10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od jacek »

http://ai.rs/2009/09/htc-leo/comment-pa ... mment-1001" onclick="window.open(this.href);return false; - zde probíhá diskus a dotazy ohledně HTC Leo, je tam i odpověď na dotaz ohledně stylusu, a dokonce, jestli bude v budoucnu upgrade na WM 7
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od Jiří Hrma »

Tak to vypadá, že displej bude nakonec rezistivní, prodejní název HTC Touch HD2, baterie 1200 mAh, microUSB konektor + 3,5 mm výstup na sluchátka a Windows Mobile 6.5 v novém buildu 21849. Už aby byl oficiálně představený.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od barberry.pha »

tak to jsoj hezky zpravy

to holda: sam jsem mel td2 a byl s ni spokojeny a vymenil ho za hd kvuli vetsimu displei a tedka stylus nemusim vytahovat vubec a jsem spokojeny, kapacitni displey me neuchvatil uz tim omezenym ovladanim, rezistentni muzu zkratka ovladat uplne cimkoliv a to mi vyhovuje
martan1981
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: sob črc 11, 2009 22:13
Zařízení: SGS4

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od martan1981 »

Najskor som chcel napisat dlhy vylev, ale vidim ze je to uplne zbytocne. Nech si kazdy pouziva displej a zariadenie s technologiou aka mu vyhovuje. Hlavne ze bude kazdy spokojny :-)
Ale s tou baterkou to Jirko snad nemyslis vazne. Preco musi HTC zabit kazde schopne zariadenie takouto baterkou? Ako naposledy G1 s 1150mAh... ach jo.

PS Preco mate pocit ze ja obhajujem kapacitne displeje?? Pre mna su sice vhodnejsie, ale chapem aj vyhody rezistivnych. Ja som len napisal ze buducnost podla mna (este raz PODLA MNA) patri kapacitnym.

Ak je podla vas moj nazor flame, tak potom asi nerozumiete vyznamu toho slova ;-)
barberry.pha píše:tak to jsoj hezky zpravy

stylus nemusim vytahovat vubec a jsem spokojeny, kapacitni displey me neuchvatil uz tim omezenym ovladanim, rezistentni muzu zkratka ovladat uplne cimkoliv a to mi vyhovuje
Vidis, sam pises ze pouzivat stylus nechces. Nerozumiem preco ti potom nevyhovuje kapacitny displej. Uz len posledna vec co k tejto teme napisem. Vyhoda kapacitneho displeja oproti rezistivnemu je podla mna iba pri scrolovani. Teda ci uz pri citani mailu, prezerani webu, fotiek atd. V ostatnych pripadoch je lepsi rezistivny. Ked som mal WM zariadenie, prezeranie webu bez stylusu sa ani nedalo prave kvoli tomuto. Zatlacit prst do sipleja, pohnut ... po 10 minutach som mal krce v prste. Uplne najllepsi displej by mal mat asi integrovane obidve technologie. To by bola parada :grin:
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od mike-biker »

Přece jen mě opět irituje, že i tak slovutná společnost jako HTC po uznání slabé baterky u Diamondu a mírného zlepšení u Diamondu 2 opět nedotáhla nápřah a dala tam 1.230mAh baterčičku, vhodnou tak pro stroje před 2ma lety. :evil: . Možná, kdyby tam nedali baterku vůbec, tak by dosáhli o 2mm menší tloušťky a mohli s tím machrovat. Ale na to jim se.re Bílej Tesák.. :evil: :evil:, jsem zvědav, jak dlouho tohle hovado vydrží v reálném provozu. :lol:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od htcjirka »

Pánové,specifikace se mohou jeste nekolikrat zmenit.A vezte,ze se zmeni ;-)
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od Sir Andrew »

martan1981 píše:Preco musi HTC zabit kazde schopne zariadenie takouto baterkou? Ako naposledy G1 s 1150mAh... ach jo..
Hlavně že iP vydrží déle, že? :) Navíc nemůžeš vytáhnout jen tak z kapsy další baterlu, vyměnit a frčet dál :) O možnosti nákupu baterek s větší kapacitou nemluvě.

Ohledně "ne stylus a ne kapacitní" - tuším, že to bylo myšleno tak, že je možné jej ovládat čimkoliv po ruce - tužkou, paličkou, paměťovkou... plně čímkoliv.
A o ovládání nehtem ani nemluvě. Nějak zapomínáme na naše drahé polovičky. S dlouhými nehty mají u kapacitného smůlu.
Chrono Leggionaire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: pát srp 25, 2006 11:53
Zařízení: Samsung Galaxy Note 10
Bydliště: Slovácko
Kontaktovat uživatele:

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

Tak na tu finální specifikaci zařízení jsem hodně zvědavý, protože informace se neustále solidně pozměňují. :-)

OT
Já mám v iPhone stále původní ( 1400 mAh) baterii už skoro dva roky a telefon mi i v současnosti vydrží v běžném provozu 2-3 dny (Hovory,sms, messenger, kontrola mailů, hudba), takže si nemám nač stěžovat. Samozřejmě lze baterii vymlátit za několik hodin při aktivní Wi-Fi či hraní her.

Jinak je zajímavé, že problematiku baterie v iPhone mají potřebu řešit převážně ti, co jej nevlastní. Většina majitelů je s výdrží spokojena, zvláště když ji můžou porovnat s výdrží WM zařízení. Ti, co náhradní zdroj energie bezpodmínečně vyžadují, tak si jej můžou jednoduše koupit ve formě externí baterie, např. v této alternativě-
http://www.mobilopravna.cz/2032-baterie ... xterni.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
aj.
...
martan1981
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: sob črc 11, 2009 22:13
Zařízení: SGS4

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od martan1981 »

to andrew: No ak to chces naozaj vediet, tak pred iPhonom som mal G1, takze to viem zrovnat presne. IPhone mi vydrzi 2 dni s mojim pouzivanim. G1-tka niekedy ledva den. Menenie bateriek je pre mna zbytocnost, nehovoriac o tom ze potrebujes dalsie prislusenstvo, kde ju budem nabijat. Tlstejsiu baterku som si do zariadenia kupil raz a za 1.) mas z toho poriadnu tehlu 2.) kapacita vacsej (obycajne) neoriginalnej baterky je len o nieco vacsia ako ta originalna. Aj ked oficialne sa ti zvacsi z 1150 na 2600, teda predpokladas viac ako 2x taku vydrz, co je len sen.
OT Nie si nejaky podrazdeny? Dal si si pilulky?
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1013
Registrován: úte bře 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Bydliště: Brno

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od Kamil Pulicar »

Jako bych to nerikal uz odpoledne, ze displej bude rezistivni.

Nemusite se tu donekonecna hadat kdo ma lepsi babovky, ja mam bagr, tak na vas seru.
Vsichni uz zname vyhody i nevyhody obou technologii displeje, tak proc to neustale rozpitvavat? Kupte zene kvetinu a uzivejte si vikendu, bezte do restaurace a nehadejte se tu.

U te baterky bych se bal, protoze ani 2000mAh by neudrzelo zarizeni s takto velkym displejem pri zivote celi den, ale uvidime jak to bude u daneho procesoru.Treba HTC prekvapi, ale zni mi to jako ftip.
Nevim jak vy pracujete, ale ja jsem celi den pripojeny na 3G, koukam na net, hraje mi hudba a pisu. S timto vyuzitim vybiju kazde moderni PDA za 6 hodin. A myslim si ze u LEa to nebude jine.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od barberry.pha »

Sir Andrew píše: Ohledně "ne stylus a ne kapacitní" - tuším, že to bylo myšleno tak, že je možné jej ovládat čimkoliv po ruce - tužkou, paličkou, paměťovkou... plně čímkoliv.
A o ovládání nehtem ani nemluvě. Nějak zapomínáme na naše drahé polovičky. S dlouhými nehty mají u kapacitného smůlu.
to je presne napsano proc mi vyhovuje rezistentni oproti kapacitnimu,rolovani v td2 nebo hd je uplne v pohode

no treba ta baterka bude vetsi,prijde mi to docela hodne malo, hd ma 1350 a je to max na dva dny, tady tou to bude tak den a pul max nebo ze maji treba nejakou novinku a baterka bude stacit :)
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 370
Registrován: ned kvě 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od HTCKlorec »

martan1981 píše:Nie si nejaky podrazdeny? Dal si si pilulky?
No ja mam pocit, ze podrazdeny si tu ty, sir Andrew sa vyjadril absolutne bez akehokolvek naznaku podrazdenia, sarkazmu, ironie, ci uz cohokolvek ineho.

