ROM HD7 Intrinsic 4 with OS 7.10.7740.16 Evropská verze ?

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

ROM HD7 Intrinsic 4 with OS 7.10.7740.16 Evropská verze ?

Příspěvek od Jiří Hrma »

Ještě jsem ji nezkoušel, mám teď na HD7 tuhle custom ROM a jsem s ní spokojený, a teď mě ještě zaujala tato, která vychází z ROMky pro HTC Titan, tak až bude čas, asi ji prubnu :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

ROM HD7 Intrinsic 4 with OS 7.10.7740.16 Evropská verze ?

Příspěvek od htcjirka »

4.7" uhlopricka je hodne navykova a spatne se z ni je dolu a hezky se na to kouka..Jinak k Beats Audio je spise marketingove oblbovatko,protoze se jedna pouze o SW upravicku a jen malinko lepsi sluchatka v baleni..Ale pokud te zase zlakal Android tak pak asi nejde jen o Beats Audio.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

ROM HD7 Intrinsic 4 with OS 7.10.7740.16 Evropská verze ?

Příspěvek od Cheetah007 »

intrinsicROM je aktuálně ke dnešku tedy 3.1.2012 ve verzi 5.01 podrobnější info a odkazy ke stažení na XDA v tématu autora:
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1281482" onclick="window.open(this.href);return false;

Jednou z výhodou této ROM a je to již od dřívějších verzí je,že umožňuje pokročilejší nastavení motivu,máte na výběr klasicky změnu barvy dlaždice a v pozdaí přibyly k světlé-tmavé i další barvy,co vím tak toto je možné pouze složitou editací v registrech,ani advanced config to neumí.Zejména u HD7 který má TFT panel s nepříliš dobrou odezvou se to hodí,při klasickém tématu zelená-černá zůstavají v menu při rychlém scroolingu za bílými texty znatelné duchy,pokud nastavíte jako pozadí bleďě modrou či šedou je to výrazně méně viditelnější.
Příjemnná změna je zelená barva indikátoru baterie a barva intenzity signálu v závislosti na nastaveném motivu.
Pokud jde o customizaci tak ta spočívá v bootscreenu,několika tapetách a šesti nových vyzváněcích tónech,zbytek je od htc.
Předinstalované aplikace jsou pouze ty od HTC a není problém je z marketplace či HTC Hub updatovat na poslední verze stejně jako u oficiálních ROM,žádné další homebrew nečekejte a pokud by jste je chtěli není problém třeba přes Tom XAP Installer nahrát jakoukoliv jinou,rom má unlock i interlopunlock již v sobě.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů