Vodafone SMS Grátis na Windows Mobile (návod jak na to)

Databáze nejrůznějších návodů, tweaků a nápadů, jak vylepšit funkce vašich komunikátorů
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

Příspěvek od Jakub Karásek »

mne jo, viz prispevek o par radku vys. Potreboval bych nekoho s Voxem aby mi rekl, jak si mam nastavit datovej profil, nastavil sem to podle techfora Vodafonu na internet, ale porad se mi odecitaji penize za data
Uživatelský avatar
ogw
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon srp 20, 2007 19:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ogw »

Ano, mám naprosto stejný problém... Nastaveno vše dle techfóra, nicméně po každém ukončeném přenosu se odečte 10-30h není to nikterak závratná částka... Ale služba je deklarována zdarma...
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

Příspěvek od Jakub Karásek »

Tak snad nam nekdo poradi, jakoze ty 2kc denne co me to stoji je unosny, ale kdyby to bylo free, tak by to bylo jeste lepsi :)
jenda.69
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: ned lis 04, 2007 19:31
Zařízení: Google Nexus S
Bydliště: Kousek od KV

Příspěvek od jenda.69 »

Jiří: díky, někdy to zkusim (teď mam vybito). Ale dočetl jsem se, že v jeodek (kterej používam) to nefunguje.
petrs13
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned úno 10, 2008 20:32

Příspěvek od petrs13 »

rozjel někdo SMS GRATIS na HTU CRUISE?
po nekolika hodinach nahravani sem to uspsne nahral, zatim nefunguje, ale na to podle tohoto navodu prijdu:)
Jen bych se chtel zeptat, kdyz jsem se dostal do toho programu, tak jsem stejne nemohl najit tel. cislo ze seznamu. Nikde mi to nedalo na vyber.
Mam nekde chybu nebo to tenhle komunikator neumi? :)
Dekuji
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

Příspěvek od Jakub Karásek »

Stale nikdo nema radu jak nastavit datovy profil aby se mi neodecitaly penize za datove profily?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

vzdyt jsem to tady na foru psal, ja na SMSGrátis (JAVA aplikace) používám datový GPRS profil s APN "ointernet" (předplacenka), pro paušál použij APN "internet". Nic mi to neodečítá a v pořádku to funguje.
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

Příspěvek od Jakub Karásek »

ja prave pouzivam APN "internet" a odecitaji se mi penize
hamsa
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob dub 05, 2008 22:12

Příspěvek od hamsa »

Chtel bych vas poprosit o pomoc.
Nemuzu dostat VF sms gratis do HTC touch cruiser.
Mam na karte ulozeny jad kdtery jsem si udelal podle postupu na mobilmanii a je na moje cislo s heslem a se vsim aby mi to potom fungovalo.Uz jsem to takle delal na N73.Stacilo pak spustit jad a aplikace se stahla a nainstalovala a bylo to.Ale tady se mi nechce aplikace stahnout.
Nevim kde senat jen ten jar soubor.Pak by melo stacit prepsat cestu na Local a aplikace by se nestahovala a nainstalovala se primo.

Dekuji za jakoukoliv pomoc.

Tak uz nic.Nakonec se mi to podarilo a funguje to skvele.apon teda doufam ze mi to nebude uctovat data.Ale pripojuji se pres APN Internet tak jak na minulem founu tak by to melo byt vpohode.


\\posty sloucneny.marthynovak
djakub
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv kvě 01, 2008 13:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djakub »

Pomocou teleport pro som si stiahol novu verziu SMS gratis... JAD aj JAR subor. Nainstaloval som Java manager, ktory pouziva Jirko, nainstaloval JAR. Vzdy sa ma to pyta na povolenie pristupu k sieti... Tak tie povolenia vzdy potvrdim. No pri odosielani mi napise chybu prihlasovania. V com by mohol byt problem? Zda sa mi, ze nejake potvrdenie mi tam preblikne a nemozm ho odkliknut...
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

djakub: Tohle mi dělalo, když jsem měl špatně nastavené datové profily.
djakub
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv kvě 01, 2008 13:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djakub »

No ked idem na live.vodafone.com, stranka sa nacita v pohode... Nemoze to byt sposobene tym, ze rpi stahovani cez teleport som nenastavil netiketu TyTNu ale Nokie?

EDIT: Prosim ta, nevies mi s tym pomoct? Uz som s tym stravil vela casu a rad by som to dotiahol do konca...


\\Používej tlačítko UPRAVIT. Farokh
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Příspěvek od Sir Andrew »

Ja pouzivam 2,5 roku GiboSMS (gibosms.cz) a funguje bez problemu. Tech 20 haleru za GPRS/1SMS me vubec netizi.

Navic umi posilat do O2, T-M, mobil emaily...
djakub
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv kvě 01, 2008 13:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djakub »

Nie je to zly sposob, no kedsi este pripocitam aktivacny poplatok a to, ze vacsinu SMS poslem do Vodafone, kedze priatelka ma vodafone, tak by ten sms gratis bol predsa len lepsi... Naozaj mi nevie nikto poradit ako na to? :(

A navyse to strasne rozdeluje SMSky... Prosim, neviete niekto v com by mohol byt ten problem s Vodafone SMS gratis? Vypisuje mi to chybu pri prihlasovani, pricom live.vodafone.com funguje spravne..

\\\Příspěvky spojeny. Příště použij tlačítko EDIT. Sir Andrew
maxtreme
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: čtv říj 11, 2007 14:50

Příspěvek od maxtreme »

Zdravim mohl by nekdo hodit nekam na web tu posledni verzi aplikace smsgratis ve forme jar? Mam v ppc starou verzi a uz prestala fungovat, jad s heslem mam tak ten pouziju stejny ale potreboval bych tu novou verzi aplikace jar..
Diky moc
jenda.69
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: ned lis 04, 2007 19:31
Zařízení: Google Nexus S
Bydliště: Kousek od KV

Příspěvek od jenda.69 »

Tadyto by snad mělo bejt ono (verze 1.02.4)
http://uloz.to/387261/VodafoneSMSGratis.jar
Jestli je nějaká novější, tak se omlouvám.
maxtreme
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: čtv říj 11, 2007 14:50

Příspěvek od maxtreme »

Diky moc

EDIT: tak jsem zjistil ze novy jar se starym jad nefunguje tak kdyby jste mi upnul jeste .jad byl bych rad.. zmenim si v nem sve heslo a cislo.. muj email [email protected]
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

jak dostat Vodafone SMS gratis z SE

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

ARow píše:no coz oto ja ji mam na sve k750 jenze nevim jak tu aplikaci z nej dostat :( hlasi se jako zamcena a vubec se mi nezobrazuje pri pripojeni k pc...
--> Stačí kdyz si stahnes odnekad( treba ze semanie.cz, nebo getjar.com) java-aplikaci Moby Explorer, je to demo, ale stačí ti k tomu co chce udelat.
Pokud mas vodafone SMS gratis nainstalovanou na pametovce, tak spust Moby Explorer, otevri disk e: , tam je slozka System, ktera nejde otevrit. Ale staci si najet na Properties a zrusit označení "hidden", pak ji otevres, tam je nekolik slozek, otevri tu prvni(myslim, ze "ams" nebo tak nejak) a tam jsou vsechny jar i jad soubory, ktery mas nainstalovany na kartě + tuna support-sraček. Stačí si najit JAD a JAR soubor od vodafone SMS a zkopirovat na kartu do nejake jine slozky,treba Ostatni. A odtad uz pude normalne posilat atd. ;)
m1ch3l
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pon lis 17, 2008 17:36
Zařízení: Lumia 735

Vodafone SMS Grátis na Windows Mobile (návod jak na to)

Příspěvek od m1ch3l »

Zasekl sem se v tom že stáhnu teleport připojim to na pc dam to jako modem a nic...
Ale ani normálně mě nejde vodafone life psie ze stranka obsahuje chyby :X
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Vodafone SMS Grátis na Windows Mobile (návod jak na to)

Příspěvek od Jiří Hrma »

já jsem to kdysi zkoušel, ale oni pravděpodobně tu stránku pro stahování nějak upravili, protože už se mi to přes Teleport Pro stejně nepovedlo stáhnout (nestahoval se žádný obsah). Možná už je teď nějaké nové řešení, ale přestal jsem to sledovat, tak nevím.
Odpovědět

Zpět na „Tweaky a návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů