Opět "oblíbený" posun času

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
dave297
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř pro 09, 2009 10:01
Zařízení: Lumia 950 XL dual sim
Bydliště: Třinec

Přestavuje se čas

Příspěvek od dave297 »

Mám problém. Od doby, co jsme přešli na zimní čas, mi moje Touch Pro2 pořád přastavuje hodiny na letní. Prostě nastavím si správně hodiny, mám tam uvedeno, že chci časové pásmo podle umístění "moje poloha". Tu mi ukazuje správně jako Praha+Budapešť. Po krátké době zjistím, že hodiny ukazují špatně - o hodinu více než je.

Nejvíc mi to vadí při buzení, protože pokud si na noc nevypnu telefon, tak si prostě přastaví čas a budí mě o hodinu dříve. Nevíte někdo, co s tím.

Jinak kdybyste věděli o někom, kdo má zájem o TP2, tak ji prodám. Samozřejmě až seženu náhradu, co by mohlo být tak do 14 dnů.
Libunda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 440
Registrován: čtv pro 11, 2008 9:47
Zařízení: HD2, iPAD, iPhone4, HTC One X
Bydliště: Náchodsko

Opět "oblíbený" posun času

Příspěvek od Libunda »

dave297: A četl si tuto diskuzi?? Udělej to.
peshhi
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát říj 05, 2007 13:21
Bydliště: Praha

stale se menici cas

Příspěvek od peshhi »

ja mel starsi ROM, taky mi to delalo, ted jsem nahral novou ze stranek htc a uvidim, snad to bude ok.
VTronik
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv lis 18, 2010 20:41
Zařízení: HTC HD mini

stale se menici cas

Příspěvek od VTronik »

Problém mi způsobovalo to, že byla aktivní synchronizace času jak ze sítě GSM/UMTS, tak i z internetu. Nahodile se čas posouval o hodinu zejména při přechodu dne nebo při přejezdu mezi BTS. Vypnul jsem synchronizaci ze sítě GSM/UMTS, ponechal zapnutou pouze synchronizaci z netu a čas drží a jde přesně. Co jsem to takto nastavil, žádný problém. Bylo nutné ještě telefon zcela vypnout, vyndat baterku, za minutku vložit baterku a zapnout.
Krivkin
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát bře 05, 2010 12:39
Zařízení: HD2

stale se menici cas

Příspěvek od Krivkin »

Tu synchronizaci GSM/UMTS nemůžu najít..kde to je?
andy_v
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte říj 26, 2010 18:00
Zařízení: HTC HD mini
Bydliště: Praha

stale se menici cas

Příspěvek od andy_v »

Telefon-nabídka-zobrazit možnosti-nabídka-výběr sítě-službyGSM/UMTS-synchronizace času-zobrazit nastavení - a odfajfkovat automat synchro !!!!

-- doplnění předchozího příspěvku (ned lis 28, 2010 20:50) --

Telefon-nabídka-zobrazit možnosti-nabídka-výběr sítě-službyGSM/UMTS-synchronizace času-zobrazit nastavení - a odfajfkovat automat synchro !!!!
TryskoHlad
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte srp 24, 2010 23:00
Zařízení: HTC HD2

Opět "oblíbený" posun času

Příspěvek od TryskoHlad »

Problém není ani na židli ani u HTC. Chyba je na straně operátorů. Do včera jsem měl T-Mobile a v mé lokalitě s časem žádný problém, ode dneška mám O2 a čas si žije svým životem. Problém bude pravděpodobně v rozšiřování 3G sítě a zaváděním nových BTS s podporou 3G a to povětšinou od firmy huawei (podobný problém jako u určování lokace přes BTS). Problém se tudíž může objevovat u různých operátorů v různých lokalitách. Vypnutí synchronizace času přes mob. síť (viz. příspěvky výš) problém vyřeší, i když je to teda kompromis. To že v některých ROM to jde a v jiných ne, může být právě tím, že mají defaultně synchronizaci vypnutou a nebo to s ROM nesouvisí a uživatel se pohybuje v oblasti, kde problém není.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Opět "oblíbený" posun času

Příspěvek od YAMATO »

rachel91
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv led 14, 2010 14:02
Zařízení: HTC_HD2

Opět "oblíbený" posun času

Příspěvek od rachel91 »

Zdravím,

přečetl jsem si celý topic, ale i tak bych potřeboval pomoc, protože chci konečně docílit toho. že se mi u htc diamond2ojky bude přesunovat čas automaticky. Podle doporučených nastavení jsem provedl:

Start --> Nastavení --> Nabídka --> Nastavení --> Osobní --> Telefon --> dole záložka časová pásma --> zde zatrhnu jedinou možnost - Automaticky změnit časové pásmo a hodiny

ale stejně toto nepomohlo...

Předem děkuji moooc za pomoc
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti