Gym (stadión) a všeobecná diskuze

Tipy, triky & řešení problémů, všeobecná diskuze o Pokémon GO
Odpovědět
Uživatelský avatar
LivingLegend
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pon kvě 11, 2009 7:25
Zařízení: HTC Tytn II,Motorola Moto G (2013)

Gym (stadión) a všeobecná diskuze

Příspěvek od LivingLegend »

Par informací o stadionech
1) Revard ze stadionu se ziska v obchodu, ktery najdu v profilu, kdyz kliknu na zlateho pikaca http://pokemon-go.pl/wp-content/uploads ... renera.png v pravo nahore je stit, nanej kliknete https://www.google.cz/search?q=pokemon+go+profil

2) Vyse odmeny se odviji v kolika stadionech mame umisteneho pokemona. (cislo vidite na stitu)

3) Jakmile vyberu odmenu, dobiju dalsi stadony, musim pockat na cd. Proto zvaste cas kdy si odmenu vyberete.

4) I kdyz na konci stadionu ceka silny pokemon. Tak se ho nebojte, vy jich mate 6 :D
RedSalazar
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob črc 16, 2016 14:41
Zařízení: tablet lenovo yoga

Gym

Příspěvek od RedSalazar »

Jak přidám pokemona do Gymu k ostatním? Vždycky musím vybít celý Gym a teprve potom se tam můžu přidat. Jenže jsem tam potom sám, takže tam dlouho nevydržím. Nedá se nějak sejmout jen nejslabšího hráče? Nějak na to nemůžu přijít.
Uživatelský avatar
LivingLegend
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pon kvě 11, 2009 7:25
Zařízení: HTC Tytn II,Motorola Moto G (2013)

Gym

Příspěvek od LivingLegend »

No kdyz msusi vybyt celej gym tak utocis na cizi.

Kdyz vlezes do gymu svoji frakce tak bud ma dost prestize ze se tam muzes rovnou pripojit. (v pravo mas boxerku jako ze chces bojovat. Vlevo potom je pridat pokemona do gymu.)

Pokud dost prestyze nema. Musis utocit na gym svoji frakce cimz zvedas prestyz. Az se prestyz zvedne muzes pridat pokemona do gymu. Cim vyssi prestiz gymu tim vic treneru, a vic bodu ktere musi souper dobit aby dobyl gym.
RedSalazar
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob črc 16, 2016 14:41
Zařízení: tablet lenovo yoga

Gym

Příspěvek od RedSalazar »

Díky moc
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti