Stavové ikony

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Uživatelský avatar
Strunečka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: čtv bře 15, 2007 8:15
Zařízení: Nokia E51, Ericsson T39m
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Strunečka »

No, to je klasika, to zname :-(. Oni jsou nejlepsi a nad ne neni. Psal jsem pred tydnem na sunnysoft, kdyz dam na jejich klavesnici mekky reset telefon se zasekne. Bez odpovedi... No ale s tim GPRS si nedelej hlavu.
Petras.18
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: ned dub 13, 2008 11:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Petras.18 »

Naprostá normálka. Když já potřebuju poradit a volám na linku O2, tak mi místo toho vnucují nějaký paušál.
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Příspěvek od murder »

Jo komunikace O2 je vcelku na h***o. Zrušili jsme jednu prodejnu, tak jsem byl odhlásit tel. linku a prodavačka se moc omlouvala, ale musela zavolat někam na call centrum tam mě dala na ucho a měl jsem poslouchat půl hodinovou přednášku o tom jak je O2 nejlepší a pro mě je absolutně nevýhodné odhlásit linku. Prostě hovada ty telefonisty jsem poslal do patřičných míst a pohrozil zrušením všech linek, tak mi prodavačka dala podepsat ukončení, dala mi jednu kopii a já jsem vypadl. Ty hovada si nenechali vysvětlit že tam na té adrese v jiném městě prostě nikdo není a furt kecali svoje bludy.

Sorry za lehké OT to jen ukázka řešení u O2
Uživatelský avatar
Strunečka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: čtv bře 15, 2007 8:15
Zařízení: Nokia E51, Ericsson T39m
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Strunečka »

Skoda slov, nam blbne telefon pevna uz 10 let a oni novy nedaji, dacani! Nemam slov.
Maxifik
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv led 03, 2008 15:20

Příspěvek od Maxifik »

Ahoj, tak mi teď volal pan Housar z O2 znova, prý si mám jít vyměnit kartu do prodejny za jinou. Na mé argumenty o dalších uživatelích a pokusu dát jinou kartu do mého telefonu mlel stále svou - asi ho za to jeho zaměstnavatel dobře platí. Žádné logické argumernty o tom, že to dělá více telefonú a těžko odejdou karty i jim nereagoval. Jo a na konec mi řekl, že byl tento hovor nahráván. Když jsem chtěl vědět proč to neřekl dřív, tak mluvil o tom že to je snad samozřejmé, protože mne na to upozornili jen při mém prvnín volání na O2 a toto se prý automaticky vztahuje i na další hovory v téže věci. Nebyl mne ale schopem odcitovat v kterém zákoně či předpise, která si mohu přečíst, to je. Prý si mám stěžovat na reklamační oddělení. Na můj argument, že by se měli zákazníků vážit, protože nebýt jich, byl by bez práce, ani nijak nezareagoval. Jsou si jistí, že prostě nemáme na vybranou.
Nejhorší ale ze všeho je, že v česku člověk nemá na vybranou. Jeden horší jak druhý.
Jo a na můj dotaz po netu ještě neodpověděli.
Jarda
Uživatelský avatar
Strunečka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: čtv bře 15, 2007 8:15
Zařízení: Nokia E51, Ericsson T39m
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Strunečka »

Ahoj Jardo, to ti reknu, je to tedy nanic me chteli kartu menit, ale s tim, ze zaplatim 400,- na to kaslu :-(. Nema to cenu, nejak to preziju i bez toho "G"!

Přátelé pozor, nevím jestli je to tou bouřkou, ale opět se mi po 2 měsících objevilo "G", uvidíme jestli to vydrží. Mohlo by!
Maxifik
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv led 03, 2008 15:20

Příspěvek od Maxifik »

Ahoj, už se někomu ta ikona GPRS vrátila na displej? Mne zatím ne. Díky Jarda.
Uživatelský avatar
Strunečka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: čtv bře 15, 2007 8:15
Zařízení: Nokia E51, Ericsson T39m
Bydliště: Přerov

Vůbec

Příspěvek od Strunečka »

Ahoj, vůbec, prý O2 o tom ví, dostalo se mi od nich velice sprostého jednání a prý si mám koupit novou SIM kartu, dobrý že? Takže pořád je to tam, kde to bylo, čili ikonka je fuč stále, ahojky.
Maxifik
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv led 03, 2008 15:20

Příspěvek od Maxifik »

Já jim poslal takovýto mail. A mlčí.
"Vážená paní,
Opět jste mne jako firma O2 nezklamali. Vaše jediná obrana je, že je vždy chyba na straně zákazníka. Pokud jste ochotni jednat dále, musí zákazník platit, platit, platit. Považuji toto jednání za krajně neetické. Tím, že musím volat jako zákazník, který reklamuje vaše služby, na placenou linku, kde by mohl hovor trvat i 30 minut x 6 Kč a kde mi nakonec zase technik řekne naučenou a zaměstnavatelem nařízenou informaci o vyjímečnosti a bezchybnosti vašich služeb si předem zajišťujete klid od nespokojených lidí. Nikdo vám nebude s problémy volat na placenou linku a zvyšovat tak vaše obrovské zisky. Jak jsem psal, není to etické, ale bohužel ne nezákonné. Firma, mající zájem o klienty, vážící si jejich peněz, držících vás všechny na vašich místech, by se měla chovat jinak. Ano žijeme v Česku a určité skupiny lidí této "vymoženosti" dokonale zneužívají.

Jen tak mimochodem, na vaši linku 800 123 456 jsem z důvodu vašeho účtování již dávno zrušené pevné linky vollt před pár dny pár minut po půlnoci. 30 minut mě váš automat tvrdil, že mám čekat, že se vyřizují dovolající se přede mnou. Podotýkám že po 24,00 hodině. Jsem přesvědčen, že tato služba není v nočních hodinách obsazena a volajícím se jen lže!

Přeji Vám i vaším kolegům další krásné pracovní dny na vašich , námi placených, postech.

Jaroslav Aster"
Uživatelský avatar
Strunečka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: čtv bře 15, 2007 8:15
Zařízení: Nokia E51, Ericsson T39m
Bydliště: Přerov

Hrůza tohle :-(

Příspěvek od Strunečka »

Já Ti řeknu, no hnus, koupil jsem si ještě jedno číslo od Vodafonu a je klid, ale v PDA ho nepoužívám, takže nevím jak je to tam :-(, mám služební prastarý Ericsson T39m.
Maxifik
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv led 03, 2008 15:20

Příspěvek od Maxifik »

Kdybych neměl předplacenku s O2 Felicia (3,80 kdykoliv a kamkoliv), tak bych šel taky. Při mém malém volání a nechtění do tarifu je tento tarif asi nejlevnější.
Uživatelský avatar
Strunečka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: čtv bře 15, 2007 8:15
Zařízení: Nokia E51, Ericsson T39m
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Strunečka »

No já zse nechci paušál, protože volám a píši minimálně, takže se mi to nevyplatí, ale řeknu ti, máš to docela levné, to je OK tarif, já mám SMS 1,19 Kč všude a 6 Kč za minutu kamkoliv a kdykoliv, když nabiji na 350,- tak ten měsíc 5Kč kamkoliv za minutu a to se stupňuje, prostě dobiješ 10 000,- a máš volání myslím za 2 Kč za minutu do všech sítí, ale zase jen měsíc, no a pak třeba tarif kdy ti odečtou 10 Kč z kreditu týdně, ale máš víkendy v síti zdarma a sms ten víkend do sítě Vodafone zdarma, ale je to zase čr, v americe je skoro vše zadara, no však to víš sám, jaké je to tady super :-(
Maxifik
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv led 03, 2008 15:20

Příspěvek od Maxifik »

Ahoj, občas se taková SIMka dá koupit v inzerci. Kdysi je dávali těm, kterým zrušili analogový EUROTEL jako odměnu :-).
Uživatelský avatar
Strunečka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: čtv bře 15, 2007 8:15
Zařízení: Nokia E51, Ericsson T39m
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Strunečka »

No, řešení je spousty, ale třeba na Aukru mají takové OK Simky. Za docela normální ceny.
Maxifik
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv led 03, 2008 15:20

Stavové ikony

Příspěvek od Maxifik »

Ahoj všem, přeji kopec zdraví a pohody v novém roce. Něco se děje. Ikona G se nějak probouzí k životu, alespoň na mém Artemisu už drží více jak 24hodin?!?. Jak jste na tom vy? Díky JArda
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Stavové ikony

Příspěvek od IkE Blaster »

Ja mam pri lepsim signale povetsinu casu E v horsim signale G a pouze na jednom miste (nase kamenna chalupa) nemam ani to G. Netusim, co resis :lol:

Jinak G znaci dostupnost GPRS site, to by snad melo svitit temer vsude, pokud neni extra slaby signal. A jestli E vazne odpovida Edge, tak to nejspis trochu keca, protoze co ja vim, tak v Pisku ma Edge pouze T-Mobile :) (mam Eurotel-CZ :lol: )

// Cetl jsem, jen nechapu, proc resite IKONY :-D Jinak to nebylo pouceni, ale shrnuti
Uživatelský avatar
Strunečka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: čtv bře 15, 2007 8:15
Zařízení: Nokia E51, Ericsson T39m
Bydliště: Přerov

Stavové ikony

Příspěvek od Strunečka »

Už se k tomu nebudu vyjadřovat, mám O2 a nejde mi to! G vždy asi po 5ti minutách zmizí a už se neobjeví. Musím pouze vypnout a zapnout PDA, pak tam zase ikona G je. Situace se opakuje stále dokola... Jinak všem Krásný NR 2009! Těším se opět na diskuze o různých zařízeních a podobně. Hlavně ať se všem daří, jsou zdraví a Smarphony a PDAčka Vám všem skvěle slouží ;-)!
Maxifik
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv led 03, 2008 15:20

Stavové ikony

Příspěvek od Maxifik »

Pro IkeBlaster: co tu řešíme si přečti na začátku tohoto vlákna. JAk a co kdy signalizuje ikona G nebo E vím, není třeba mne poučovat. Mimochodem, EDGE mne svítilo i v Poděbradech a tak dle mapy pokrytí O2 tento signál má.

Pro Strunečka: to co píšeš mne děllo cca půl roku či více, ale nějak se to teď umoudřilo, ale jen u ARTEMISu. U VOX 510 to zatím stíle blbne.
Uživatelský avatar
Strunečka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: čtv bře 15, 2007 8:15
Zařízení: Nokia E51, Ericsson T39m
Bydliště: Přerov

Stavové ikony

Příspěvek od Strunečka »

Děkuji Ti, no mě to dělá stále, mám HP 614c. Docela mě to štvalo a štve, myslel jsem si, že jsem měl něco rozdrbaného v nastavení, ale jak jsem tenkrát založil tohle vlákno, tak jsem pochopil, že to není jen můj problém... Kdosi mi říkal, že tohle dělá 614tka běžně, ale jak vidím, je těch přístrojů více :-(. Co se dá dělat, hlavně že přístroje fungují alespoň jak mají ;-). Tedy doufám :-).
Maxifik
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv led 03, 2008 15:20

Stavové ikony

Příspěvek od Maxifik »

Jo vypadá to, že to funguje normálně, ale stejně mě štve to, že O2 svádí vinu na nás a nehledá a hlavně nepřizná svoji chybu a pokud chce "pomoci" tak jen zase sobě do pokladny. Ale takhle se bohužel v dnešní době chová každý v ČR. Na to bylo krásné české přísloví "Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají". Jak jsi spokojený se 614?
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů