklina len zacina a ma tvar presne taky isty ako na druhom zariadeni. Fotky nie su nic moc koli osvetleniu a velkemu sumu ale snad to bude vidno :)

Kód: Vybrat vše

http://www.wakkee.sk/pics/hp/01.jpg
http://www.wakkee.sk/pics/hp/02.jpg
http://www.wakkee.sk/pics/hp/03.jpg
http://www.wakkee.sk/pics/hp/04.jpg
http://www.wakkee.sk/pics/hp/05.jpg
http://www.wakkee.sk/pics/hp/06.jpg
http://www.wakkee.sk/pics/hp/07.jpg
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Příspěvek od Pipa »

Hmm, dobry
jestli to nekde nezbuchlo ?!?

vypada to ze to je mozna v miste prichyceni vrchniho plastu do tela founu - takze moc pritazeny - no soudruzi v cine hold maj moc pary
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů