webový certifikát

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro (Raphael)
Odpovědět
Pockmat
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: stř dub 01, 2009 16:20
Zařízení: HTC Touch Pro
Bydliště: Brno

webový certifikát

Příspěvek od Pockmat »

Ahoj lidi, potřeboval bych poradit s připojením do wifi sítě. Ve škole je provozována fakultní wifi siť, kde každý student má svoje vlatní přihlaš.jméno a heslo. Přihlašovací doména je stejná. Jenomže, abych se přihlásil, tak musím mít importovaný certifikát, jelikož se přihlašuje pomocí certifikátu. Tak bych se chtěl zeptat, jak vyimportuji certifikát a následně ho dostanu do HTC-konrétně kam ho nahrát? Předem díky! :wink:
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

webový certifikát

Příspěvek od Jiří Hrma »

Zde jsem něco našel, co by ti mohlo pomoci
http://idoc.vsb.cz/cit/tuonet/sluzby/wifi/

Konkrétně ten odstavec
"Windows CE 4.2 (PocketPC)
import certifikátu proveďte podle tohoto návodu, převod lze provést např. zde".
Pockmat
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: stř dub 01, 2009 16:20
Zařízení: HTC Touch Pro
Bydliště: Brno

webový certifikát

Příspěvek od Pockmat »

Díky za návod. Všechno chápu, jen jsem se zasekl na tom získání certifikátu. Na našem školním intranetu ho nelze nikde stáhnout.... :-(
Uživatelský avatar
Peatreas
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: ned led 11, 2009 2:31
Zařízení: Samsung Galaxy S II

webový certifikát

Příspěvek od Peatreas »

A hele odkaz na mojí školu, no ale k věci ten certifikát je základ, takže pokud máte ve škole wifi síť určenou pro studenty, tak stoprocentně musí být k dispozici certifikát. Například na odkazované VŠB je to tak, že se generuje specifický certifikát pro každého studenta zvlášť, což znamená že se už nemusí člověk přihlašovat. Takže doporučuju poslat mail na IT katedru ať ti ten certifikát pošlou.
---UFO---
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 177
Registrován: ned bře 02, 2008 8:32
Zařízení: Motorola Milestone 2 + HP iPAQ 614c
Bydliště: Slovensko

webový certifikát

Příspěvek od ---UFO--- »

Taktiez mam problem s pripojenim na skolsku siet. Mam HP iPAQ 614c. Veduci IT mi vygeneroval certifikat, ale bohuzial zatial nemal skusenosti s pripojenim pda.

Nainstaloval som certifikat a nastavil som siet WPA2 - TKIP, PEAP - vybral som certifikat a dal pripojit.
Ukazovalo ze sa pripaja, ale nepripojilo sa. Ani nevyskocila tabulka s moznostou zadat meno a heslo. NEveiete co by sa s tym dalo spravit?


Dakujem
Pockmat
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: stř dub 01, 2009 16:20
Zařízení: HTC Touch Pro
Bydliště: Brno

webový certifikát

Příspěvek od Pockmat »

No, nakonec jsem jakýsi certifikáty našel, nainstaloval a Windows Mobile mně napsal, že instalace proběhla v pořádku, ale když k té síti chci vybrat příslušný certifikát, tak v nabidce není...
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host