Vyzkoušejte si nový Samsung Omnia II v emulátoru

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Vyzkoušejte si nový Samsung Omnia II v emulátoru

Příspěvek od Jiří Hrma »

Pro všechny příznivce očekávané Omnie II připravil Samsung věrný emulátor, na kterém si můžete vyzkoušet většinu aplikací, kterými bude telefon vybaven. Samsung podobu operačního systému ve svých zařízení vždy celkem výrazně upravoval a jinak tomu nebude a ni v případě Omnie II. Kromě pluginu s widgety na hlavní obrazovce bude vlastní nabídkou nahrazeno i Start menu, které mi tak trochu připomíná zobrazení u iPhonu (i tam se totiž se zástupci listuje v horizontálním směru). Přímo s telefonem dostanete kromě Solitaire a Bubble Breakeru ještě třetí hru, Asphalt4 racing, kterou bude možné ovládat i přes pohybový senzor.

Emulátor si můžete vyzkoušet na této stránce. Nový vzhled dostala také telefonní aplikace a kalkulačka, kromě Internet Exploreru bude pro prohlížení webových stránek k dispozici i Opera Mobile.

Bleskovka

Tip: Přečtěte si naše preview nových zařízení ze série Omnia.

Zdroj: PocketNow.com
RDT
VIP
VIP
Příspěvky: 450
Registrován: úte dub 10, 2007 21:59
Zařízení: HTC HD7, Sony Vaio UX380N (100GB) a P92KS
Kontaktovat uživatele:

Vyzkoušejte si nový Samsung Omnia II v emulátoru

Příspěvek od RDT »

Podobné emulátory jsou většinou spíše ilustrační, než aby emulovaly skutečné zařízení, ale tento se celkem povedl a stojí za to. I když raději bych držel skutečné zařízení :-D. Už se těším, až z Omnie II tuto nadstavbu někdo vypreparuje, aby ji mohli vyzkoušet ostatní, podobně jako v případě první Omnie.
Pavelos
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pát črc 21, 2006 10:21

Vyzkoušejte si nový Samsung Omnia II v emulátoru

Příspěvek od Pavelos »

Tady je videorecenze softwareové části z the::unwired.net. Myslím, že je to více vypovídající než zmíněný emulátor. Jen upozorním, že nejde o finální verzi.
Tom_82
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pon lis 03, 2008 15:55
Zařízení: Samsung Galaxy S

Vyzkoušejte si nový Samsung Omnia II v emulátoru

Příspěvek od Tom_82 »

Velice zajímavé a hezké, myslel jsem si, že si další telefon koupím již s WM7, ale po tom co jsem viděl emulátor i video, tak se asi brzo vrhnu na Omnii II.

Rozhodujícím faktorem je pro mě citlivost GPS (u HTC Touch HD jsem naprosto spokojen a nerad bych spadl o úroveň níž) a plná kompatibilita s WM7 - nebo jestli se skutečně raději vyplatí počkat.. Odpoví mi zde nějaký odborník?
Martyks
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: pát led 23, 2009 17:42
Zařízení: Samung i5700 Galaxy S, Samsung i900 Omnia

Vyzkoušejte si nový Samsung Omnia II v emulátoru

Příspěvek od Martyks »

už si ju vidím na stole miesto prvej generácie :)
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů