Vymena krytu u iPAQ 614c???

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob dub 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Bydliště: BA, SVK

Příspěvek od wakkee »

u toho prveho je ta prasklina presne po linii kde je skrutka, takze to tipujem na oslabeny material.
hxg614
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: sob bře 15, 2008 16:26

Příspěvek od hxg614 »

wakkee: Tak toto vyzerá na jasnú vadu materiálu - nikde to nevyzerá byť udrené, je to proste prasknuté. Daj potom vedieť, ako dopadnete v servise, sám som zvedavý, ako sa k tomu postavia!
vlakx
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: úte kvě 06, 2008 8:43

Příspěvek od vlakx »

to je sila ja to mam tiez prasknute nad stylusom smerom ku klavesnici
Uživatelský avatar
jajapv
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon črc 28, 2008 12:16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jajapv »

To neni prasklina to je na každém.Je spoj jak se to odlévá do formy.To same mas na druhe strane od stylusu.
Yxo
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: stř kvě 07, 2008 21:55

Příspěvek od Yxo »

inac tam hore to mam prasknute aj ja len s tym rozdielom ze mne ten telefon jebol na zem asi z dvoch metrov ked som siel domov najebany :(
Honza Bouma
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: ned kvě 18, 2008 10:49
Zařízení: SE Xperia X10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza Bouma »

Tak musim oznamit, ze zadost o reklamaci byla ZAMITNUTA! Mohl bych poprosit ty,co maji take problem s prasklinami, zda by mne mohli podporit a kontaktovat me pres SZ. Chtel bych totiz podat stiznost. Za opravu si rekli 5 144Kc bez DPH. Coz je nesmysl a protoze mi telefon neupadl,nehodlam se s tim smirit. Predem diky
reeprich
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte bře 25, 2008 17:46
Kontaktovat uživatele:

Nahradni dily na IPAQ 6xx

Příspěvek od reeprich »

Ja resil problem s prasklou dotyk.vrstvou (mou vinou), ale v HP mi rekli ze budou posilat do Holandska a menit cely displej coz bude bratru 5-6kk. Po delsim hledani jsem nasel http://www.ipaqrepair.co.uk/store.php?c ... 600+Series kde maji i kryty, stredovy ramecek apod... Opravu jsem si provedl sam a i s postovnym se vesel do 2kk....
Treba to nekomu pomuze..
foggy
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 81
Registrován: úte črc 22, 2008 16:32
Zařízení: htc herald, htc TyTn I, htc wizard
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od foggy »

spis bych zasel do servisu.. pokud mas pda jen 4mesice.. Dal bych ho na reklamaci, protoze jak zjisti ze jsi menil kryt tak ti uz nevezmou ZADNOU reklamaci..
Crossman
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: ned srp 03, 2008 12:09

Příspěvek od Crossman »

Presne ako pise Foggy najskor skusit reklamaciu a ak nie potom objednat z ipaqrepair...
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob dub 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Bydliště: BA, SVK

Příspěvek od wakkee »

Takze v pondelok sme opat volali do HP call centra a nahlasili zavadu prasknutych iPAQov. Tam to iny zamestnanec vyhodnotil ako zavadu, ktora sa vymiena v ramci zaruky a pozadoval zaslanie emailu s udajmi o zariadeniach a adresu kde sa nachadzaju. Zavada bola nahlasena v pondelok, dnes na obed kurier doniesol nove zariadenia z Holandska :) Neviem ci za tymto zazrakom sa schovava poznatok zamestnancov HP o problemoch s kvalitou alebo to, ze adresa pre vyzdvihnutie ako aj emailovy odosielatel bola uvedena jednej z najvacsich bank na Slovensku. Ocividne ich nieco ale motivovalo k tak rychlej reakcii. Momentalne sme opat spokojni zakaznici firmy HP :)
Z80
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: čtv črc 24, 2008 1:16
Zařízení: HTC Hero, HP iPaq 614c, iPhone 3Gs 16GB
Bydliště: [CPU]

Příspěvek od Z80 »

hm tak mi taky praskl a presne tam jak na www.wakkee.sk/pics/hp/02.jpg 2,3 :(
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob dub 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Bydliště: BA, SVK

Příspěvek od wakkee »

odporucam kontaktovat servisnu linku HP a ziadat vymenu. Neries to cez dodavatela. Pokial si si vedomy ze si fyzicky iPAQ neposkodil, ziadaj uplatnenie reklamacie.
Crossman
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: ned srp 03, 2008 12:09

Příspěvek od Crossman »

Mal niekto problém už s vymeneným iPaqom a jeho krytom ? (myslím žeby ten vymenený praskol alebo tak) Len tak ma to zaujima :-)
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob dub 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Bydliště: BA, SVK

Příspěvek od wakkee »

zatial to drzi :)
zapalkam
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 94
Registrován: úte dub 22, 2008 9:40
Zařízení: SE Xperia X2; Samsung G Note 2, Blackberry Classic
Bydliště: Olomouc

Vymena krytu u iPAQ 614c???

Příspěvek od zapalkam »

Tak se přidávám do klubu prasklých krytů na Ipaqu - ve stejném místě nahoře - u tlačítka mute - stějně jako již u dříve uvedených fotek. Konaktoval jsem HP - příjede kurýr - odveze - a vyrozumí mne. Jsem docela zvědav...docela mne to štve, ipaq nosím v koženém pouzdře...
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

Vymena krytu u iPAQ 614c???

Příspěvek od kissman »

Setrvani u HP se zacina vyplacet (i kdyz je to stale tak jako vzdy) :wink: Odloupnuty plisek co drzi stylus v krytu, ranni peti minutovy telefonat do HP, rozhovor s prijemnou slecnou, overeni zaruky a dostavam info ze nahradni kryt je na ceste a kuryr ho priveze do dvou dnu... 8-)
zapalkam
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 94
Registrován: úte dub 22, 2008 9:40
Zařízení: SE Xperia X2; Samsung G Note 2, Blackberry Classic
Bydliště: Olomouc

Vymena krytu u iPAQ 614c???

Příspěvek od zapalkam »

Souhlasím, jak jsem psal minule - praskl mi kryt - vzhledem k politice HP asi neprovádět opravy - mění rovnou kus za kus - takže jsem dostal nový IPAQ - s verzí FA992AT-ABB. Takový servis jsem nikde jinde nezažil, vždy bylo velmi složité něco reklamovat a trvalo to dlouho...alespoň v tom HP je perfektní - jinak po stránce update sw a ROM - to je ovšem bída...
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

Vymena krytu u iPAQ 614c???

Příspěvek od kissman »

SW & ROM? Všechny podstatné chybky které HP ovlivnit může, byly odstraněny... prozatím nevím o žádných dalších které by mi znemožňovali plnohodnotnou a efektivní práci s přistrojem. :salute:
zapalkam
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 94
Registrován: úte dub 22, 2008 9:40
Zařízení: SE Xperia X2; Samsung G Note 2, Blackberry Classic
Bydliště: Olomouc

Vymena krytu u iPAQ 614c???

Příspěvek od zapalkam »

Dovoluji si odporovat, XT9 byla vyřešena až tebou - pokud vím, tak HP na tom ani nepracovalo. Jsou problémy s 2 sec hluchým telefonem při přijetí hovoru - jak bylo uvedeno v jiné diskuzi - lze snad řešit jen úpravou pagepool - opět ze strany HP nic.
Mamut
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: ned čer 01, 2008 19:22
Zařízení: HP iPAQ 614c, WM6.5
Bydliště: Hradec Králové

Vymena krytu u iPAQ 614c???

Příspěvek od Mamut »

Kdyz uz tu resite reklamace: nemam problem s krytem, naopak jsem s nim dost spokojeny a i pak z 2 metru na beton vydrzel naprosto vpohode(to bylo jednou,jinak je v pouzdre)...
HODNE ale zlobi baterie - kdyz byl iPAQ novy tak se vypnul okolo 2-5% baterie. Pozdeji to dosahovalo i 20%, dneska ce mi stalo ze sem jel busem, bylo chladno tak baterka byla trochu podchlazena ale nic zlyho, hraju COD2 a najednou vyskoci hlaska ze baterie je vybita a za 10 sekund....Rychle sem vypnul hru a ziram ze mam 41% baterie!?! Pak exnul.
Kdyz sem PDA pak znovu zapnul nabehlo mi 39%...takze musi byt podelany SW ci HW co diagnostikuje napeti baterie ne? Stava se nekume neco podobneho,vite jak to resit?
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host