Synchronizace facebooku+ hotmail kalendář s BB9900

Diskuze věnovaná systému, aplikacím a hrám
Odpovědět
libovice
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pon dub 18, 2011 19:42
Zařízení: Nokia N900, Samsung Omnia 7

Synchronizace facebooku+ hotmail kalendář s BB9900

Příspěvek od libovice »

Zdravím, pořídil jsem si BB9900, potřeboval bych radu:

1) při synchronizaci facebooku s adresářem se mě sesynchronizovalo pouze 8 kontaktů?

2) jde synchronizovat hotmail kalendář s BB?

Díky:-)
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Synchronizace facebooku+ hotmail kalendář s BB9900

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

S hotmail kalendářem nemám zkušenosti, ale ohledně Facebooku je to jenom tím, že aplikace nepozná některé kontakty (část bezdůvodně, část třeba kvůli tomu, že se jméno v adresáři a na FB v něčem liší - jako Jan a Honza atd). Zapni Facebook aplikaci a zobraz si seznam přátel, když pak na nějakou osobu klikneš trackpadem, nebo přes kontextové menu, tak by tam měla být možnost přiřazení k adresáři. Jinak bych ještě zkusil nechat chvíli tu aplikaci jen tak spuštěnou, pamatuju si, že mi to kdysi taky připojilo jen pár osob, ale pak se po nějaké době sesynchronizovala většina.
Uživatelský avatar
jablko33
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv pro 01, 2011 22:05
Zařízení: BlackBerry, Nokia Lumia

Synchronizace facebooku+ hotmail kalendář s BB9900

Příspěvek od jablko33 »

Dobry den, riesim ten isty problem z hotmail/outlook kalendarom. Da sa z tym nieco robit? V nastaveniach emailoveho uctu ,,Moznosti synchronizacie" su iba kontakty. Moznost kalendara tam chyba. Pri gmail uctoch su az tri moznosti: Kalendar, Kontakty, Odstranena posta. Prosim poradte.
Dakujem
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Synchronizace facebooku+ hotmail kalendář s BB9900

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

A nemáte náhodou zaškrtnutou synchronizaci kalendáře s Outlookem přes kabel v programu BlackBerry Desktop Software? Myslím, že jde synchronizovat jen jednou cestou, tj pokud máte aktivní bezdrátovou synchronizaci v mobilu, tak to nepůjde přes BBDS a naopak. Nejsem si stoprocentně jistý, že je to váš případ, jen mě to napadlo jako možnost.
Odpovědět

Zpět na „Systém, aplikace a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů