TouchFLO počasí čeština

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D a dalších utilitách
cZip
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř led 14, 2009 12:15
Zařízení: HTC Touch HD

TouchFLO počasí čeština

Příspěvek od cZip »

to hafush: to muze, ale pouze u ROMky 1.14.405.x verze 1.19.x v sobe čestinu nema, alespon ty ktere jsem zkousel.
cZip
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř led 14, 2009 12:15
Zařízení: HTC Touch HD

TouchFLO počasí čeština

Příspěvek od cZip »

vydrz... bude navod

Tak tady je snad pomuze :)
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=78&t=11376
timecek
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: čtv led 22, 2009 15:06
Zařízení: HTC Touch HD

TouchFLO počasí čeština

Příspěvek od timecek »

Pánové - jak to děláte? Manila soubory jsem si stáhnul, zeditoval, ale nemůžu je uploadovat do mobilu :-(
Vypnul jsem TF3D v Dnes, snažím se přes TotalCommandera změnit vlastnosti-atributy těch dotčených souborů, ale pořád jsou systémové a read-only :-( tzn, že nejsem schopen je přehrát těmi, co jsem upravil u sebe v PC...
Co dělám blbě? Díky...
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

TouchFLO počasí čeština

Příspěvek od hafush »

Mě to šlo úplně jednoduše. Nové Manila soubory jsem si překopíroval na kartu. Poté jsem vypnul TF3D. Pak pomocí Resco file exploreru překopíroval soubory do složky "Windows". Systém se mě zeptal,jestli chci přepsat ty původní a klik a bylo to.
Pro jistotu restart HD a pak jen zapnutí TF3D.
Nevím kde děláš chybu. Já mám HD s ofiko CZ IW - ROM 1.14.479.3 WWE

Edit: Používal jsem již opravené Manila soubory,které vytvořil a na předchozí stranu vložil VikyV » čtv led 15, 2009 23:33 .
Ted koukám,že nejspíš něco ještě dodělával,protože je tam z 20.1.09 EDIT,ale zůstal tam jen texťák se změnami,ale ty opravené manila soubory tam již ke stažení nejsou.
Snad se VikyV ozve a buďto doplní,nebo uvede,jestli s těmi minulými soubory bylo vše OK (aspon doufám,protože jsem si je tam už nahrál).
VikyV
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř led 14, 2009 13:45
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Vysoké Mýto

TouchFLO počasí čeština

Příspěvek od VikyV »

Věc se má tak. Aktuální a opravené manila soubory (pozdější edit) jsem dal k dispozici cZip, který zpracoval problematiku počeštění neorigionálních ROM kompletně. V mém původním příspěvku je odkaz na vlákno od cZip, kde další odkaz :-) na opravené soubory najdeš. Šlo mi hlavně o to, aby byly soubory soustředěny na jednom místě bez nutnosti spravovat více umístění v případě nějakých změn. Takže soubor se změnami by měl odpovídat stavu manila souborů v příspěvku od cZip.
timecek
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: čtv led 22, 2009 15:06
Zařízení: HTC Touch HD

TouchFLO počasí čeština

Příspěvek od timecek »

Tak jsem to zvládnul - pomocí Resco Exploreru 2008... Ten ty soubory skutečně přepíše.
Nevím jak Vám, ale mně se po změně začalo zlobit počasí :( přidal jsem si do míst pro ČR města Teplice a Opava. Bohužel, u těch Teplic se přestalo objevovat správné datum a čas, ani teplota atd. měl jsem toto město jako poslední, tak jsem dělal spoustu pokusů - nic. Asi po x-různých pokusech zafungovala aktualizace a teď to vypadá, že je vše ok - no uvidíme jak dlouho - setkal jste se s tím už někdo?
Pak se mi subjektivně zdá, že vše začalo běhat nějak zpomaleně - nevím jestli to může souviset s přepisem těch souborů nebo s instalací Resco Exploreru... Už jsem zkoušel restartovat, ale chová se to pořád divně :(
Potom v souboru "73bd2d7c_manila" jsem se pokoušel změnit nod "IDS_PHONE_DETAIL" - "Vypnout mobilní rádio" - snažil jsem se o vlastní překlad - spíš významový - "Vypnout anténní modul mobilu" - ale v přístroji, ve správci komunikace je pořád vidět původní text. Restart nezabral. Zkoušel jsem prohledávat všechny manila soubory, jestli to není ještě nekde jinde - nenašel jsem... Hlava mi z toho jde kolem - poradíte co dělám špatně?
Díky!!!
VikyV
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř led 14, 2009 13:45
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Vysoké Mýto

TouchFLO počasí čeština

Příspěvek od VikyV »

To nejsi sám, mě se tento překlad taky nepodařil. Skutečně to vypadá , že se to bere odjinud , nebo není-li to přímo součástí nějakého spustitelného modulu :?:
Mong3R
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: pon lis 17, 2008 18:03
Zařízení: SGN II + Lumia 930
Bydliště: Ostrov (KV)

TouchFLO počasí čeština

Příspěvek od Mong3R »

VikyV: Zkus to přes registry
Odpovědět

Zpět na „Software a multimédia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti