Reklamace - zkušenosti

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
Odpovědět
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Reklamace - zkušenosti

Příspěvek od Pipa »

Zajímalo by mě jakou máte zkušenost při reklamaci Streaku.
Mě se na foťáku objevila šmouha - buď nějaký smetí uvnitř optiky nebo zkrátka vyvadnul chip.

Dle telefonátu na Dell CZ jsme zjistil že na Streaky ser......ou. Takže reklamace u prodejce. Tam jsem se stavoval a prý zatím řešili dvě reklamace a jedna byla kolem měsíce a u druhé vraceli peníze protože nebyla do měsíce dořešena.
Takže mám dilema zda to vůbec zkoušet - foťák pro mě není důležitý - ale zas na druhou stranu - fungovat by to mohlo.

Ještě dodám, že jsem si toho všimnul po flashi na poslední ROM, ale předpokládám že to s tím nemá nic společnýho, znovu flashovat se mi nechce.
bohus
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát zář 05, 2008 10:19

Reklamace - zkušenosti

Příspěvek od bohus »

Tak to nejsi sám kamaráde... já mám zase na čočce nějaké tři silné černé tečky a nějaké malé kolem.. koukal jsem na to lupou a přišlo mi to jako by bylo nějaké smetí na čočce.. ale stalo se mi to až po flashnuti na ofico update... Nechce se mi zase dělat reset celého mobilu. Našel jsem na netu různé nedobré věci na reklamace tak jsem se do toho chtěl pustit sám, že ho rozhodím.. no jenže mám strach, abych jej pak dal dokupy, hlavně ty černé leštěné lišty po krajích.. nevím jestli jsou lepené či nějak cvaknuté. Zkoušel jsem i jíné programy na foto i video a pořád se to objevuje na stejných místech... tak taky nevím co s tím, jestli jít do reklamace a čekat nehoráznou dobu nebo ne :-((
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Reklamace - zkušenosti

Příspěvek od Pipa »

Mě to taky naskočilo přesně po posledním updatu. A nevím že bych s tím někde praštil nebo tak.
Možná zkusim ještě vráti původní Romku, ale že by to bylo Romkou se mi nezdá.
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host