Nová ROM pro T-Mobile i CZ 1.72.113.4

Diskuze o oficiálních a neoficiálních ROM pro HD2 a dalších úpravách tohoto komunikátoru
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nová ROM pro T-Mobile i CZ 1.72.113.4

Příspěvek od Petulinek »

http://www.htc.com/uk/SupportViewNews.a ... ews_id=638" onclick="window.open(this.href);return false;

Zde odkaz v češtině: http://www.htc.com/cz/SupportDownload.a ... &dl_id=936" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Mira96
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: pát lis 21, 2008 12:50
Zařízení: Sony Xperia Z1
Bydliště: Pardubice

Nová ROM pro T-Mobile i CZ 1.72.113.4

Příspěvek od Mira96 »

Hurá, konečně - teď už nemusím řešit, jak vytáhnout ROM ze zařízení, až ho budu dávat do případné záruční opravy tak už tam mám co dát, abych měl oficiální ROM. :tlem: :tlem: :tlem:
Jindrapro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pon čer 08, 2009 13:01
Zařízení: Samsung Galaxy S 3

Nová ROM pro T-Mobile i CZ 1.72.113.4

Příspěvek od Jindrapro »

Presne!!! Tak kluci, prehanejte, flashujte, Jaka je? Je v cestine? Bude to neco na zpusob americke T mobile ROM? Na pamet asi muzemne zapomenout, ale ty zalozky reader a dokument by se hodily a zlepseni blesku u fotaku taky . Muzete nekdo napsat, jestli Miri, nebo Duty meli postaveny nejake ROM na verzi 1.72 a jake byly? Nejsem linej flashovat, ale musim si vzit den dovolene, abych to uvedl zase k obrazu svemu....
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nová ROM pro T-Mobile i CZ 1.72.113.4

Příspěvek od Petulinek »

Pouzival jsem ROM na Base 1.72 a byla rychlejsi... Jinak ty co byly na Base 1.72 nebyly az tak uplne o tom o cem pises. Fotak potreboval drivery z 2.10, zalozky to same byly z testovacich verzi pripadne americke verze.. Takze bych zase tak velke zlepseni necekal, spis stabilita, rychlost, doplneny updaty a nabarveno na ruzovo :)
Jindrapro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pon čer 08, 2009 13:01
Zařízení: Samsung Galaxy S 3

Nová ROM pro T-Mobile i CZ 1.72.113.4

Příspěvek od Jindrapro »

Hmmm, no ja se uprime nevyznam v cislovani ROM, tak jsem mysle, ze tady mame treba cislovani 1.XX a v Americe treba 2.XX, no takze prechod na tuto z 1.66 ma cenu?? Ja bych z fleku sel na tu americkou, ale zkousel jsem to pocesti (cely, nechci jen Sense) anejka si to nerozumelo. Jako bylo to v cestine, ale neslo volat, nezobrazil se dailer....
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nová ROM pro T-Mobile i CZ 1.72.113.4

Příspěvek od Petulinek »

Cenu určitě má, ale co tam je lepší, to je otázka a chce to prubnout... BTW je to ROM pro T-Mobile brandovaný founy, tam snad ani 1.66 nebyla, ne? Tam byla jen 1.48...
BTW ty problémy bych spíš viděl na verzi HSPL a Radio ROM, než na češtinu...
Jindrapro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pon čer 08, 2009 13:01
Zařízení: Samsung Galaxy S 3

Nová ROM pro T-Mobile i CZ 1.72.113.4

Příspěvek od Jindrapro »

Prvni co bylo, kdyz jsem si to prinesl z T mobile, ze jsem tam daval jinou verzi se strachem, aby se to nepodelalo, protoze se nedala stahnout jina ROM pro cesky t mobile. Byla tam verze 1.43. Do ted pouzivam original 1.66, davanou pres HSPL a cestina vyextrehovana z SS, protoze to ze SS logicky neslo. Mam asi treti HTC od T mobile a je pravda, ze prvni ROM jsou nepouzitelny a t mobile neni zrovna rychlik ve vydavani ROM. Ale na druhou stranu jsem vzdy skoncil u originalni ROM T mobile, ktere se kupodivu daly dobre pouzivat. Netrpely problemem cestiny od SS, protoze cestina byla integrovana. Nechapu jaky pravem maji americke ROMky vylepseny drivery fotaku a zalozky dokument a reader. Pamet beru, ale tyhle vychytavky by mohli uvolnit i pro ceske rom..... Na nejmenovanem konkurencnim servru jsou ke stahnuti caby na tyto zalozky, ale je tam vyslovne uvedeno, ze nefunguji s ROM 1.66, takze jsem to ani nezkousel. Treba by to mohlo na teto ROM fungovat. Co se tyce tech driveru daji se nejak doinstalovat do teto Rom, nebo to musi byt ROM na zakladu 2.XX? Ale asi tuto ROM zkusim, nejak mi ta 1.66 nesedi. Posledni dobou koukam po nejake od Miriho, nebo Duty, ale nechci davat neorigo, oni porad vydavaji nove verze, kdo to ma porad instalovat....
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nová ROM pro T-Mobile i CZ 1.72.113.4

Příspěvek od Petulinek »

Ty drivery nefunguji, zkousel jsem nekolik verzi cabiku... Nejdou doinstalovat, jsou zaintegrovany do systemu dost hluboko... Takze pro fotak jedine cooked ROM nebo origo 2.10 ci 2.11 od US T-M...
Michal21
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon lis 09, 2009 12:37
Zařízení: HTC Touch PRO 2

Nová ROM pro Touch Pro2 a HD2 ( Ne verze T-Mobile )

Příspěvek od Michal21 »

Dobrý den, cca před 14-ti dny jsem zaznamenal novou ROM pro HTC Touch PRO2 na stránkách
http://www.sunnysoft.cz/htc/" onclick="window.open(this.href);return false;. V nové ROM je HTC Sense 2.5 a celkově se zrychlila práce systému a odezvy. Mám ji 14 dní a zatím vše funguje bez problému a lépe. Je ta i nová ROM pro HD2.

S pozdravem Michal Fišer
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nová ROM pro T-Mobile i CZ 1.72.113.4

Příspěvek od Petulinek »

Je tam poměrně stará verze 1.66... Toto oč jde je ROM pro HD2 od T-Mobile.
bar12
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte dub 27, 2010 13:15
Zařízení: htc hd2

Nová ROM pro T-Mobile i CZ 1.72.113.4

Příspěvek od bar12 »

nemáte někdo S/N na stažení ROm 1.72?
Jindrapro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pon čer 08, 2009 13:01
Zařízení: Samsung Galaxy S 3

Nová ROM pro T-Mobile i CZ 1.72.113.4

Příspěvek od Jindrapro »

HT021NW04562
Godin
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv črc 09, 2009 8:10
Zařízení: HTC Touch HD

Nová ROM pro T-Mobile i CZ 1.72.113.4

Příspěvek od Godin »

Ahoj, máte někdo vyzkoušeno? Má cenu přecházet z TMOUS 2.10 se kterou jsem spokojen? Je tam nějaká vychytávka?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nová ROM pro T-Mobile i CZ 1.72.113.4

Příspěvek od htcjirka »

Pokud mohu hovorit za sebe,zustvam u oficialni 2.10 TMOUS,zatim tuto rom co se tyce do celkove rychlosti,stability a vydrze ve spojitosti s vhodnym radiem zadna nepredcila a to ani varena rom.
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pát pro 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Nová ROM pro T-Mobile i CZ 1.72.113.4

Příspěvek od motas »

Mohl by jsi doplnit radio, které s touto ROM používáš? Díky
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nová ROM pro T-Mobile i CZ 1.72.113.4

Příspěvek od htcjirka »

2.10.50.19_2
Kamikadze90
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon dub 12, 2010 21:31
Zařízení: HTC HD 2

Nová ROM pro T-Mobile i CZ 1.72.113.4

Příspěvek od Kamikadze90 »

Zdravim, chtěl sem se zeptat, koupil jsem si HTC HD 2, zjistil sem že je tam rom verze rom 1.48.479.1 (71294) WWE, datum rom - 11/18/09, a verze radio 2.05.51.05_2, také sem zjistil že to je zřejmě od té firmy sunnysoft(čeština) a tak jsem se chtěl zeptat, tu novou rom tam dostanu pouze přes to HSPL? a druhá otázka, přídu o záruku nebo ne? asi bych neměl když je to oficiální ROM, kupoval jsem ho v normálním krámu, ne od t-mobile
Zdenek Dubnicky
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř dub 28, 2010 5:51
Zařízení: HTC HD2

Nová ROM pro T-Mobile i CZ 1.72.113.4

Příspěvek od Zdenek Dubnicky »

Pokud máš HD2 z volné distribuce, tak můžeš oficiálně aktualizovat na verzi 1.66 dostupnou včetně češtiny odsud:
http://www.sunnysoft.cz/htc/" onclick="window.open(this.href);return false;

O záruku nepříjdeš, nemusíš provádět HardReset, sám jsem tento proces včera prošel, flash je jednoduchý, v případě, že se řídíš postupem, není co zkazit.

Mě by spíše zajímalo - je v TM 1.72 přítomen Ebook Reader Tab/ Facebook Tab? Nějaké další novinky? Má smysl přecházet z 1.66?
Movalis
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř dub 28, 2010 8:52
Zařízení: HTC HD2

Nová ROM pro T-Mobile i CZ 1.72.113.4

Příspěvek od Movalis »

FB tab ani E-book reader není přítomen, je přítomno jen větší množství špatných českých znaků.
Zdenek Dubnicky
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř dub 28, 2010 5:51
Zařízení: HTC HD2

Nová ROM pro T-Mobile i CZ 1.72.113.4

Příspěvek od Zdenek Dubnicky »

Díky za reakci, už jsem si to i dohledal, cituji:

The 1.72... ROM's are a 1.66 ROM with custom branding / bloatware added by the network that they are from, and any hotfixes that have been released. So unless you want to brand your phone there is no need to reflash.

Tzn. pro neangličtináře - jedná se o stejnou ROM, jen brandovanou do správných barev :) Takže žádná funkčnost navíc
Odpovědět

Zpět na „ROM, hotfixy a HardSPL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů