Britex - servis telefonů

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Britex - servis telefonů

Příspěvek od dwbmb »

htcjirka píše:Klasicke mlzeni,zbytecne zalozene vlakno panem Strakou na ocisteni Britexu,ktere se jaksi nepovedlo.
Je videt ,ze pruser Britexu uz zacina v hornich radach.
Nesouhlasím, vlákno jsem založil za jiným účelem :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Britex - servis telefonů

Příspěvek od htcjirka »

Jee,to nebylo na tebe,on totiz pan Straka zalozil se stejnym znenim sve vlakno,ale rozjelo se to spise v tomto tvem. ;-)
Koudy69
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: úte led 10, 2012 21:32
Zařízení: Sony xperia z1c

Re: Britex - servis telefonů

Příspěvek od Koudy69 »

Krasne jednani pane straka kazdy vi jaka vase firma je. A vase jednani jenom dokazuje ze kazdy z nas ma pravdu. Jen mlzite ohanite se zakonem vse chcete resit v soukromi. I kdyz jste dostal souhlas. To vse vypovida o tom jaka je firma jeji vedeni a vse ostatni, jste ostuda techto servisu. Kdyby jste si jen vzali priklad z vsp data.
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Britex - servis telefonů

Příspěvek od Jumbo78 »

Toto je nejspíš moje poslední reakce kluci. Napsal jsem zde vše potřebné, veřejnĕ udělil souhlas a přesto má pan Straka "obavu". Jelikož znění zákona znám a sami se ve firmě jim musíme řídit, vím že pan Straka nechce nic řešit.

Toto mi stačí, budu se modlit, abych Britex nepotřeboval.
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

Re: Britex - servis telefonů

Příspěvek od strojvudce »

Při mé jediné zkušenosti s tímto servisem jsem dospěl ke zjištění, že to jsou zloději a lháři a po přečtení této "diskuze" s vedoucím pracovníkem se tomu již ani nedivím. :-(
Zbyndas
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát bře 01, 2013 7:55
Zařízení: HTC EVO 3D

Britex - servis telefonů

Příspěvek od Zbyndas »

Porovnávat VSP Data a Britex je jako porovnávat nebe a peklo.. Pan Straka zde sám sebe plácá po ramenou jak dělá velmi vstřícná gesta, přitom dle mého názoru by mělo být samozřejmostí,že servis se bude zabývat stížností. Osobně jsem dospěl do takové fáze, že si kupuju značky podle servisů.Mám rád jistoty, proto ač se mi některé Samsungy líbí, už bych si jej nekoupil..
Zbyndas
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát bře 01, 2013 7:55
Zařízení: HTC EVO 3D

Britex - servis telefonů

Příspěvek od Zbyndas »

Pavle, ne jen v komunikaci, ale i v celkovém přístupu k reklamacím a zákazníkům.. :-)
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Britex - servis telefonů

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Přiznám se, že od dob co Britex přestal dělat Nokia telefony, už tam posíláme zcela vyjímečně některé modely Samsung přímo z CZ distribuce, ale na druhou stranu s tím nebyl zatím žádný problém.

Docela by mě zajímalo jak tam funguje servis Huawei, údajně berou na záruku EU telefony, asi to brzo zkusím a uvidím.

Jinak k dnešnímu dni musím říct, že jsme s Britexem neměli prakticky žádné problémy, ale využíváme je minimálně a okrajově, v době kdy servisovali Nokia si myslím, že byl Britex na lepší úrovni než ostatní CZ servisy, byl jsem s nimi spokojen.

To jen aby tu nebyly samá negativa a byli jsme všichni objektivní.
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Britex - servis telefonů

Příspěvek od dwbmb »

To je v pořádku, nikdo taky netvrdí, že to byl špatnej servis už od dob narození jejich servisních techniků, ale konkrétní případy absurdního postupu servisu z poslední doby.
I já jsem toto téma započal s konkrétním případem s dotazem, jestli je problém ve mně nebo v nich.
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Britex - servis telefonů

Příspěvek od murder »

Pane Straka forum.iphone.cz ;-) co vy na to? Že tam u Vás bude něco prohnilé?
takže...moje momentalní zkušenost s britexem
mam (mel jsem) iphone 4s kupovany u vodafonu. od zacatku nosen ve foliich,zadny skrabanec na displeji nebo zadech
bohuzel jsem mel kus,kde vibracni motorek rozezvucel spodni cast...casem se to stupnovalo a po roce jsem se rozhodl ze tento problem plus uvolneny homebutton poslu na reklamaci
dodavam,ze telefon byl jako novy,dokonce i na prodejne z toho byli prekvapeny...

predevcirem telefon od zastupce vodafonu,ze reklamace nebyla prijata,protoze s telefonem nekdo zachazel a dostal se dovnitr...dokonce poslali foto,kde chybi nejaka folie či co...oprava 6050 kč
samozrejme stiznost na prodejne a ted cekam co mi vodafone dale rekne...
vubec nedokazu pochopit,jaky duvod bych mel mit,abych se dostaval dovnitr pristroje...argumentace prasknuti zadny strany neberu,protoze telefon nemel nikde zadny skrabanec ci naznak upadnuti...kovove telo take jako nove...

neskutecne hrozne jednani, nehlede na to,ze i tuto opravu by platil vodafone...(samozrejme asi za mene,nez co bych zaplatil ja)
rozhodne pristroj nemam v umyslu prevzit,protoze kvuli takove "prkotine" delat takove divadlo docela urazi a po pravde bych se bal,co by mi prislo za pristroj a v jakem stavu...vlastne to muze byt jen horsi,kdyz se dovnitr dostal jiz technik Britexu...

no...jsem zvedav,jak se bude dal kauza vyvijet...soudni znalec,nebo čoi neni problem...protoze kupovat si pristroj za x tisic a pak se do nej dostavat? hlava mi to nebere...

a jeste dodatek,chtel jsem to dat do ITS,kde mi bohuzel rekli,ze maji zakaz brat telefony kupovane od Vodafonu...takze jsem nucen absolvovat tuhle komedii s britexem...ostatne...podle vicero zkusenosti jsem nic jineho cekat nemohl
Zbyndas
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát bře 01, 2013 7:55
Zařízení: HTC EVO 3D

Britex - servis telefonů

Příspěvek od Zbyndas »

Já tehdy reklamaci, kterou mi zamítli řešil také přes operátora.. Osobně si myslím, že se operátorům opravy z jejich distribuce příliš platit nechtějí a tak není nic jednoduššího než se prostě domluvit se servisem....... zbytek si každý domyslí.... Netvrdím, že to tak je, ale napadlo mi to..
Zbyndas
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát bře 01, 2013 7:55
Zařízení: HTC EVO 3D

Britex - servis telefonů

Příspěvek od Zbyndas »

Teď jsem zkusil dát do vyhledávače Britex zkušenosti a tolik negativních zkušeností kolik má mezi lidmi Britex jsem ještě u žádné jiné firmy neviděl.. :-( Čím je to podle Vás způsobeno pane Strako? Předem děkuji za odpověď.
Kokoduj
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv bře 14, 2013 6:47
Zařízení: Samsung Galaxi mini.S5570

Britex - servis telefonů

Příspěvek od Kokoduj »

Opět ten slavný BRITEX-KLADNO.Reklamoval jsem mobil ve značkové prodejně-výsledek zamítnuto!!!!Vina zákazníka!!!A tak jsem zkusil jiný autorizovaný servis,opraveno-zajímavé.Stejna reklamovana závada.Takže-Britex-zamítl a raději se ani nepokusil opravit softwér-hardwér,což jsem požadoval.ATC Ostrava-opraveno,bez problému a to v záruce.Britex ještě zaslal prodejně cenový návrh,kde požadoval zaplacení nákladů reklamace,i když neoprávněně.Takže to jdu řešit s ČOI nebo ČT,pořad černé ovce.Shrnutí-nedoporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!! A opět nedoporučuji-jelikož se chovají a přistupují k zákazníkům,jako nějakému podřadnému člověku,tak se my to jeví a není to moje první zkušenost se servisem.
sotrava
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: pon zář 13, 2010 9:08
Zařízení: Oneplus X
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Britex - servis telefonů

Příspěvek od sotrava »

Pán Straka se nám nějak odmlčel, všichni si můžeme domyslet proč, nebo se pleteme?
Zbyndas
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát bře 01, 2013 7:55
Zařízení: HTC EVO 3D

Britex - servis telefonů

Příspěvek od Zbyndas »

Pan Straka již dělá "mrtvého brouka". :-) Jsem rád, že se mi zde potvrdil můj názor na tento "servis"...
Kokoduj
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv bře 14, 2013 6:47
Zařízení: Samsung Galaxi mini.S5570

Britex - servis telefonů

Příspěvek od Kokoduj »

NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

Re: Britex - servis telefonů

Příspěvek od David Barborka »

už vím k jaké značce se zase vrátím až doslouží note 2 :grin:
Zbyndas
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát bře 01, 2013 7:55
Zařízení: HTC EVO 3D

Britex - servis telefonů

Příspěvek od Zbyndas »

David Barborka: Já přešel k HTC a maximální spokojenost :wink:
Vladimír Maška
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: úte lis 22, 2011 5:40
Zařízení: Nokia Lumia 925

Britex - servis telefonů

Příspěvek od Vladimír Maška »

Já u firmy Britex reklamoval před vánoci LG Optimus 7 a bez problémů byla závada (samovolné restartování a vypínání telefonu, občasné nereagování dotykového displeje) v záruce zdarma opravena. Dokonce, pokud si dobře vzpomínám, během docela krátké doby (necelé 2 týdny).
britex.straka
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte úno 19, 2013 15:51
Zařízení: i9300

Britex - servis telefonů

Příspěvek od britex.straka »

Zbyndas píše:Pan Straka již dělá "mrtvého brouka". :-) Jsem rád, že se mi zde potvrdil můj názor na tento "servis"...
Dobrý den všem,

omlouvám se,že jsem nebyl dostupný. Pokud všichni máte zájem o pomoc a řešení reklamací přes společnost BRITEX-CZ s.r.o. tak mne kontaktujte na [email protected] nebo [email protected] popřípadě volejte na 777 717 009 v pracovních dnech
Jinak se budu snažit i zde reagovat.Proto se tímto ještě jednou omlouvám :roll:
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů