Davideuck ROM pro HD s WM 6.5!

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Odpovědět
cZip
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř led 14, 2009 12:15
Zařízení: HTC Touch HD

Davideuck ROM pro HD s WM 6.5!

Příspěvek od cZip »

Zatim hodne ranná verze, prave ji flashuji, zkusim pak popsat dojmy :)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=475285
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

Davideuck ROM pro HD s WM 6.5!

Příspěvek od Kwazzy »

Tak jak to vypada s tou ROMkou? Jsem jak na jehlach a nechce se mi predelevat nove nainstalovana ROM, kdyz nevim jak to funguje. Dekuji za pochopeni. :smile:
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

Davideuck ROM pro HD s WM 6.5!

Příspěvek od Kwazzy »

No vypada to na to, ze mu to skolabovalo u flashovani ... :-( Jelikoz mam nainstalovanou ROM od Davideucka verze 4 a je ... no jak bych to rekl, trochu roztekana, tak to tehle verze nepudu ani nahodou. Vracim se k PDAVIET a tentokrat k nove verzi 08. :smt035
cZip
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř led 14, 2009 12:15
Zařízení: HTC Touch HD

Davideuck ROM pro HD s WM 6.5!

Příspěvek od cZip »

Cau, asi nemohu souhlasit mam Davideucka verze 4 a pripadne me velmi slusna a dokonce i rychna.

6.5ku jsem dal pryc jeste to nebylo moc stabilni a bylo tam moc nainstalovanych veci...
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

Davideuck ROM pro HD s WM 6.5!

Příspěvek od Kwazzy »

Zjistil jsem cim jsem pokazil 4 verzi od Davideucka. Flashnul jsem nove RADIO a bylo to. Se samotnou ROMkou od Davideucka jsem vrcholne spokojen. Preinstaloval jsem RADIO (HD_Blackstone_Radio 1.10.25.25) a uz to frci jak ma. Jen si nevim rady s "MALINKATYM" problemem. Nemuzu za nic sparovat Wi.Fi. Najde mi sit, snati se pripojit a ... a spadne. Nevim cim bych to napravil.
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

Davideuck ROM pro HD s WM 6.5!

Příspěvek od Kwazzy »

Vim, ze to bude pusobit jako egocentricky monolog, ale ... ROM a ani RADIO za ty me problemy s Wi-Fi nemohlo. Muzu tedy pouze doporucit tyto ROMky trech druhu vlastnosti:
No.1(subjektivne) Davideuck_V-4(1.19.25581-52.49a.25.26U) .... paradicka jak se na Touch HD slusi. Rychla, svezi, sympaticke prepinani programu, kontrola nenazranosti ram a celkem dost dobrych programku. Misto fialove maliny bych videl Gyrator, ale v podtsate je to to same.Print screen mam z Resco Photo Viewer-u a tak mi to tam trochu(pouze opticky) vadi. nic se tomu po 2 dnech max.uzivani neda vytknout.
No.2 johnpatcher_Barebone_1.5_WWE ... super redukce pro toho, kdo nechce TF3D. Ono to TF3D je celkem blbost co se tyce palcem zuivani. Vubec pro skutecne pouzivani vsech potrebnych funkci ve sviznem tempu jsou prsty na piiip.Je to modni trend, kteremu jsem i ja propadl, ale citim se divne kdyz soupu prstem po antireflexni (drsne) folii (konecne jsem ji na potreti nalepil spravne...hold asi nesika) jako po polystyrenu. Palec na monitor nepatri i kdyz nove operacni systemy k tomu smeruji /zase subjektivni pohled na vec ... ok?)
No.3 tady jsem na vazkach ... PDAVIET a Laurentius26 ... oba klasicky vzhled, ne moc extravagantni doplnujici programy a vubec na prvni pohled nenapadni ROMky. Casem ale clovek zustane zavisly. Jsou spolehlive, klasicky pohledne a maji nejaky ten programek/utilitku k dobru. Myslim, ze pro konzervativni typy co se neradi vzdaluji ceste vyrobce, ale radi maji sviznejsi krok celkem sednou.
... pak je hodne hezkych a skoro vubec neyvlepsenych ROM, ktere jsem zkusil a jelikoz jsem prchke povahy, rychle vyhodil pryc.Proste potrebuji prvni impulz, tam byli pouze ikonky a pozadi, vic jen minimalni usili.
Kdo ma nejake jine typi, sem s nimi, uz se mi nechce moc hrabat v tech ROMkach. Zustavam prozatim u Davideucka a cekam az sprovozni flash (vysla uz i rom podporujici flash v opere, ale italska :cry: )v opere, nebo integrije Firefox ... takze jeste dlouho zustanu verny V-4.
cZip
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř led 14, 2009 12:15
Zařízení: HTC Touch HD

Davideuck ROM pro HD s WM 6.5!

Příspěvek od cZip »

Kwazzy moc pekne shrnuti s kterym se naprosto stotoznuji.
Jedine co me zatim moc nevyhovuje je u verze Davideuck V-4 josu ty Yota contacs, me teda moc nenadchli, nicmene verze 4.5 je jiz odstranila :)
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

Davideuck ROM pro HD s WM 6.5!

Příspěvek od Kwazzy »

Ano verze 4,5 to vyhodila do pri. Je tam ale par bugu. V TF3D slozce programu po prejeti na vsechny programy se dvakrat objevuje IE a MP. Sam Dejv uznava, ze to vzniklo dvoji nacitanim jak Windowsu tak jeho nastavenim aby byl IE i WP v jeho slozkach. Takove nepodstatne, funkcnosti neubirajici, ale otravujici zjisteni. Myslim, ze ty slozky s rozdelenim dle pouzitelnosti je zbytecne. Zase az tolik programu tam neni, abych se v tom mel placat moc dlouho. Nastesti jsem zvykly lezt do programu pres Start. Jinak vychytana ROM. Ital a tak sikovny, :wink:
Na to prepinani programu vedle Startu jsem si zvykl jako na drogu.Uplna paradicka v tom pracovat a posledni dobou usinam v posteli u prace na mobilu. Asi mi preskocilo :lol:
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: pon lis 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Bydliště: Plzen

Davideuck ROM pro HD s WM 6.5!

Příspěvek od Lemmy »

Pouzival jsem Black Pearl 1.4 suprove stabilni, rychla... zadny zbytecny balast. Ted testuji Davideuck 4.5 nevypada zle, jen me toci ta malina co mi vsechno otaci, zatim tapu jak ji nastavit aby mi tocila jen operu, IE a TomToma....
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

Davideuck ROM pro HD s WM 6.5!

Příspěvek od Kwazzy »

Jo malina me taky zlobi ... vecer se na ni trochu zamerim a snad neco vymyslim. Kdyz nekdo bude mit nejake zkusenosti sem s nimi. ;-)
cZip
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř led 14, 2009 12:15
Zařízení: HTC Touch HD

Davideuck ROM pro HD s WM 6.5!

Příspěvek od cZip »

Malinu jsem si nastavil:
- otaceni jenom na 0° a 270°
- pokud chcete pridat aplikaci, tak to delam tak ze pokud nevim jmeno exe souboru tak to spustim a pomoci task manageru si zjistim jmeno programu.
- zadam ho do maliny a nastavim povolene otaceni

zatim s tim nemam problem, ale jinak nevim jestli tam nedam neco jineho :)
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: pon lis 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Bydliště: Plzen

Davideuck ROM pro HD s WM 6.5!

Příspěvek od Lemmy »

Vecer si take pohraju, zatim to vypada spis na navrat k Black Pearl 1.4 ...uvidim zitra.
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti