ActiveX na Omnii?

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia
Odpovědět
george.zn
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob úno 07, 2009 19:19
Zařízení: Samsung Omnia

ActiveX na Omnii?

Příspěvek od george.zn »

Zdravim!
Chci se zeptat jestli existuje nejaka moznost sledovani kameroveho systemu pres net ,kdyz pozaduje instalaci nejakeho *.ocx souboru - ActiveX prvek?
Teprve po jeho nainstalovani v PC se objevi uvodni obrazovka toho systemu ,kde je jeste potreba se prihlasit (jmeno ,heslo ..).
Zkousel jsem zadat url toho systemu do prohlizece v Omnii (jak IE tak Opera 9.5) a objevi se jen bila obrazovka a dal se nic nedeje :-(
Zkousel jsem instalaci ruznych MacroMedia Flash Playeru , StreamPlayer atd a porad nic :-(
Mimochodem SkyFire se mi i pres ten WGAFix nepodarilo nainstalovat...
Jinak napr. YouTube mi jde aspon v IE (v Opere ne..)

Poradite nekdo jak ten kamerovy system rozchodit? :-)

Dik!

Jirka
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

ActiveX na Omnii?

Příspěvek od Jiří Hrma »

S ActiveX je to podobné jako třeba s Flashem - jde o komponentu pro OS Windows Mobile, jenže zatímco Flash pro WM existuje, tak ActiveX ne.
george.zn
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob úno 07, 2009 19:19
Zařízení: Samsung Omnia

ActiveX na Omnii?

Příspěvek od george.zn »

Hmmm tak to je spatny :-(
Takze ani kdybych nahodou sehnal tu komponentu (*.ocx ?) nutnou pro prihlaseni se a pak sledovani tech kamer ne pro PC ale pro PPC (Omniu) tak by v Omnii stejne pak nebyla podpora a neslo by to ,ze ? :-(

__
Jirka
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

ActiveX na Omnii?

Příspěvek od Jiří Hrma »

Bohužel ne :-(
george.zn
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob úno 07, 2009 19:19
Zařízení: Samsung Omnia

ActiveX na Omnii?

Příspěvek od george.zn »

Njn.. diky za odpoved!
Snad rozchodim to sledovani kameroveho systemu nejak jinak... byla by to frajerinka :-)

--
Jirka
Lubancz
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: úte srp 12, 2008 15:25
Bydliště: Praha

ActiveX na Omnii?

Příspěvek od Lubancz »

activeX do omnie zatim nejde, nebo jsem nenasel, mel jsem stejnej problem jak ty..
Resim to jinak, mam domenu na kterou smeruju obrazky/sekvence z kamery napriklad www.aaa.cz/kamery/ a v opere v omnii oteviram a sleduju tuhle stranku..
na kamerach mam nastavenej interval 10s na otaceni, takze kdyz pockam tak zabira celej prostor :)

neni to nejlepsi reseni ale jediny ktery mi funguje a zatim staci :)
george.zn
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob úno 07, 2009 19:19
Zařízení: Samsung Omnia

ActiveX na Omnii?

Příspěvek od george.zn »

:-) Jasne :-) Ale problem je v tom ,ze tohle je takovy HDD rekorder s pripojenyma kamerama a ten ma v sobe webserver . No a na jeho sledovani je potreba to activex :-(
Mam to tak proto ,aby mi nemusel porad bezet pocitac. A mam takovy obavy ,ze tohle zarizeni asi nebude umet ty snimky nekam posilat :-(((
Tohle reseni by mi taky jinak stacilo . Sice by byla frajerinka mit na Omnii zivy obraz z tech kamer ,ale aspon bych videl co se deje...

--
Jirka
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

ActiveX na Omnii?

Příspěvek od Jiří Hrma »

Vyzkoušej Iris Browser, podle slov výrobce podporuje některé základní prvky ActiveX, tak třeba ti pomůže.
george.zn
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob úno 07, 2009 19:19
Zařízení: Samsung Omnia

ActiveX na Omnii?

Příspěvek od george.zn »

Diky za tip! O tomhle prohlizeci sem nevedel...Je docela dobry a tychli ,na prvni pohled i lepsi nez ten Skyfire ,ale bohuzel stream.cz neprehraje a online vysilani z webkamery vyzadujici javascript taky ne :-( a pres activeX taky ne :-(
No nic - jeste si s tim pohraju ;-)

--
Jirka
george.zn
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob úno 07, 2009 19:19
Zařízení: Samsung Omnia

ActiveX na Omnii?

Příspěvek od george.zn »

Jeste se k tomuto tematu vratim ,ale trochu jinak - poridil jsem si na pokusy IP kameru Secure300R od Geniusu a ta umi posilat video i pres Javascript ,coz by mely nektere prohlizece pro WM umet...
ALe uz jsem vyzkousel opet vestaveny IE ,Operu ,IrisBrowser,NETfront a nakonec i Skyfire...Vsechny zobrazi prihlasovaci stranku do nastaveni ty kamery,ale video z ni ne :-( A ten Skyfire se dokonce ani neprihlasi ,protoze zatim neumi precist text z tech vkladacich policek.Jinak bych mu i veril,ze to diky trochu jine technologii, kdy si stranky prekope na vlastnim serveru zvladne - zvlada krome YouTube i treba Strem.cz nebo videa na Idnes..
Nevite ,prosim ,teda nekdo jestli by nejaky prohlizec zvladl takoveto video pres Javascript?
Diky

--
Jirka
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti