Problém s pamětovou kartou

Diskuze věnovaná prvnímu dvoujádrovému telefonu od HTC
Odpovědět
anyman
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte úno 07, 2012 14:43
Zařízení: HTC Senasation

Problém s pamětovou kartou

Příspěvek od anyman »

Zdarvím,nedávno jsem si pořídil nový telefon HTC Sensation.Dokoupil jsem k němu pamětovou kartu Transcend 16GB class 4.Dost často se mi stává,že se karta samovolně odpojí,někdy při kopírování,někdy když telefon probudím,tak je odpojená.Není to nějak pravidelné,někdy je dva dny třeba klid.Nemá někdo podobný problém?
Díky za pomoc.
Bubák
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř úno 15, 2012 8:46
Zařízení: Htc Sensation

Problém s pamětovou kartou

Příspěvek od Bubák »

Ahoj stejný problém mám i já na svém Htc Sensation použity dva typy karet Kingston class 10 16gb a Emgeton stejné třídy ale rychlejší zapis a bohužel furt to samé. Pro mě je to hodně nepřijemná věc. Telefon jsem prakticky od nového roku neviděl jelikož je v reklamaci. Momentálně již ve třetí. Stále stejné závady odpojování pamětové karty , kolísání signálu, dokonce i zamrzání systému, samovolné restarty. Dvakrát již vyměnily komplet vnitřek telefonu zustalo jenom šasí a nepomohlo to. Ted se mi telefon vrátil z reklamace a dokonce měnily i modul kamery ovšem když jsem chtěl použít foták nebo kameru tak se nic nedělo. Systém byl pomalejší a ostatní popsané závady přetrvávali. Telefon jsem rovnou nechal na prodejně a poslal zpět na reklamaci. Ted čekám jak se k tomu postaví servis. Mám Htc rád ale bohužel ted zvažuji co jiného jako náhradu za Htc. Telefon jsem dostal v listopadu 2011. Vím že jsem tě moc nepotěšil ale tohle je realita kterou jsem zažil já.
anyman
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte úno 07, 2012 14:43
Zařízení: HTC Senasation

Problém s pamětovou kartou

Příspěvek od anyman »

Tak já jiné problémy s telefonem zatím nemám,než tohle,někde jsem četl taky,že na vině může bejt i karta,že bezproblémové jsou SanDisk.Ted jsem mel třeba tejden klid,je to divné..
Odpovědět

Zpět na „HTC Sensation“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host