HTC HD7: Všeobecná diskuze

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
Odpovědět
mika2123g
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: ned kvě 08, 2011 11:06
Zařízení: HTC HD7 16GB
Bydliště: Praha + Mariánské Lázně, Česká Republika

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mika2123g »

Připojte se také do neoficiální stránky WP7 fanoušků na Facebooku! :-)

http://www.facebook.com/pages/Windows-P ... 838?ref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;

děkuji :-)
Velička
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned črc 24, 2011 19:20
Zařízení: HTC HD7

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Velička »

Ahoj,

mám takový dotaz. Na mém HD7 se mi zdá, že tlačítko s lupou je o trochu méně podsvícené, než zbylé dvě. Chci se zeptat, jestli nemá někdo stejný problém. No problém neni nejlepší výraz, ve skutečnosti je to prkotina, ale jen mě to zajímá.
děkuji za odpověd
Velička
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned črc 24, 2011 19:20
Zařízení: HTC HD7

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Velička »

Ahoj,

mám takový dotaz. Na mém HD7 se mi zdá, že tlačítko s lupou je o trochu méně podsvícené, než zbylé dvě. Chci se zeptat, jestli nemá někdo stejný problém. No problém neni nejlepší výraz, ve skutečnosti je to prkotina, ale jen mě to zajímá.
děkuji za odpověd
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od morro »

Na mém HD-čku si mi zdají býti všechna podsvícena stejně.
Ingnition
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: sob dub 09, 2011 22:33
Zařízení: Nokia Lumia 520
Bydliště: Sedlčany
Kontaktovat uživatele:

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Ingnition »

Mám zkorodovaný proužek na tlačítku pro fotoaparát. Vůbec nevím, od čeho to může být...
Obrázek
Standa99
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 242
Registrován: ned bře 12, 2006 10:53
Zařízení: Pixel

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Standa99 »

........
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od 007ToMMaS »

to je iba olúpané... me sa to tiež začína lúpať... a to fotoaparát používam fakt málo :-/
Gater
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: čtv kvě 14, 2009 15:45
Zařízení: HTC 7 Mozart

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Gater »

Ono to tlacitko fotoaparatu je u HD7 dost spatne resene, ten stisk je dost spatny a jeste je v te prohlubni, takze se spatne macka.
jos24
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 57
Registrován: ned led 16, 2011 19:09
Zařízení: HTC HD7
Bydliště: ceskoslovensko

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jos24 »

jj, je neustalym vyberanim z kozeneho puzdra osuchana ta tenka vrstva "pochromovania" a este aj stojancek (krytka fotaku) :-(
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od 007ToMMaS »

stojanček hej... z toho sa olupuje lak... a postupne sa mi to začína robiť aj dole na tom pliešku kde je napísané HD7 :-/ čo ma vôbec neteší...
Ingnition
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: sob dub 09, 2011 22:33
Zařízení: Nokia Lumia 520
Bydliště: Sedlčany
Kontaktovat uživatele:

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Ingnition »

Nechapu, jak se to u tak draheho telefonu muze vubec stat. Hlavne u HTC... To uz i levnej samsung vydrzi vic. Telefon mam asi 3 mesice a uz tohle...
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od 007ToMMaS »

ja mám HD7 už podstatne dlho od začiatku druheho mesiacu tohto roku... a to sním robím koľko rázy aj v garáži a som spokojný a tie tlačítka až tak moc neriešim :)
mika2123g
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: ned kvě 08, 2011 11:06
Zařízení: HTC HD7 16GB
Bydliště: Praha + Mariánské Lázně, Česká Republika

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mika2123g »

Taky se vám seká prepínání mezi písnickami s odlisnym obrazkem alba? Sekne se to jenom jednou, ale dost mi to vadí.. Mam htc hd7-s 16GB... Predem dekuji.
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od 007ToMMaS »

osobne mi to neseká :) teda aspom pri beta verzi manga :) ale ani pri NoDo mi to nesekalo :)
mika2123g
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: ned kvě 08, 2011 11:06
Zařízení: HTC HD7 16GB
Bydliště: Praha + Mariánské Lázně, Česká Republika

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mika2123g »

Nektere filmy se mi v Zune nechteji zobrazit, pritom jsou v avi. Nechapu, cim to je.. Mozna jsou moc velike, nemuzou se mi zobrazit 2 - oba nad 1GB. Dekuji za odpovedi. :)
green
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: ned čer 08, 2008 9:05
Zařízení: HTC_Desire_HD

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od green »

Zdravim, nevite nekdo jak dostat adobe readeru do toho stroje?
pres market jsem zkousel zadal login heslo na live id s vysledkem ok a nasledne ze nemuze obdrzet nejake info.

Zkusil jsem stahnout z netu aby to zune nainstaloval ovsem s vysledkem: cant open - the request item isnt available in your location.

prosim je jeste nejaka jinam moznost?
diky
Uživatelský avatar
lukyk23
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv srp 18, 2011 12:59
Zařízení: HTC HD 7

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od lukyk23 »

Ingnition píše:Mám zkorodovaný proužek na tlačítku pro fotoaparát. Vůbec nevím, od čeho to může být...
Obrázek
Hmm, tak to sa mam na co tesit, obzvlast ked som na podobne zalezitosti haklivy :???:
Nic to, nevystavovat na priamom slnku bez kvalitneho opalovacieho kremu, pravidelne aplikovat po kupani... :tlem: :tlem:
snad sa potom lupat nebude...

Teraz vazne. Nepochopim, ako si moze HTC dovolit nieco take vypustit na trh! Plasty vrzgaju, tlacitka sa lupu a cena ako by bol z titanu vyrobeny. Hold, Motorola Razr V3 stal v dobe uvedenia na trh s pausalom 6000 korun, no kvalite spracovania nebolo co vytknut. Telefon niekolkokrat spadol, miestami i o stenu letel ale cosi vydrzal.
Dnes ? Cena telefonu 149 eur s pausalom nad 26€ (Orange), 229€ Podla seba 7 (T-M), po tyzdni telefon vrzga akoby ho clovek mesiace pouzival.... ochranne folie, obaly proti poskrabaniu, znehodnoteniu... a to este nepadol na zem. Nuz, som zvedavy na jeho zivotnost. Dva roky viazanosti u operatora s tymto telefonom a vasimi skusenostami urcite nie su pre mna ruzovou vyhliadkou do buducna.

Inac,... na nete som natrafil na nahradne diely. http://www.parts4repair.com/categories/ ... s/HTC-HD7/" onclick="window.open(this.href);return false;
S pozdravom

Luky

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv srp 18, 2011 15:40) --

Pre užívateľov, ktorí majú skúsenosti s ošúpanými tlačitkami: Máte skúsenosť s reklamáciou takéhoto problému? Zaujímalo by ma, aký postoj zaujal operátor. Či je to tradične chybná a nesprávna manipulácia so zariadením alebo sa to uplatňuje ako nekvalitné spracovanie.
Ďakujem.
Luky.
Uživatelský avatar
morro
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: pon říj 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Bydliště: Plzeň

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od morro »

lukyk23: Já osobně, než jsem svoji HD7 prodal, jsem o tom uvažoval. Phone jsem měl od O2 UK a nedávno jsem ho vlastně poslal zpět do UK, ale pravdou je, že tohle by ze strany operátora šlo lehce zamluvit za opotřebení časem. Takže jsem se o to nakonec ani nepokoušel.
Jinak, nevím jak přesně to má HTC s výrobou zařízení, ale to odlupování se mi projevilo až po čase. Je také možné, že o tom vůbec nevěděli, anebo se to týká jen některých zařízení. Těch neznámých je tu spousta. Snad se to do budoucna zlepší, protože jinak ta zařízení mají fakt dobře zpracovaná.
Uživatelský avatar
skuhrovec17
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: úte kvě 17, 2011 14:20
Zařízení: ZTE Tania

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od skuhrovec17 »

Toto ,,loupani tlacitek" bude chyba HTC jelikoz ja mam HD7 tri mesice a spolecne s telefonem jsem si koupil oficialni obal na tento model ( kozeny uvnitr jemny) a po celou dobu je nosen v obalu, a i presto se zacina loupat... U telefonu za 8 tisic by se to stavat nemelo.
Jinak si nemohu stezovat.
Uživatelský avatar
lukyk23
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv srp 18, 2011 12:59
Zařízení: HTC HD 7

HTC HD7: Všeobecná diskuze

Příspěvek od lukyk23 »

Hm.. takze skor ci neskor to caka aj mna :) Idem prestudovat papiere k mobilu na co vsetko sa vztahuje zaruka HTC. Prepokladam, ze hned v uvode najdem vetu, ze HTC nenesie zodpovednost... :)))
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 1 host