Prislusenstvi

Procesor, grafický akcelerátor, Wi-Fi, fotoaparát, správa paměti, GPS navigace...
Odpovědět
marabu
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: úte zář 16, 2008 16:58
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Prislusenstvi

Příspěvek od marabu »

To je panečku odpověď. Já na ty kity zapomněl jak na smrt. :) Tim je problem s uchycenim vyřešen, díky.
Teď ještě nějak ty zbejvající body. Nechce se mi kupovat pouzdro na blind a pak ho případně vracet.
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

Prislusenstvi

Příspěvek od Kwazzy »

Pouzdro doslo ... jedine co mi na nem vadi je preska nahore. Je to neco mezi magnetem a patentkou. Ale trochu bude asi vadit pripojeni konektoru k sluchatkam (http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/090PKR ... ch-hd.html ) a nedrzi dokonale odnimatelne kryti displaye. Ma to tendenci naklonu do strany ... jinak je asi poloviba dirky zakryta ... plus tloustka ploastu nad konektorem jacku. No ale jinak kvalitni dojem. Uvidim casem jak dopadne pouzivani v realite. mam ho pouze par minut.
marabu
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: úte zář 16, 2008 16:58
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Prislusenstvi

Příspěvek od marabu »

No tak to je celkem špatné. Od Krusella bych teda čekal něco pořádného a ne volný přední díl nebo dokonce přesku tam kde je výstup na sluchátka. By mě zajímalo kde udělali soudruzi z NDR chybu. :-( Doufám, že to je opravdu jenom první dojem a v praxi to je trochu jiné. :wink:
tester1
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: stř říj 22, 2008 11:26
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Černošice

Prislusenstvi

Příspěvek od tester1 »

Já tedy nevím, ale mně sedí naprosto přesně :tlem:
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Prislusenstvi

Příspěvek od ziminix »

Tu volnost předního krytí displeje mohu také potvrdit, ale nemyslím si, že by to bylo něco, co by rapidně snižovalo ochrannou funkci pouzdra.
marabu
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: úte zář 16, 2008 16:58
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Prislusenstvi

Příspěvek od marabu »

Můžete tedy někdo další trochu popsat to pouzdro. Třeba s ohledem na ty body, co jsem psal? Přecijen slovy typu "sedí dobře" nebo "volnost mohu potvrdit" prakticky nic neřeknou.
Co znamená ta volnost, že se s předním krytem dá hejbat o půl centimetru do stran, dělá to všem?
Navíc třeba natočení předního krytu o 2mm do stran je celkem nepodstatná věc oproti tomu, že přeska zakrývá výstup na sluchátka.
Může někdo jasně napsat, zda jí opravdu zakrývá a jak pevně drží telefon v pouzdře?

P.S. Pro ty co stále nerozumí bych čekal odpověď typu:
- sluchátka se nedají do telefonu přes sponu zasunout
- sluchátka se dají bez problémů zasunou i při zapnuté sponě
- telefon je v pouzdře dost volný
- telefon drží pevně, akorát jde hůře vyndat z pozdra (je potřeba trochu zabrat)
- kůže je dost silná a brání ve stisnutí krajů displaye
atd.
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

Prislusenstvi

Příspěvek od Kwazzy »

marabu: Vse bylo popsane dostatecne, detailneji Ti to nabidne pouze zakoupeni pouzdra. Pouzdro jako takove neni spatne,
spatne je jeho reseni.
- telefon sedi v pouzdre perfetkne, tesne
- otevirani predni casti pouzdra je spatne resene, a pusobi dost neprakticky
- praska je zapinana pomoci magneticke patentky, nedrzi to zrovna dobre, hlavne ted v zime kdyz je clovek nabaleny
- v pripade, ze budes poslouchat hudbu se praska bude muset malinko naklonit, neni to ale nijak tragicke
... kdybys cetl a koukal na supr popis tady (taky si myslim, ze by to mohlo byt v prislusenstvi, ale budiz) http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... &start=390 tak asi nebudes potrebovat zadnou dalsi napovedu. pekny den preji ;-)
furo
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: sob pro 06, 2008 12:23
Zařízení: HTC Touch HD

Prislusenstvi

Příspěvek od furo »

ja som si objednal púzdro od Piel Frama, v ponuke sú luxusné púzdra z kvalitnej kože (či už kravskej alebo krokodílej) a najlepšie je,že momentálne pred vianocami je skoro odkiaľkoľvek poštovné zdarma, takže sa oplatí objednávať zo zahraničia: http://www.pielframa.com/cases_htc_touch_hd.htm

no a naozaj lacné a relatívne kvalitné púzdra sú aj v ponuke na PDair, niekoľko rôznych druhov otvárania, príp. v kombínácii s držiakom na sklo do auta a podobne.. znovu platí,že poštovné je zdarma, cena za púzdro $28 (pre viac produktov stačí odrolovať nižšie...)
http://www.pdair.com/catalog/product_in ... 2402#thumb
marabu
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: úte zář 16, 2008 16:58
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Prislusenstvi

Příspěvek od marabu »

To Kwazzy: pokud by jsi se podíval na datum vložení přízpěvku a věděl že 9 je míň jak 11, tak by ti třeba došlo, že jsem ten dotaz napsal dříve, než hippo konečně napsal solidní popis pouzdra včetně fotografiíí. Od té doby tu také nic dalšího nepíšu. ;-)
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

Prislusenstvi

Příspěvek od Kwazzy »

.. marabu: ups, nevsiml jsem si toho. Takze tak. :oops: Jinak ale pouzdro slouzi a ty dve kapsicky na pamete i pripadny penizky pro novy kredit jsou fajn.
andre7
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: ned črc 03, 2005 12:00
Zařízení: HTC Touch HD "Blackstone"
Bydliště: Prešov

Prislusenstvi

Příspěvek od andre7 »

Furo:
Vdaka za tipy, nebolo by zle keby si tiez po prevzati puzdra od Piel Frama napisal ako si s nim spokojny...
furo
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: sob pro 06, 2008 12:23
Zařízení: HTC Touch HD

Prislusenstvi

Příspěvek od furo »

andre7: ja som objednával konkrétne toto: http://www.pielframa.net/htc_touch_hd_unipur.asp a čo sa spokojnosti týka, výpovedná hodnota asi nebude pre teba níjak prínosná, keďže ja chcem púzdro len kvôli "prenášaniu" telefónu, určite som nechcel púzdro, v ktorom proste ten telefón stále bude a v ktorom ho budem aj používať.. tak,ako písali ostatní, či je priestor pre nabíjačku, jack, atď, to vôbec neriešim.. keď mi telefón zazvoní, proste ho odtiaľ vyberiem, to je jediný dôvod prečo chcem púzdro - a preto som si vybral presne to, jednoduché a elegantné.. takže (dúfam) určite budem spokojný :)
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

Prislusenstvi

Příspěvek od hafush »

Já používám pouzro stejným způsobem,ale mám raději horizontální pouzdra,takže se mi líbí spíš to : http://www.pielframa.net/htc_touch_hd_universal.asp . Samozřejmě v černé
Misha kulicka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: pon kvě 26, 2008 12:24
Zařízení: BlackBerry Passport
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Prislusenstvi

Příspěvek od Misha kulicka »

furo píše:andre7: ja som objednával konkrétne toto: http://www.pielframa.net/htc_touch_hd_unipur.asp
To pouzdro se mi hodně líbí. Zapínání je řešeno magnetem, že? Jak se do něj dává a vytahuje HD, nejde to moc těžko?
furo
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: sob pro 06, 2008 12:23
Zařízení: HTC Touch HD

Prislusenstvi

Příspěvek od furo »

to zatiaľ neviem, ešte mi neprišlo.. objednával som vo štvrtok.. dodanie im trvá vraj 10 dní, tak uvidíme.. ale dúfam,že tam bude dostatočná vôľa, najradšej by som odtiaľ telefón vyberal takým spôsobom,že to iba preklopím a on sám vylezie von, ale toľko miesta tam asi nebude...
Misha kulicka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: pon kvě 26, 2008 12:24
Zařízení: BlackBerry Passport
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Prislusenstvi

Příspěvek od Misha kulicka »

Tak se potom poděl o zkušenosti, až ti přijde. Na xda-developers ještě diskutují o vlivu silného magnetu na elektronické součástky. Někomu udájně odešel displej u Diamonda(přímo u tohoto pouzdra asi ne, ale taky tam bude magnet před displejem).
furo
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: sob pro 06, 2008 12:23
Zařízení: HTC Touch HD

Prislusenstvi

Příspěvek od furo »

čo som videl púzdra, príp. mal k iným telefónom, ten magnet je slabučký, je tam ozaj iba na to,aby to prekrytie "neodstávalo", takže toho by som sa hádam veľmi nebál.. keby to mohlo poškodiť displej, snáď by to nepredávali
TOMIKRIZKA
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř pro 10, 2008 15:48
Zařízení: HTC TOUCH HD

Prislusenstvi

Příspěvek od TOMIKRIZKA »

Ahoj prosím o informaci.Dá se tohle hliníkové pouzdro sehnat u nás?Na tak luxusní telefon musí být luxusní pouzdro.

http://www.pdair.com/catalog/product_in ... s_id=12416
děkuji,popřípadě mi pošlete odkaz na [email protected].
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Prislusenstvi

Příspěvek od ziminix »

Nevím, ale proč si ho tam neobjednáš? Poštovné je zdarma a tady ho nikde neseženeš levněji, než oni ho nabízí.
TOMIKRIZKA
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř pro 10, 2008 15:48
Zařízení: HTC TOUCH HD

Prislusenstvi

Příspěvek od TOMIKRIZKA »

Jo ale nemám právě zřízený PayPal ani nemám embosovanou kartu.Ze zahraničních stránek neexistuje dobírka? Zatím jsem nenašel jinou stránku,kde to pouzdro obědnat.Ale pouzdro fakt moc chci,snad je otázka času,kdy bude aj u nás.
Odpovědět

Zpět na „Hardware a výkon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti