Tethering s tarifem BIS

Diskuze věnovaná systému, aplikacím a hrám
Odpovědět
khooca
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: úte úno 16, 2010 22:50
Zařízení: BB 9780

Tethering s tarifem BIS

Příspěvek od khooca »

Zdravím,

pídil jsem se po možnosti tetheringu s BIS tarifem. Pastuju sem odpověď od prodejce, který nabízí bayalink liberty key. Jde o výtažek z emailové diskuse.

Kód: Vybrat vše

Já:
Mám BB s aktivovaným tarifem BIS (O2). Rád bych si z BB udělal modem a sdílel internet do počítače (tethering). Toto je možné jen v případě, že si u operátora aktivuji „blackberry modem“ za dalších 360,- / měsíc. Toto považuji za nehoráznost a rád bych se bez toho obešel a tethering provozoval výhradně přes APN blackberry (tedy přes BIS). 

Prodejce:
browsing přes BB APN ve spojení s tarifem BIS funguje pouze pokud je zařízení připojeno k BES serveru. Může být i BES Express, který je zdarma nebo lze využít naši hostovanou variantu - www.proemail.cz. BIS tarif bez připojení na BES server fungovat nebude. 
RDP verze pouze s BES verzí Bayalink Liberty Key. 
Jinak řečeno to vypadá tak, že sdílet data skrze tarif BIS opravdu nijak nelze.
Super.
aivos
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte lis 01, 2005 10:42
Zařízení: BB Q10 + BB Classic

Tethering s tarifem BIS

Příspěvek od aivos »

Mám BB 9780 asi půl dne. Aktivován pouze BIS u operátora T-Mobile. Bez problémů jsem rozhýbal Tethering dle tohoto návodu.
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Tethering s tarifem BIS

Příspěvek od milennium »

Aivos

To je, ale zcela něco jiného. Nadpis zní "Tethering s tarifem BIS". To co popisuješ ty, je Tethering pře APN operátora....
aivos
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte lis 01, 2005 10:42
Zařízení: BB Q10 + BB Classic

Tethering s tarifem BIS

Příspěvek od aivos »

Tak to sorry. Hledal jsem pouze tethering a nemohl jej rozhýbat, než jsem našel tento návod. Data od operátora mám samozřejmě aktivní. Když tak ať to admin přesune jinam, pokud to už někde nevisí. Jak jsem psal, mám ten telefon půl dne, tak se zatím seznamuju...
Odpovědět

Zpět na „Systém, aplikace a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti