universal a opera mini

Diskuze o komunikátoru HTC Universal (Qtek 9000)
Odpovědět
ftoz
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon čer 12, 2006 10:43

universal a opera mini

Příspěvek od ftoz »

tak jsem zkusil naistalit nejnovejsi operu mini na htc universala a nejak mi nebezi, normalne se spusti a kdyz zadam adresu, tak to spadne. chodi to nekomu na tomhle stroji? Popripade jaky jiny browser doporucit, aby nezral tolik dat jako ie?
Luckyn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: pát kvě 19, 2006 20:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luckyn »

Más nastavený GPRS ???? de ti normání prohlížeč ?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

no spise nez Javovou Operu Mini bych pouzil klasickou Operu 8.60 (ja ji na universalu pouzivam a chodi super)

A nebo muzes vyzkouset Net Front 3.3 a pokud chces stahovat malo kb, tak v nem doporucuji zapnout prohlizeni stranek v Text mode a nebude ti to tahat obrazky ani CSS styly a vyrazne tak usetris a zrychlis nacitani stranek...
ftoz
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon čer 12, 2006 10:43

Příspěvek od ftoz »

no ja mel tu operu mini na n9500 a pak na variu, normalni stranka, co se nacitala v ie mela tak 60kb a v opere mini tak 10kb, byl to vlastne textovej rezim a obrazky orezany na minimum, ale nevim, proc na unikoj nechodi. ja byl s timhle prohlizecem moc spokojenej, na obcasny prohlidnuti webu super
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

i kdyz na druhou stranu nevidim problem proc by Opera Mini pres ten Java emulator co je v Universalu nemela fungovat... zkousel si aktualni verzi ? Fakt s Javou moc neporadim, nikdy sem ji na WM snad ani nepouzival :-D

Ale ten text mode v NetFrontu by to mohl taky vyresit
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

ted jsem schvalne na svem universalu vyzkousel Operu Mini 2.0 pres ten java emulator a chodi to naprosto perfektne,nic mi nevyskakuje... (viz screenshoty)

ten .jar soubor jsem stahoval primo z http://www.opera.com/products/mobile/op ... =qtek_9000 , tak to testni,musi to fungovat. jinak mas pravdu ta rychlost nacitani je fakt paradni! :twisted:
Přílohy
screen2
screen2
operamini2.jpg (127.93 KiB) Zobrazeno 4172 x
screen1
screen1
operamini.jpg (110.51 KiB) Zobrazeno 4172 x
Luckyn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: pát kvě 19, 2006 20:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luckyn »

taky by se mi líbilo mít 480x640 koukám je to libovka =)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

a nejlepsi to je s RealVGA modem, protoze tohle jeste neni skutecne VGA - to je pak parada ! (chystam o tom clanek/navod)
ftoz
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon čer 12, 2006 10:43

Příspěvek od ftoz »

porad mi to nejak nechodi, jakej pouzivas java emulator, ten co je normal ve windows, nebo mas jinej?
ftoz
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon čer 12, 2006 10:43

Příspěvek od ftoz »

tak jsem tu operu rozchodil, flasnuj jsem tam jinou romku, ta 130.115WWE se tvari jako nova, ale mela tam midlet emulator v 1.0. U dopod 130.111 wwe ma v2.0 a tam to chodi ok. ono asi to cislovani neni primo podle novosti rom, nebo nevim
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

tak parada, ja mam ted v Unim taky tu Dopodackou romku a prijde mi o mnoho rychlejsi nez ta nejnovejsi Qtekacka, spokojenost !
A libi se mi ten AutoConfig co tam je, daji se podle toho instalovat treba cabiky s nastavenim operatora (datove sluzby) v zavislosti na tom jakou tam mam simku...
ftoz
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon čer 12, 2006 10:43

Příspěvek od ftoz »

JOJO, NA XDA O TOM BYL NEJAKEJ TOPIK, JAKO ZE DOPOD A QTEK JSOU JEDNY Z NEJLEPSICH ROM
Odpovědět

Zpět na „HTC Universal“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů