Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Zamčeno
finnak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: pon říj 30, 2006 7:01
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od finnak »

Andre: ahoj, nekde se resi, ze Rom 1.56 po flasnuti ukaze zelenou obrazovku. Nezaznamenal jsi neco takoveho?? Nerad bych se toho dozil.

Jo, jaka vezre TouchFlo tam je a je to opet tak hola verze, ze tam neni ani HTC Dialer atd. ?
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od radospol »

Finnak precitaj si thread pod tymto,tam sa o tom dozvies.

Problem!!!
Flashoval som nie prvy raz rom z karty....a ked som zadal lokaciu Praha,warsava...,tak to prejde na "password" kde je k dispozicii skip,alebo next. Lenze tady sa mi to proste sekne a hotovo. nic dalej nepracuje. Totalne som zostal na mrtvom bode. Zeby aj flashing z karty bol nebezpecny?
Aj ked znovu vypnem ppc a dam hard,alebo soft reset,tak to vzdy skonci u toho skip,next. Cez pc nic neurobim,lebo active sync je nepripojitelny.

Prosim o akukolvek pomoc.
Arthenik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: sob pro 27, 2008 19:43
Zařízení: HTC Blackstone

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od Arthenik »

Flashoval jsi Davideuck V-5_HP?

Jestli ano, tak vitej v klubu. Vcera a dnes jsem musel provadet uz aspon 5 hard resetu. Vetsinou ale az pote, co se zda, ze system funguje. Podle pozorovani ale telefon zamrzne a potrebuje HR (protoze nebootuje) po prekroceni nejakeho limitu vyuziti interni pameti (nebo pri pouziti chybneho sektoru, vazne nevim).

Hodil by se mi nejaky program pro analyzu pameti a vyhledavani chybnych sektoru ROM. Prijde mi to jako nejpravdepodobnejsi duvod, proc mi telefon blbne.
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od radospol »

nie,daval som Super lite rom http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=502618 a zamrzlo mi to tam jak som pisal. Proste ja nic nemozem robit s mojim zariadenim.
Arthenik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: sob pro 27, 2008 19:43
Zařízení: HTC Blackstone

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od Arthenik »

Zkousels reflash, HR?
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od radospol »

HR mozem robit dookola,ale aj tak to zamrzne na uz spominanom bode:((
pretorian
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob úno 17, 2007 23:28
Zařízení: HTC Desire HD

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od pretorian »

Obrázek
Nevi nekdo jak tuhle caru v TF3D v nove rom 1.56 donutit aby ukazovala stav baterie ?Ve stare 1.14 to ukazovalo standartne predem diky za odpoved
ps:mam namysli takovou tu zelenou caru co postupne ubejva :)
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od hafush »

To pretorian:
Dovolím si nesouhlasit. Mám 1.14.479.3 CZ a tato linka mi nikdy stav baterie neukazovala.
Určitě to má na svědomí nějaká aplikace. Někde se to tu v diskuzi probíralo,ale nevím kde.

Ještě malý OT dotaz na tebe. Vidím,že se ti v TF3D zobrazují svátky z kalendáře. Poradíš jak na to,nebo pošleš odkaz na diskuzi? Mám do TF3D integrovaný SBSH Calendar Touch 2.1 . DÍKY
pretorian
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob úno 17, 2007 23:28
Zařízení: HTC Desire HD

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od pretorian »

aplikace to na svedomi nema nebo aspon nevim jaka byl bych rad za radu jaka app jinak ty svatky se zobrazuji diky synchro s outlookem a tam je dostanes pres tule desktop app http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ ... &g[oz]=2.0
dyndym
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: sob zář 22, 2007 6:37
Zařízení: HTC Touch HD Dutty's 6.5
Bydliště: Náchod

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od dyndym »

Stav baterie barevnou linkou ukazuje aplikace Batti 2.4 , ale je to jestě o řádek víš. Jinak nevím.
Smith135
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv dub 09, 2009 12:19
Zařízení: HTC Touch HD

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od Smith135 »

Ahoj, chtěl bych poprosit nějkého človíčka, jestli by mi neposlal ty dva balíky, které jsou potřeba pro CZ lokalizaci od Sunnysoftu. Měl jsem CZ HD kde byly, ale bohužel jsem flashnul ROM a zapomněl jsem si je zálohovat. :oops:
Díky moc.

Mail: [email protected]
pretorian
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob úno 17, 2007 23:28
Zařízení: HTC Desire HD

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od pretorian »

no to vim ze to dela i tento program a nejne ten je jich po vic ale tohle je nekde v nastaveni nebo uprava v registrech ci co ja vim kazdopadne je to soucasti TF3D
EDIT:jeste pro info vocogo tak tady je obrazek:
Obrázek
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od hafush »

To Smith135:
Koukni na XDA , kde je seznam všech ROM ke stažení (i ta původní CZ). Dále tam najdeš samostatně i ten doplněk,který hledáš.

Příspěvek zeditován. Odstaněna chybná rada.
Smith135
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv dub 09, 2009 12:19
Zařízení: HTC Touch HD

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od Smith135 »

Díky, nenapadlo by mě, že by na xda mohla být i česká lokalizace. Každopádně mi není úplně jasná ta poznámka s hard resetem. Pokud flashnu novou rom, tak tím nahradím tu původní ne? (tu co byla v zařízení při jeho koupi). Jediná možnost jak se vrátit k původní rom je najít ji + lokalizaci a přeflashovat to znova. Alespoň takto jsem to pochopil. Chcete mi říct, že přes to, že mám nyní Davideuck V4HP se mi po hard resetu spustí instalace původní rom? :?:

Děkuji
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od hafush »

Máš pravdu. Moje chyba, nějak jsem si neutříbil tok myšlenek a splácal jsem 2 věci dohromady.
Po jakémkoli domršení ROMky ti pomůže HR a její přeinstalace,kde si můžeš opět lokalizaci nainstalovat. Samozřejmě po Fleshi se přepíše komplet ROM (i s lokalizací) a jakýkoli další HR způsobí novou instalaci Flashnuté ROM.
Abych nezmátl nikoho dalšího,tak můj předchozí příspěvek zedituju a odstraním chybnou větu.
Díky za upozornění.
andre7
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: ned črc 03, 2005 12:00
Zařízení: HTC Touch HD "Blackstone"
Bydliště: Prešov

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od andre7 »

finnak píše:Andre: ahoj, nekde se resi, ze Rom 1.56 po flasnuti ukaze zelenou obrazovku. Nezaznamenal jsi neco takoveho?? Nerad bych se toho dozil.
Jo, jaka vezre TouchFlo tam je a je to opet tak hola verze, ze tam neni ani HTC Dialer atd. ?
to Finnak: neflashoval som orig. ROM 1.56 vypustenu by HTC, ale Miriho v7.2 premium, ktora je vycucnuta z 1.56...vdakabohu ziadna zelena obrazovka. Btw orig. 1.56 ma staru verziu TF3D, na fore sa pise ze v1.3, ale Miriho ROM v7.2 premium uz ma TF3D vo verzii 3.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od htcjirka »

Miriho premium 7.2 neni zadna vycucnuta z 1.56.Jsou to odlisne verze wm 6.1 a 6.5 a vubec spolu nemaji nic spolecneho.
andre7
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: ned črc 03, 2005 12:00
Zařízení: HTC Touch HD "Blackstone"
Bydliště: Prešov

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od andre7 »

Ak som sa mylil tak dakujem za opravu, ale skus mi potom vysvetlit akym zazrakom sa mi pri bootovani po restarte zobrazila verzia ROM 1.56, dalej mi mozes objasnit aj to preco mi po hard resete po flashnuti Miriho v7.2 pri pociatocnom nastaveni pristroja defaultne nastavilo cas Velkej Britanie, pricom pri vsetkych ostatnych skusanych ROMkach defaultne nastavovalo cas Hongkongu. Pretoze ja som si totiz myslel ze ROM 1.19 bola vydana pre region HK, pricom az 1.56 je pre Europu (to by aspon mne vysvetlovalo ten cas)
andre7
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: ned črc 03, 2005 12:00
Zařízení: HTC Touch HD "Blackstone"
Bydliště: Prešov

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od andre7 »

radospol píše:HR mozem robit dookola,ale aj tak to zamrzne na uz spominanom bode:((
Ako si na tom? Podarilo sa ti ozivit HD? Neskusal si trebars reflash inej ROM zasa cez kartu, nakopirovat ROM do rootu cez citacku kariet alebo tak?
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Touch HD - rady, problémy, ROM (pokračování diskuze)

Příspěvek od radospol »

OEM drivers from 1.56 ROM...
tot vsjo k novym uvarenym wm6.5
Zamčeno

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti