Chystaný Samsung i8700 s WinPhone 7 na prvních fotografiích

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Chystaný Samsung i8700 s WinPhone 7 na prvních fotografiích

Příspěvek od bkf1 »

javak810i píše:Třeba Xperia X10 a Samsung Wave, to jsou krásné telefony.
S tim Wave souhlasim ;o) Jeden z poslednich Samsungu, ktere podle me maji dusi (driv to u Samsungu nebylo nic prekvapiveho, jejich design byl emotivni snad u kazdeho modelu). Pak uz jsou to jen krabicky typu Galaxy S apod.

TO Standa:
Nevim co dodat, vystihls to presne... az na to, ze s tim odeznivanim "krabic bez napadu" to podle me spise nabyva na intenzite (viz Samsung a jeho posledni modely) snad krome LG paradoxne (asi kazdy ma v zive pameti jejich drivejsi "tvorbu"), ktery jakoby prevzal designery ze Samsungu. Trochu mi to dnes pripomina moje dva kolegy. Jeden ma auto jen na prepravu z bodu A do bodu B a preferuje co nejvice nenapadny a nudny design vcetne barev (to same i u telefonu). Druhy chce take spolehlivost, ale dava i vyrazny duraz na design a komfort jizdy. Dnes drtiva vetsina u tech telefonu preferuje prvni skupinu, jak pozoruji :o/
EDIT: Souhlasim s tim, ze udelat pouhou krabicku zajimavou opravdu lze. Vzhled Windows Phone 7 lze take vytvorit daleko privetiveji pri zachovane jednoduchosti a prehlednosti... "Vsechno jde, kdyz se chce..." a kdyz jsou na to lidi... :o)
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti