Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Diskuze o prvních smartphonech s Windows 10 Mobile…
Odpovědět
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od imperator »

Krayzie : ja mam nilkin sklo - a je perfektne - kedze klze ako original obrazovka a na vsetky veci ma vyrezy... takze sa oplati a mozem aspon telefon pokladat displejom nadol bez obav... ale akorat to ovladanie na polozenom stole - double tap ide vzdy...v rukach ide 100% dotyk... ale na stole nie... moze to byt tym sklom... ale ako preco ? :D s fyzikalneho hladiska
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Krayzie »

Netusim cim to moze byt. Dnes skusim znovu nalepit sklo a uvidim. Bez skla mi funguje dotyk na 100%. V kazdom pripade, take iste sklo som daval aj na L950XL a tam je to bez problemov.
Uživatelský avatar
langpi999
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: čtv led 16, 2014 21:03
Zařízení: Lumia 1020 YELLOW

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od langpi999 »

tak mi nešel glance screen občas jen problikl a hned se ztratil i když jsem dal zapnut: vždy na 15,30 minut a nesel restartoval jsem tel potom obnova továrního nastaveni a pak obnova přes kabel přes Windows device recovery tool a nic uz jsem glance screen nerozchodil verze aktualni vse jak ma byt ale nesel jen problikl na setinu sekundy a nesvitil. poté jsem spozoroval že opravdu velmi spatne a třeba i s 2-3 min zpozdenim lumia 950 xl white lte reagovala na rapidní zmenu svetla napr dnes slunce- tma a cekal jsem 3 minuty nez stahla intenzitu podvesvetleni. telefon vracen do datartu hradec. manazer byl velmi ochotný a tak nasleduje vracen penez a zejtrejsi vydani lumia 950 XL black bila uz bohužel není ale obednam si kryt přes internet za 700 aspoň budu mit pak černej nahradni zakoupeno sklo V-max tempered glass v hodnote 350 kc v datartu s upravou proti poskrabani s oleofobni vrstvou s citlyvym dotekem a ma výřezy na všechny senzory snad nova lumia uz bude slapat a budu mit stesti jako u te první na pevnou nevrzajici kontrukci a bezchybné zpracování
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Sinpa »

Dablick píše:xHeretic - byl bych rád kdyby to bylo jenom rukama, na začátek máme servr s nedůvěryhodným certifikátem
Při přidání nového účtu dávám rozšířená nastavení (protože máme firemní exchange),

Nastavuji:
emailová adresa:
heslo:
uživatelské jméno
doména:
servr
šifrované připojení: ano

Napíše mi to, že účet byl úspěšně vytvořen. Poté dám aktualizovat a vyběhne hláška o certifikátu a servru. Tak dám pokračovat. Nadále se všechno jeví v pořádku, ale nic se nestáhne a vyběhne mi hláška o zastaralém účtu. A chce to po mě login a heslo. Datum a čas má aktuální. Zkoušel jsem změnit heslo (nefunguje a mezitím se mi přihlásil android že pořebuje nové heslo, zadal jsem ho a vše ok). pokud sem nastavoval iOS, tak výše uvedené informace stačili k tomu abych se připojil na exchange.

Ale bohužel nevím co dělám špatně, protože se vše tváří v pohodě do doby zahlášení Vaše přihlašovací údaje jsou zastaralé.

Díky za radu

Když jsem nastavoval svůj primární firemní účet, tak vše proběhlo OK - je to pár měsíců zpět.
Na základě tvých příspěvků jsem nyní zkusil přidat i svůj druhý firemní email (který moc nepoužívám..) a dělá mi to přesně to samé co tobě - certifikát a následně znova login a pořád dokola :-(
Uživatelský avatar
langpi999
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: čtv led 16, 2014 21:03
Zařízení: Lumia 1020 YELLOW

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od langpi999 »

off topic . doufám,že se mě podaří nalepit sklíčko lépe,než u první lumie. podařilo se bez jediné částice prachu paráda krásně čisté ale ve 3 rozích mi zůstali asi pul cm vzduchove bublinky když jsem je vymackl z pod skla ihned se to znovu zavzdušňovalo tak snad toto bude kvalitnejsi skli predesle za 150 kc z mironetu todle za 350 z datartu pisou u nej v navodu ze nezanechava bublinky tak jsem zvedav
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od imperator »

Krayzie píše:Netusim cim to moze byt. Dnes skusim znovu nalepit sklo a uvidim. Bez skla mi funguje dotyk na 100%. V kazdom pripade, take iste sklo som daval aj na L950XL a tam je to bez problemov.
ja som to bez skla este ani netestoval stale som mal nejake nalepene... + co mam doma 730 a 830 tak tie skla nemaju a idu paradne...
Uživatelský avatar
langpi999
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: čtv led 16, 2014 21:03
Zařízení: Lumia 1020 YELLOW

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od langpi999 »

zajímavý můj problém s glance screenem registruje hrstka lidi z německa a pod. tak asi opravdu jsem nějaký štístkař několik lidí tento problém s GS muselo řešit až reklamací :-O
Uživatelský avatar
langpi999
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: čtv led 16, 2014 21:03
Zařízení: Lumia 1020 YELLOW

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od langpi999 »

http://answers.microsoft.com/en-us/mobi ... ies&auth=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Jirka66
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 94
Registrován: čtv čer 30, 2016 14:30
Zařízení: Microsoft Lumia 950 XL

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Jirka66 »

Zdravím, chci se zeptat, že mi z ničeho nic přestali do Outlooku chodit email z gmailu. Nevíte proč a co s tým??

Díky za radu i pomoc ;-)
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Jumbo78 »

Není to stejný problém?
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?t=40280" onclick="window.open(this.href);return false;
Moutain
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon zář 30, 2013 14:04
Zařízení: Lumia 820

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Moutain »

Ahoj.Mám 950XL zatím bez problémů. Jakým způsobem se prohlíží obsah telefonu,konkrétně se mi jedná hlavně o kalendář?
U 820 šlo všechno přes Bing.Díky.
klokan
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte srp 09, 2016 8:14
Zařízení: Lumia950DS

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od klokan »

Zdravím, môj problém je, že sa mi nedá nastavit dlhší interval obrazovky uzamknutia ako 5 minút (30s.-5min). Pri používaní s display dockom je to málo a viem že na niektorých telefónoch sa dá nastaviť aj interval "NIKDY" -obrázok-Nainštalované sú (podla mňa) najnovšie aktualizácie z 24.6.2016. Je to "bežná" chyba alebo pomôže len reklamácia. Dik.
Obrazovka uzamknutia.png
Obrazovka uzamknutia.png (37.34 KiB) Zobrazeno 4663 x
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od imperator »

je to bezna chyba (resp kvazi vlastnost) - stiahni si 2 cisto cierne obrazky - urob si z nich album - daj si prehliadať ako prezentaciu a skry lištu - vtedy sa telefon nezamkne a mozes pouzivat continuum vkuse - resp mozno je aj nejaka app ktoru spustis a telefon ti neprejde do spanku - ale toto funguje aj bez apky... displej sa ti nebude vypalovať a continuum pojde vkuse

Moutain : vyhladavanie v kalendari cez bing lupu nejde... a v kalendari vyhladavanie nie je... takze tazko :D
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od hravec-x »

Aplikace se jmenuje Disable Screen
klokan
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte srp 09, 2016 8:14
Zařízení: Lumia950DS

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od klokan »

"imperator": OK tvoj návod funguje, tel. sa nezamkne, len obrazovku tel. nemôžem použiť ako myš, ale to prežijem :) Dik

hravec-x: app funguje na čo je vytvorená-stmavý/zhasne display, ale tel. sa po 5-tich min. zamkne aj tak :-( takže pre mňa nepoužitelné. Aj tak dik.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od imperator »

klokan : tak ano musi ti to stacit - kedze pravdepodobne mas pripojenu mys a klavesnicu k telefonu

Inak daval som treti krat reklamovat displej v O2 - a vratili mi 600 eur za kolko som ho bral... tak mam zatial "zaloznu" 950 - mozno kupim este jeden kusok :D
Uživatelský avatar
Daff_Cz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 696
Registrován: čtv led 06, 2011 21:05
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge, black
Bydliště: Brno

Re: Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Daff_Cz »

Zase vypalenej?
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od imperator »

prvykrat vypalene tlacidla... druhykrat vypaleny svietivy pixel a teraz hej zase tlacidla...a uz aj na mojej zaloznej co som robil na nej len pocas reklamacii tej prvej "tlacitla" zacinam vidiet :D :D ale uz sa mi to nechce riesit... u prvej to bolo zaujimave na vratenie penazi ale druhu som kupil za 300 a tak ci tak chcem mat 950tku... skor rozmyslam ci neskusit XLko do zalohy...ale ta cena za 337 co to tu niekto kupoval uz zmizla z heureky :-/ to by som aj zobral...
klokan
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte srp 09, 2016 8:14
Zařízení: Lumia950DS

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od klokan »

imperator : áno doma používam klávesnicu s myšou ale pri hraní používam display ako myš - klávesnicu nepotrebujem ale tvoj návod s prezentáciou budem určite používať doma. Ale aj tak išiel na reklamáciu tel. za cca600 € musí byť min. počas záruky v 100% stave. A po akom dlhom čase sa ti vypálil display - ja ho mám 8 mesiacov
osso
smartguru
smartguru
Příspěvky: 682
Registrován: pát pro 17, 2010 22:31
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 830, Lumia 640 LTE, Nexus 5x

Re: Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od osso »

imperator píše:prvykrat vypalene tlacidla... druhykrat vypaleny svietivy pixel a teraz hej zase tlacidla...a uz aj na mojej zaloznej co som robil na nej len pocas reklamacii tej prvej "tlacitla" zacinam vidiet :D :D ale uz sa mi to nechce riesit... u prvej to bolo zaujimave na vratenie penazi ale druhu som kupil za 300 a tak ci tak chcem mat 950tku... skor rozmyslam ci neskusit XLko do zalohy...ale ta cena za 337 co to tu niekto kupoval uz zmizla z heureky :-/ to by som aj zobral...
imperetor: uz je zase na sklade :D http://bestcena.sk/mobilne-telefony/mic ... 32gb-black" onclick="window.open(this.href);return false;


Sent from mTalk
Odpovědět

Zpět na „Microsoft Lumia 950 & 950 XL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 95 hostů