Nefunguje klavesnice - servis

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
Odpovědět
whoiswho
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob zář 13, 2008 15:53

Nefunguje klavesnice - servis

Příspěvek od whoiswho »

Len sa chcem podelit s mojim problemikom a informaciami ohladne servisu.
Vcera som si vsimol ze mi nejdu spodne tri klavesi na mojom iPAQu. Su to klavesi *,0,#. Skusal som hard reset a vsetko co ma napadlo a absolutne tlacitka nereaguju (nedaval som ziadny update ani ROMku ani nic take ;) ).
Nasledne som si povedal ze ho chcem teda vymenit za novy a tak som si zavolal na HP. Cakal som, ze mi ho v pohode vymenia, ale ze to pojde az tak jednoducho som necakal. Slecna na druhej strane mojho iPAQu si vypytala seriove cislo a nasledne ziadne ine udaju nepotrebovala, co je dost zaujimave pretoze bol kupovany na firmu pre kamarata ktory ho pak posunul mne :). Povedal som ze mam zlu klavesnicu a oznamila mi ze +- za 2 dni pride kurier a donesie mi na mnou urcenu adresu novy kus. Pak si ho mam vyskusat a ked vsetko bude fungovat tak mam zavolat do UPS nech si pridu po ten vadny kus.
Pisem to, ak by niekto chcel reklamovat iPAQ (asi to funguje takto iba na slovensku), tak aby nevahal a volal si o novy kus ;).
Snad novy pojde v pohode a vymena po 3 mesiacoch za novy kus potesi.

Vesele vianoce
whoiswho
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Nefunguje klavesnice - servis

Příspěvek od Sir Andrew »

To je teda luxusní jednání!

Žeby se úroveň péče o zákazníka jako v USA konečně dostávala i do Evropy?
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Nefunguje klavesnice - servis

Příspěvek od elcrys »

Do Evropy možná, ale ne do ČR :). Už pár uživatelů ze SR tady popisovalo vstřícné jednání ze strany servisu HP, bohužel u nás je to přesně naopak - viz. tuny příspěvků (a moje vlastní zkušenost) o laxnosti "našeho" servisu (nějaký kurýr - to je v ČR skoro sci-fi :) ). Je to zajímavé, jaké dělá HP rozdíly v servisování mezi sousedy.
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

Nefunguje klavesnice - servis

Příspěvek od kissman »

Zarizeni vybiram mimoj. i kvuli tech, podpore. Uz i kdysi Siemens mel takoveto sluzby (ME45 prijela s PPL druhy den a vadny kus si hned odvezli). U HP je tohle bezne, a to u vsech produktu :) Od HP mam temer vsecko, od monitoru, pres notebook az k PDA a jakkakoli reklamace i bez carepacku (ktery mam jen na notas) probiha stejne ci podobne.

Problemy s pracovnimi nastroji je treba resit rychle :)
hxg614
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: sob bře 15, 2008 16:26

Nefunguje klavesnice - servis

Příspěvek od hxg614 »

No ono ten rozdiel je tu kvôli tomu, že v ČR máte servisné centrum, čo rieši reklamácie a tu v SR takéto servisné centrum nemáme. Ono je to ale viac menej jedno, mám pozitívne skúsenosti s reklamovaním PDA aj u nás aj takto na diaľku, no rovnako aj negatívne. Napr teraz naposledy mi HP CZ aj napriek už v poradí štvrtej reklamácie odmietlo vrátiť peniaze a dostal som komplet nové PDA, zo starého zostala akurát krabica...
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

Nefunguje klavesnice - servis

Příspěvek od kissman »

nevím jak u Vás, ale odstoupení od kupní smlouvy v případě opakujicí se závady je po třech opravách a v případě rozdílné závady po čtyřech opravách, přičemž zákazník si může dát požadavek, zda-li chce vrátit peníze, nebo nový výrobek.

Každopádně jak říkám, mám se servisem a tech. podporou (email, telefon) HP skvělé zkušenosti.

OT: koukám, že máš PDAir pouzdro, mohl bys mi prosím na email poslat pár foto vrchní části (jak je PDA zvrchu fixováno?)
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů