Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Odpovědět
Fireman
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: pon led 26, 2009 15:12
Zařízení: Samsung Omnia W

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Fireman »

Používám Omnii W už dva roky a za celou dobu se mi nerestartoval ani jednou. Vy v rodině máte tři a restartují se po dvanácti dnech pravidelně při ztrátě signálu? To nedává smysl. To by se mi telefon restartoval několikrát denně při cestě metrem. Myslím, že to nebude problém Microsoftu a pochybuju že to bude problém i HW, protože pokud ty máš samsung Ative S a dcery mají telefon s Windows Phone 7.5 tak určitě nemají Ativa.
atticus
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát črc 12, 2013 12:44
Zařízení: Samsung Ativ S

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od atticus »

Zdravím, nevím zdali se to zde již řešilo, nicméně pořídil jsem si Samsung Ativ S a jako uplný nováček s WP mám problém telefon připojit k PC a procházet soubory telefonu. Stáhl a nainstaloval jsem si WP app for desktop, jenže po spuštění a připojení mobilu k pc mi WP app for desktop napíše: "Samsung Ativ S is locked. Unlock your phone to see wats on it.." Když otevřu Tento počítač telefon je připojen, jenže po rozkliknutí telefonu se mi nezobrazí žádné soubory, pouze "složka je prázdná". :-(
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od SirTom »

Pokud si dobře pamatuji, tak jde jen o zámek obrazovky. Tzn jakmile ti to napíše tuto hlášku prostě jen odemkni telefon.
Fireman
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: pon led 26, 2009 15:12
Zařízení: Samsung Omnia W

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Fireman »

Tak tak, jen naťukat kód na displeji telefonu.
atticus
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát črc 12, 2013 12:44
Zařízení: Samsung Ativ S

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od atticus »

Teď už odemykání kódem nemám, pro odemčení stačí "srolovat" úvodní fotku nahoru, nicméně ať telefon odemknu kódem nebo jakkoli jinak, hláška je tam stále a soubory procházet nelze. Nemůže se třeba jednat o jiný způsob uzamčení telefonu?
atticus
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát črc 12, 2013 12:44
Zařízení: Samsung Ativ S

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od atticus »

Na PC mám win 7, doinstaloval jsem WP, když telefon připojím tak se mi v Tento počítač objeví telefon, po rozkliknutí je složka prázdná. Když spustím doinstalovaný wp tak po mě chce odemknutí ikdyž jsem v metru, nastavení... kdekoli. Včera mi to nedalo a šel jsem se poptat přímo do samsungu, kde mi chlapík řekl, že jelikož je to první Samsung s Windows tak absolutně nemá páru co po něm chci :D začínám být bezradný. Myslíš že by mohlo pomoct vrátit telefon do továrního nastavení?
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

a připojuješ to už odemčenému telefonu?
Myslím tím, jestli ho neodemykáš až po té...
ale i tak mi to přijde divné - lumii můžu připojit i zamčenou..
Zkus ještě jiný USB port a podívej se do zprávce zařízení v PC, jestli ti tam nesvítí vykřičník u nějakého USB zařízení - třeba se nenainstalovaly (nemáš) drivery pro MTP protokol..
Fireman
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: pon led 26, 2009 15:12
Zařízení: Samsung Omnia W

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Fireman »

Mam ativa dva dny a zamykací kód jsem si tam dal hned před prvním připojením k počítači. Takže si ještě dobře pamatuju, že při prvním připojení chtěl abych telefon odemknul.
atticus
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát črc 12, 2013 12:44
Zařízení: Samsung Ativ S

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od atticus »

Jak říkáš, nevidím obsah paměti. A když použiju WP app tak mi to píše že je tel. zamčenej, přitom ho připojím odemčenej nebo odemknu potom, výsledek je stejnej. Asi vyzkouším to obnovení, třeba se stane zázrak :D
atticus
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát črc 12, 2013 12:44
Zařízení: Samsung Ativ S

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od atticus »

Tak pánové, problem solved. Chyba byla v tom že jsem do telefonu vložil starší 8GB paměťovku, která v něm normálně fungovala ale díky ní nešlo prohlížet paměť telefonu. Zvláštní... každopádně všem co se mi snažili pomoct děkuji!
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od milennium »

Tak pánové, už máte někdo na Ativu S GDR2 ? http://wmpoweruser.com/windows-phone-gd ... ng-ativ-s/
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od CageJ »

Prave som sa to siel opytat..
tgriger
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 243
Registrován: pát srp 26, 2011 8:45
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL White
Bydliště: Brno

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od tgriger »

Mám CZ distribúciu a zatiaľ nič. Vždy to ale uvolňovali po vlnách, takže to kľudne môže prísť až za 2-3 týždne.
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Krayzie »

Ma uz niekto z nainstalovany update GDR2? Ak ano, ake su cisla verzii (FW, radio, ...)? A este jedna otazka, ma niekto Ativ S s Data Sense? V piatok som priatelke zakupil Ativ S a mal som problem s APN (zdalo sa mi, ze telefon bol "predinstalovany" pre svajciarsky trh, tak som sa stural po nete a nasiel ofic. EU unbranded ROM, ktoru som nasledne flashol. Haluz je v tom, ze telefon ma momentalne aj Data Sense. Ak by niekto chcel, viem poslat linky na ROMku aj nastroje na flashovanie.
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od karelchadim »

dobře Samsung (wmpoweruser) zvlášť ty složky vypadají zajímavě
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Krayzie »

App Folder som nainstaloval a odskusal, ale zatial ma nenapada, ako to vyuzit :-)

V kazdom pripade palec hore pre Samsung.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Cheetah007 »

Šikovná aplikace ten AppFolder http://www.windowsphone.com/cs-cz/store ... ignin=true" onclick="window.open(this.href);return false; od samsungu, někdy by se hodila, bohužel je pouze exkluzivně pro majitele Wp telefonů této značky, v tomto případě zatím jen ativ.
tgriger
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 243
Registrován: pát srp 26, 2011 8:45
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL White
Bydliště: Brno

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od tgriger »

@ Krayzie: Mohol by si ten odkaz na ROM + flash tool pridať do fóra? Ja do toho nepôjdem, ale možno to niekto využije.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od GreenArrow »

Nevím co má za smysl, že každý výrobce telefonu bude dělat svoje speciální aplikace pro daný telefon. Když si to každej bude škudlit pod sebou, rozvoji platformy to moc nepomůže, spíš uškodí.
culis
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 145
Registrován: úte říj 27, 2009 2:12
Zařízení: Galaxy S7

Samsung Ativ S: Všeobecná diskuze

Příspěvek od culis »

Nerozumím, jak může větší nabídka aplikací uškodit platformě. Při pohledu to, co výrobci předvádějí na Androidu, se tedy u WP chovají velmi distingovaně. Až moc. ;-) Čest vyjímkám, jako je Nokia.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot] a 2 hosti