A ako uz nielen kapu povedal, hadka je zbytocna, kazdy si vyberie to co mu treba, klady aj zapory poznaju obe strany, a netreba tu dokazovat co ktora technologia obnasa

(inak OT na Jirka alebo modov: Co tak zalozit cisto flame sekciu, kde by sa vsetci mohli vyhadat dosyta? :D)
Uživatelský avatar
Jiří Hanč
smartguru
smartguru
Příspěvky: 553
Registrován: pon bře 19, 2007 14:47
Zařízení: HTC HD2 NANDroid

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od Jiří Hanč »

OT nestačí?
Dočasně jsme tu měli i sekci "Smetiště", kam se přesouvali všechny takovýhle zdivočelý topicy, ale ztrácelo to smysl...

Nebudu Leo komentovat, ač má pěkný parametry, tak nemá QWERTY...

Co mě ale zaujalo je optimalizace SnapDragonu, že by konečně?
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od tslany »

To není optimalizace, to je dohánění výkonu frekvencí, viz. NetBurst
AtoM.
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: čtv kvě 28, 2009 15:11
Zařízení: Samsung Galaxy S II

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od AtoM. »

waiet: Já myslim, že HTC krátce po Leovi představí HTC i "Pro" verzi s klávesnicí. (HTC touch pro 3?)
Každopádně na takovymhle ohromnym displeji bych se možná už ani nebál ty SW klávesnice. A myslim, že se tak rozhodne i většina dalších "qwerty-filů" :grin:
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od Sir Andrew »

K HDčku taky neuvedli "pro" verzi, takže bych to neviděl tak nadějně.
To by pak bylo ultimate zařízení -> dalších pár roků by neprodali ani stylus :-D
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od Svestka »

Nejde jenom o to, že virtuální klávesnice bude dostatečně veliká ale jsou situace, kdy bude vždy HW klávesnice lepší. Nehledě na tom, že se na ní píše lépe, tak například při psaní emailku nebo hlavně v kecálkách (IM) ti klávesnice nezabírá půlku displeje ale vidíš opravdu jen komunikaci. Dále můžeš mít třeba trošku ušpiněné ruce a ťapat po displeji by nebylo ideální (nehledě na to, že si ty ruce máš umýt ale může se stát, že tu příležitost nemáš :D ).
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od tslany »

U klávesnice jde hlavně o tu odezvu, takže SW nikdy nemuže nahradit HW :-)
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od niky79 »

"i kdyz, u TD2 jsem stylus pouzil asi zatim jenom na SR"

Vidis, a to ja pouzil podstatne vicekrat - na nastaveni podsviceni, psani sms, nastavovani parametru. Proste veci, kde je klasicke rozhrani WM (brutalne neuzpusobene ovladani prsty). Ale nevadi mi to.

"U klávesnice jde hlavně o tu odezvu, takže SW nikdy nemuže nahradit HW :-)"

Ja bych NIKDY nerikal nikdy. Ver tomu, ze v budoucnu prijde uplne jiny druh klavesnice, bude zalozen na SW a HW klavesnice, jak ji zname dnes, bude zastarala asi jako olejova lampicka :)
Jerii
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: sob bře 07, 2009 0:59
Zařízení: S II, BB 9900
Kontaktovat uživatele:

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od Jerii »

no myslim si ze i kdyz tu baterku zvednou na 2000 tak to bude furt malo ... staci bejt chvilku na primym slunicku>tim padem svetlost na plno+ se treba pripojit na WiFi a s jeho skvelejma parametrama je za par hodin bez šťávy... s takovejma nazorama ze vydrzi max den a pul nesouhlasim :tlem: pac v tom pripade bys ho ani nesmel vytahnout z kapsy :D
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů