Dotaz na SPB Shell a na Samsung UI

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Odpovědět
Soukynek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: stř led 20, 2010 17:45
Zařízení: Samsung Omnia Pro B7610

Dotaz na SPB Shell a na Samsung UI

Příspěvek od Soukynek »

Dobrý den všem,
Doufám, že sem nehledal špatně a předem se omlouvám jestli ano ,ale měl bych dotaz.
Konfigurace - OmniaPro, WM6.5
A nyní dotaz. Jde nějakým způsobem vypnout úplně Samsung UI? Zkoušel jsem to udělat v Start - Settings - Samsung TouchWiz UI - Enable Samsung TouchWiz UI - zhasnout zelený puntík. Ale Samsung Touch Wiz UI jede vesele dál.
Druhá otázka - Chtěl jsem použít SPB Mobile Shell, s tím, že se mě líbí SMS Chat který v mé romce mám. Jde nějakým způsobem vypnout SPB Shell SMS a zachovat SMS Chat?
Poslední věc k Samsung TouchWiz UI - Je zde widget na zkratky programů. Je nějaká šance dostat zde víc programů než 8?
Děkuju moc za odpovědi!
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Dotaz na SPB Shell a na Samsung UI

Příspěvek od KVARK »

TouchWiz: Musíš ještě najít položky pro Today(Obrazovku Dnes). A tam vypni Touch Wiz(někdy je to označené jako Samsung Widgets). Po vypnutí se uvolní hodně volné RAM a Shell by měl reagovat rychleji.

Na plochu Shellu si dej jednoduše klasického zástupce pro SMSky. Při přidávání jej najdeš hlouběji v nabídkách.

Více programů než 8 mít v Touch Wiz nemůžeš. SPB Shell žádná taková omezení nemá a navíc je mnohem rychlejší a propracovanější.
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 77 hostů