Odpovědi přímo od HTC, nová ROM a SMS Update!

Diskuze o oficiálních a neoficiálních ROM pro HD2 a dalších úpravách tohoto komunikátoru
Odpovědět
Mr.Richie
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv pro 11, 2008 16:21
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Odpovědi přímo od HTC, nová ROM a SMS Update!

Příspěvek od Mr.Richie »

Zdravim.

Tak jsem se jednou nastval a poslal jsem jim tam rozhorceny mail na jejich helpdesk s dotazem, jak je mozne, ze na takovem zarizeni poradne nefunguji SMS. Omluvte mou anglictinu, dlouho jsem nemluvil a psal jsem svuj dotaz docela na rychlo. Mame se na co tesit!

Ma otázka:
Hello, I have got one of the top phones ever- yours HD2. Phone works really cool in advanced services but basics are terrible. Why me and lot of another users have still problem with SMS?! People are angry when I'm not replying. But problem are not caused by my self. I sent them message but my HD2 not and I naturaly didn't notice that... Please do something

Odpověď:
Dear Richard Thank you for your enquiry about HTC HD2 Thank you for your feedback, we are aware of the current sms issue on the HD2 and our programmers are working with further investigation and development of updates regarding this. The latest version of the SMS update is expected to be released towards the end of january/beginning of february, I would recommend you keep an eye on htc.com as the latest updates will be available from there. Best regards, Dennis M HTC

Následuje otazka o nové WWE ROM:
And can you tell me if some new ROM will come for Europe? For Asia is 1.66 now, isn't it? Lot of people here are waiting for and looking forward to it...

A odpověď potěší:
There's a rom upgrade in progress, should be available to download within a week or so. I'd suggest you keep checking the support section of our website as it'll be available from there. Best regards, Dennis M HTC

Tak to byla ma detektivni prace. :)
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Odpovědi přímo od HTC, nová ROM a SMS Update!

Příspěvek od Milan Pištělka »

Dobrá práce Mr.Richie.
Ale jak vidět, s HTC hned tak něco nehne. Je to pro ně typické. :evil:
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

Odpovědi přímo od HTC, nová ROM a SMS Update!

Příspěvek od Pistolník »

To Mr. Richie. Opravdu dobrá práce. Díky :grin:
Měl bych na Tebe jednu prosbu. Moje angličtina je naprosto nedostatačná na dopis do HTC. Kdybys měl chvilku času, mohl by ses jim zmínit o tomhle problému: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=129&t=17049
Na xda-develop. jsem o tom nenašel zmínku, tak netuším jestli o tomto problému soudruzi v HTC vůbec vědí. Předem mockrát děkuji.
Uživatelský avatar
jtfcobra
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: pon lis 23, 2009 22:32
Zařízení: HTC Desire HD CZ 1.72
Kontaktovat uživatele:

Odpovědi přímo od HTC, nová ROM a SMS Update!

Příspěvek od jtfcobra »

Vážení Jan Troják,

Zákazník HTC Service Representative, která byla manipulace Vaše zpráva bych vědět, zda vaše otázka byla úspěšně zodpovězeny. Můžete odpovědět na Vaši otázku nebo uzavřít na adrese:

http://ContactUs.europe.htc.com/wFrmMailLogin.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

Počet vstupenek: [10CZCW05ENA000034]

Pokud si nebudete reagovat na váš dotaz nebo uzavřít do 15 dnů, bude automaticky uzavřena.

S pozdravem,

HTC

Jsme schopni získat odpovědi na tento e-mailový účet. Prosím, navštivte nás na adrese http://www.htc.com" onclick="window.open(this.href);return false; Pokud máte nějaké otázky nebo potřebujete další pomoc.

New odpověď [Bo (východní EU - Pobaltí Support (Tech))]
Drahý Jan

Děkujeme Vám za Váš dotaz ohledně funkce SMS na přístroji HTC HD2.

Nový ROM upgrade pro zařízení neznačkové Brzy bude k dispozici na následujícím odkazu http://www.htc.com/cz/support.aspx" onclick="window.open(this.href);return false; Velice se omlouváme za případné nepříjemnosti způsobené.

Existují-li jiné dotazy, prosím dejte mi vědět, že reagují prostřednictvím linku a budu rád, zda pro vás.

S pozdravem,

Bo K
HTC
Informace pro zákazníky
Jméno Jan Troják
Telefon
E-mailová adresa [email protected]
Země Česká republika
Informace o šetření
Poptávka Typ Technická podpora
Popis poptávka Dobrý den, mám jeden z nejlepších telefonů někdy-tvoje HD2. Telefon pracuje opravdu super v pokročilých služeb, ale základy jsou strašné. Proč mě a mnoho dalších uživatelů mají stále problém s SMS?! Lidé se zlobí, když jsem neodpověděla. Problém ale není způsobeno mého já. Poslal jsem jim vzkaz, ale moje ne HD2 a já samozřejmě si nevšiml, že ... Prosíme vás, abyste něco Have narychlo jinak jsem nucen telefon vrátit a vzít to jako podvod na mé podnikání, není-li posílat a přijímat SMS! Jsou asi 50 kusů telefonů!
Datum a čas vydání
2010/01/28 10:12


DŮVĚRNOST POZNÁMKA: Informace v tomto e-mailu je důvěrný a privilegovaných, je určena pro použití pouze na individuální nebo osobu s názvem jako příjemce tohoto dokumentu. Zveřejňování, kopírování, šíření či užití obsahu tohoto e-mailu od jiných osob, než zamýšlený příjemce je přísně zakázáno a mohou porušovat zákony. Pokud jste obdrželi tento e-mail omylem, prosím, odstraňte původní zprávu a oznámí nám obratem e-mailem nebo na účet volaného okamžitě. Děkujeme vám. HTC Corporation
Mr.Richie
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv pro 11, 2008 16:21
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Odpovědi přímo od HTC, nová ROM a SMS Update!

Příspěvek od Mr.Richie »

Co to je tohle? To vypada jako cast meho emailu a cast neciho jineho a odpoved je vice mene stejna :D

-- doplnění předchozího příspěvku (pát led 29, 2010 19:41) --

Ale ten strojovy preklad je coool! :D:D:D
Uživatelský avatar
jtfcobra
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: pon lis 23, 2009 22:32
Zařízení: HTC Desire HD CZ 1.72
Kontaktovat uživatele:

Odpovědi přímo od HTC, nová ROM a SMS Update!

Příspěvek od jtfcobra »

Jo promin jen mně zajmalo co napisou z HTC ale jsou super odpovedi od nich fakt dobra technicka podpora.
Odpovědět

Zpět na „ROM, hotfixy a HardSPL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti