Délka hovorů - Volaná čísla

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Odpovědět
bindas
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon dub 02, 2012 9:36
Zařízení: Omnia W

Délka hovorů - Volaná čísla

Příspěvek od bindas »

Ahoj, mám od pátka Omnia W, vše se mi podařilo rozchodit a nebo tady najít. Jediné s čím jsem nehnul je, že bych vždy potřeboval od začátku měsíce znát celkovou délku hovorů u volaných čisel. Zjistil jsem, že přímo telefon to nemá. Existuje nějaká aplikace která by to uměla.
Díky, Jirka.
jk001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: pon zář 05, 2011 12:27
Zařízení: HTC Mozart , Omnia 7

Délka hovorů - Volaná čísla

Příspěvek od jk001 »

žial sklamem ťa zistíš len čas a dátum hovoru dlžku nie a ja nepoznám ani žiadnu aplikáciu ktorá to vie
bindas
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon dub 02, 2012 9:36
Zařízení: Omnia W

Délka hovorů - Volaná čísla

Příspěvek od bindas »

Ahoj a díky, tak tuhle odpověď, jsem fakt nečekal. To doopravdy není možnost jak zjisti kolik jsem měl celkových provolaných minut za určité období? Nicméně moc díky. Jirka.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Délka hovorů - Volaná čísla

Příspěvek od Flynn »

Opravdu není a nejsi sám, koho to trápí. Taktéž čítač dat neexistuje. Nezbyde ti než celkovou délku hovorů zjistit u svého operátora na tvém účtu. Já používám samoobsluhu Vodafone (můj operátor), mobilní verzi a po přihlášení vidím okamžitě spotřebované minuty volání a dat. Jinak toto téma je zde mockrát probíráno a technicky vysvětleno. Hledej.
bindas
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon dub 02, 2012 9:36
Zařízení: Omnia W

Délka hovorů - Volaná čísla

Příspěvek od bindas »

Ahoj a taky dík. No já mám služební O2 a jde o to, že volám poměrně hodně a mám určitý limit od řídi a když překročím, tak musím vyškrtávat soukromé hovory, takže se snažím nepřekračovat :) No nic, tak tohle mě dostalo, nicméně Windows fÓn mám prvně a musím říci, že jsem dost spokojený, nastavení i další věci celkem v pohodě. Jenom teda před tím jsem měl Nokii a navigace nebyla nic moc, ale tady vůbec žádná. No holt budu muset nějakou koupit a nebo máte nějaký tip?
streethawk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv led 05, 2012 11:47
Zařízení: Nokia Lumia 920 black, Nokia Lumia 820 white
Bydliště: Žilina

Délka hovorů - Volaná čísla

Příspěvek od streethawk »

Ahojte, treba pohľadať, možno už na MP nejaký software existuje čo to dokáže...neviem či áno, ale mohol by, je to pomerne užitočná vec...
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Délka hovorů - Volaná čísla

Příspěvek od Flynn »

Myslíš nějaký ten správce hovorů? Nemůže existovat a vysvětlení najdeš zde http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=144&t=27186" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů