Duttyho ROMky 6.5

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Odpovědět
mick04
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: stř pro 17, 2008 10:34

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od mick04 »

Zaregistruj se na http://www.duttythroy.net a v sekci Download je normálně ke stažení...
Slim84
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: sob bře 21, 2009 19:19
Zařízení: SGS2

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od Slim84 »

mam takovy dotaz, zmizela mi z horni listy ikonka baterie takze ted prakticky nezjistim stav baterie pokud nemacknu na horni listu. Mate s tim nekdo podobny problem a kdyztak i nejake reseni?
orkim
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: ned čer 14, 2009 21:37
Zařízení: HTC HD

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od orkim »

najlepšie riešenie je dať do p*****e duttyho romku, tie sú totiž najhoršie zo všetkých podla mňa.......
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od milos797 »

:-D :-D A čo odporúčaš? Originál, či? :-D
orkim
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: ned čer 14, 2009 21:37
Zařízení: HTC HD

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od orkim »

odporúčam tam nedávať duttyho 6.5 romky.......
ospaly_muflon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: pát bře 20, 2009 22:54
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od ospaly_muflon »

Můžeš to prosím nějak objektivně zdůvodnit?
ospaly_muflon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: pát bře 20, 2009 22:54
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od ospaly_muflon »

Slim84 píše:mam takovy dotaz, zmizela mi z horni listy ikonka baterie takze ted prakticky nezjistim stav baterie pokud nemacknu na horni listu. Mate s tim nekdo podobny problem a kdyztak i nejake reseni?
Zmizela ve smyslu že to místo je prázdné, případně jak to vypadá? Nemáš tam místo baterie ukazatel času?
cass
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pon črc 20, 2009 19:47
Zařízení: HTC Touch HD

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od cass »

ahoj, predem se omlouvam, jestli to tu uz nekde je, ale uz me z toho hledani je zle.. flashla jsem si novou Duttyho ROMku.. 6.5 R7, udelala jsem dvakrat hard reset, ale presto pri bootovani mi nabehnou divne barvy... pamatuju si ze jsem to tu uz kdesi videla, ale jak jsem toho precetla strasne moc, tak uz nevim kde hledat. da se to nejak dat do poradku?
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od spermosh »

cass: jednoduse, mas stare HSPL (asi 1.14), hod si tam nove HSPL Olinex (1.56) a barvy se srovnaji
cass
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pon črc 20, 2009 19:47
Zařízení: HTC Touch HD

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od cass »

vypla jsem a zase zapla displej a uz se barvy rozjely, jenze se me to nezeptalo ani napin, phone nejede a po minute se cely telefon zasekne a nic nefunguje, displej nereaguje...

a s tema pismenkama co jsi mi napsal, to je skoro jako spanelska vesnice.. nebyla jsem schopna najit zadny poradny navod jak to flashnout. snad jsem toho neudelala moc spatne

jinak predtim jsem provedla ten unlock podle navodu, je treba jeste neco?

edit: aha uz to vidim kdyz vlezu do bootneceho tak to pise 1.14 Olinex... takze jak dosahnu ty 1.56 Olinex?

edit10: tak uz jsem na to prisla... asi... uz to vypada v pohode.. barvy jsou dobry, jen cekam jestli se to jeste bude sekat a tak.. aha uz se to zeptalo na pin, to je dobra cesta

edit163: uz to beziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii diky =)
orkim
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: ned čer 14, 2009 21:37
Zařízení: HTC HD

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od orkim »

je to len môj názor, ale duttyho romky (myslím 6.5), 6.1 romky sú velmi dobré, hlavne posledná 3.9xt, sú po pár nainštalovaných aplikácií, a chvílke používania proste zabrzdené a začínajú byť chybové, taktiež aj to, že každý týždeň dáva von novú verziu romky, na nezmyselných buildoch mu v mojich očiach moc nepridáva.......

skúšal som jeho 6.5 romky, ale pre mna sú proste momentálne nepoužitelné......
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od spermosh »

cass: neni zac, kdyztak
ospaly_muflon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: pát bře 20, 2009 22:54
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od ospaly_muflon »

orkim: Můj názor na Duttyho, resp. jeho poslední ROM WM6.5 R6 je momentálně velice pozitivní.
Pokud jsi sledoval vývoj 6.1 ROM, pak jistě musíš uznat, že i zde bylo mnoho buildů. Jsme stále v oblasti neoficiálních úprav zařízení, proto mi přijde zcela logické, že se ROM vyvíjí. Pokud nové verze něco zásadního opravují, je v pořádku že vycházejí a jsou dány k dispozici uživatelům, aby se odladily. Samozřejmě uznávám, že vydávat novou ROM jen kvůli tomu, že vyšel nový WM build nebo se upgradovalo několika CABů, to je nesmysl. V případě Duttyho tenhle pocit nemám. Miri je schopen vydat nový release jen kvůli tomu, že jsou tři nové upgrady a nic nového nepřinášející neoficiální build WM. Což pro mě neznamená, že jeho ROM jsou špatné, ale v některých případech mi uniká jejich vydání.
To je můj názor, respektuji tvůj, i když ho nesdílím. Přesto díky za reakci a myslím, že tvé věty typu "najlepšie riešenie je dať do p*****e duttyho romku" anebo "sú totiž najhoršie zo všetkých podla mňa" si zaslouží vysvětlení a trošku přátelštější tón.
cass
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pon črc 20, 2009 19:47
Zařízení: HTC Touch HD

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od cass »

mno ja jako naprosty laik, po tom, co jsem to rozchodila, nestiham zirat jak to slape. je to uplne neco jinyho. taky musim pochvalit ten touchflo
Uživatelský avatar
magnat
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: pon črc 20, 2009 23:22
Zařízení: Touch HD + Desire

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od magnat »

prave testujem R7 s TouchFlo 2.5 a funguje to celkom dobre, len skoda, ze kvoli novemu TouchFlo sa zatial neda nastavit slovencina a ani pocasie na ine mesto ako BA a KE (neskor to urcite niekto spravi)

ps: ak niekomu v R7 chyba ikonka TaskManagera (uplnr hore napravo od ikonky baterky), tak ho tam moze vratit takto:
Start -> Settings -> System -> TaskManager -> Button a zaskrtnut Enable Quick Menu on Today screen
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od spermosh »

ospaly_muflon: Miri opravdu vydava ROM casto, ale nastesti jsou oproti Duttymu dost nebugove (v tomto souhlasim s orkim, uz delsi dobu jsem Duttyho nezkousel, ale ty jeho WM6.1 ROMky byly docela zabugovane a az ty posledni se dali pouzit) a hlavne je vzdy pristupny change log, takze se leckdo muze podivat, jestli je flash nutny nebo ne - tez jsem neflashoval vsechny verze, lecktere jsem preskocil, protoze mi vse bezelo

dalsi vec je, ze nepouzivam TF3D (v2.5 mi porad prijde dost chaba, kam se to hrabe na sense nebo neco podobneho) ani zadne podobne serepeticky, potrebuji tedy malou, rychlou a nenarocnou ROM, toto Dutty s temi svymi preplacanymi ROM nesplnoval (alespon u WM6.1, ale tipuji, ze u WM6.5 to nebude o moc jine) -> vitezne vychazi pouze Onkolog (nelibi se mi) nebo Miri s XtraLight verzi sve ROM
orkim
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: ned čer 14, 2009 21:37
Zařízení: HTC HD

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od orkim »

Odpovedal by som asi takto, čím viac romiek vydajú, tým viac ludí si ich vždy preflashuje a velaktorí z nik aj pošlú dajaké peniažky...., takže asi takto to vidím ja......, onkolog napr. napísal na svojom fóre, že nebude chrliť zbytočné romky plné bugov, na buildoch určených len na testovanie...... Vela autorov je proste v tomto rovnakých, ja len hovorím z vlastnej sklúsenosti že dutyho sú proste najbugovejšie......., nemám problém podporiť autora, ak vydá dobrú rom, ale ak vydáva každý týždeň tú istú rom, len na inom builde s tými istými chybami, tak nie je o čom....

Proste sa momentálne na duttyho romkách nedá fungovať, ak HD nepoužívaš len ako hračku....
ospaly_muflon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: pát bře 20, 2009 22:54
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od ospaly_muflon »

Osobně HD používám soukromně i pracovně zároveň, na Duttyho ROM 6.5 v6 a potíže nemám. TF3D 2.5 je plné bugů, o tom žádná, proto zůstávám u v2.1, se kterou nemám sebemenší problém v rozsahu toho, co potřebuji používat. Rozumím, co píšeš, ale nesouhlasím s tím, že ROM jsou přeplácané. Nejedná se o žádné ultralighty :) ale není tam kvantum programů, které tam člověk bude mít jenom proto že zkrátka musí. Ale to je o osobních preferencích. Původně jsem se kt omu vyjadřoval jenom z důvodu, aby si ostatní neudělali mylný názor jenom proto, že tu chybělo bližší zdůvodnění. Každému to, co si vybere a to je obrovská výhoda, kterou WM nabízejí.
Aleluja.. :))
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od milos797 »

No je pravda, že Dutty to chrlí, ale ja myslím, že jeho Romky (aj tie 6.5) sú použiteľné, a aj od starých (3,9 XT) sa posunuli. Momentálne nemám ani jediný problém s romkou. Všetci vieme, že to je vývoj, a tí, ktorí nechcú skúšať nič nové, tak nech tam majú Origoš romky alebo si prosto kúpia iPhone... Je samozrejme, že takto o mesiac budú romky, ktoré dnes vŠetky chvália už o ničom, ale to tak proste ide...
andre7
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: ned črc 03, 2005 12:00
Zařízení: HTC Touch HD "Blackstone"
Bydliště: Prešov

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od andre7 »

Fiha, skoro same negativa na Duttyho ROMky, to teda dufam ze pri rozhodovani to u nikoho nezavazi...jeho 6.5ky mam odskusane, testol som aj R5, aj R7 s M2.5, R6ka mi usla...ale vratil som sa k wm6.5 R4 Muchos s ktorou som bol spokojny a bezi stale bez problemov...
to orkim: ak hladas len xtralightky, tak urcite dobre vies kde mas hladat (onkolog, miri...), ak budes chciet preplacanu skus trebars EnergyROM HD, u mna je Dutty R4 momentalne nad vsetkymi...navyse suhlasim s ospalym muflonom...ak chces poradit ostatnym, skus do v priatelskejsom tone, nemusis hned posielat do p*****e :grin: Vsetci si potom vyberu podla vlastneho gusta, ktore nemusi byt take ako tvoje...

to tlacitko s DONATE je dobrovolny prispevok, nemusis prispievat hned po vydani novej ROM, ak ti nevyhovuje tak to nerob...nemyslim ze nove ROM by boli vydavane len kvoli peniazom...totiz vidiet novu a prispiet bez odskusania mi nepripada velmi normalne...
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů