Zámek deaktivace

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Odpovědět
Ranger
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pát úno 04, 2011 13:28
Zařízení: HTC Diamond 2

Zámek deaktivace

Příspěvek od Ranger »

Mám problém se zbavit zámku telefonu. Kdysi jsem se snažil ho tam dostat až mi pomohl "Touch Tools for HTC PR1.4"kde se dá zámek aktivovat bez hesla. Nainstaloval jsem "Co0kie's Home Tab 2.0.0" a tam jsem si chtě zámek taky vyzkoušet, tak jsem původní vypnul a nastavil ho tady. Všude ho povypínám, ale pořád tam je, jak vypnu displej automaticky se zamkne. Chci totiž použít jiné zamykání a to s programem "S2U2 (Slide 2 Unlock 2) 2.42". Vyzkoušel jsem znovu zapnout - vypnout, kombinace, ale bez úspěchu. Nikde to nemůžu najít. Vyzkoušel jsem i nějaké rady které jsem tady našel, stále bez úspěchu.
Tak tedy ještě jednou, jak se zbavit systémového zámku?? Vypnu displej a zapnu a ejhle, telefon je zamčen.
Díky za každou pomoc. ROM mám aktuální.
:?:

-- doplnění předchozího příspěvku (sob úno 05, 2011 13:27) --

Tak záhadu jsem rozlousk, dělá to "CHTEditor_v2.0.0.0" z balíku "Co0kie's Home Tab 2.0.0". Nevím možná se to pere s "S2U2 (Slide 2 Unlock 2) 2.42", protože "Touch Tools for HTC PR1.4" se při startu nespouští. Po zadání defaultního nastavení v "CHTEditor_v2.0.0.0" je všechno v pořádku. Je tedy dobré po nastavení ostatních funkcí toto zálohovat a teprve potom si hrát se zámkem. Už jsem myslel že budu muset pokud to budu chtít vyřešit instalovat celou ROMku.
:idea: :grin:
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host