Prohlédněte si ochranné pouzdro pro HTC Touch Diamond

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Prohlédněte si ochranné pouzdro pro HTC Touch Diamond

Příspěvek od Jiří Hrma »

V originálním balení HTC Touch Diamondu bude chybět ochranné pouzdro, což je veliká škoda. Výrobce jej bude nabízet jako dodatečné příslušenství, které si budete moci dokoupit, cena by se měla pohybovat okolo 15 USD.

Obrázek

Vnitřní strana pouzdra je vybavena jemnou tkaninou, která jej bude při vytahování telefonu čistit, vnější strana je vyrobena z pevné kůže a pouzdro by telefon mělo dobře ochránit od nechtěných pádů.

Doplněno: Německý operátor O2 bude Diamonda prodávat včetně ochranného pouzdra, uvidíme, jak se k tomu postaví T-Mobile...

Zdroj: the::unwired
mtb.biker
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: úte dub 15, 2008 13:52
Zařízení: HTC Desire WHITE, BlackBerry Torch, BB Bold 9000
Bydliště: Cheb+Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mtb.biker »

Jednoduché a pěkné, jen mi vadí současný všeobecný a VELMI NEPRAKTICKÝ a myslím, že i ZBYTEČNÝ styl/trend lesklých pda zařízení, 3rd Symbianových telefonů, atd. Je to holt záležitost image a ta prodává.
Furt to "pucovat" je někdy pěkně k vzteku. :???:

A Diamond má jedno hodně velký mínus - vestavěnou 4GB pamět, místo mSD slotu, ale to je na jiný téma.
Uživatelský avatar
berczo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 301
Registrován: stř dub 25, 2007 8:48
Zařízení: Nějaký pracovní nucený nástroj, než bude Passport
Bydliště: Bystřice

Příspěvek od berczo »

Velmi pěkné pouzdro ;-) Takové mi vyhovuje. Lehce se přístroj vytáhne, lehce zasune .... Když není v pouzdře, tak je v kolébce nebo v držáku v autě. Nic víc není třeba ;-)

2mtb.biker: já měl trochu strach z té přední strany na HTC Polaris, ale úplně a v pohodě. Nic není ušmudlané. Ani zadní strana ... ;-)
grooveman
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pát zář 15, 2006 9:06
Bydliště: ostrava

kdy?

Příspěvek od grooveman »

kdy se prodovat ten diamond?
bude ho mit nejaky operator v nabidce?
Lukáš Mano
smartguru
smartguru
Příspěvky: 527
Registrován: úte říj 10, 2006 7:21
Zařízení: iP4, HTC Desire
Bydliště: Liberec/Praha

Příspěvek od Lukáš Mano »

Originální pouzdro k HTC Touch Diamond v praxi:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FuvJd1UdqYM[/youtube]
Uživatelský avatar
Gooorila
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon srp 06, 2007 10:23

Příspěvek od Gooorila »

Dá se to někde koupit, nebo doporučíte nějaké jiné pouzdro, které se dá koupit u nás? Našel jsem pouzdro Brando, které se manželce líbí, ale u nás sem jej nenašel a převody do zahraničí stojí stejně, jako samotné pouzdro.
blahy
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pon lis 12, 2007 0:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

eBay

Příspěvek od blahy »

Dá se koupit na eBay dal sem za něj 0,98 liber plus 8 liber pošta na to že na stránkách HTC by mi ho poslali v přepočtu za něco málo pod litr jsem toho využil a myslim že na tom vydělal, tak kdybyste chtěli tak ebay.com
SBDer
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: ned dub 13, 2008 17:26
Bydliště: Bohumín/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SBDer »

A stojí to pouzdro za to? Opravdu dokáže (byť minimálně) Diamonda očistit? A jak drží, je pevné, etc.? Díky za jakékoli info :-)
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1013
Registrován: úte bře 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kamil Pulicar »

Nebo si koupím pořádné PPC (ne modní náhražku) a nepotřebuji čistící pouzdro!

Pokud chcete něco co vám dokonale v kapse vyčistí displej a zvytek PPC, tak doporučuji tento sáček:
http://www.mnshop.cz/zbozi-671-ochranne ... ravace.htm

Jde i zavěsit na krk, cena je velmi přznivá a vyčistí každý záhyb.
SBDer
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: ned dub 13, 2008 17:26
Bydliště: Bohumín/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SBDer »

Díky za tip, zvážím :-)
Jinak přiznávám, že mě Diamond láká vzhledem, ale na tom snad není nic špatného? Funkce běžného mobilu mi nestačí, ale na druhou stranu nepotřebuji PPC jako čistě pracovní nástroj, takže je tohle pro mě ideální volba!
(Pardon za OT)
TomasNM
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: ned črc 10, 2005 11:14
Zařízení: HTC TouchPro,Toshiba G710,Hero a vela SP
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasNM »

Necisti to ani trochu. K Raphaelovi to bolo zabalene original,ale bez sance na cistenie. Chyba mi tam klip na opasok. Inac Raphael v tom ma rovnake rozmery ako 100's cigarety.
mp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: čtv lis 08, 2007 8:41
Zařízení: BlackBerry Bold 9700
Bydliště: Statenice

Příspěvek od mp »

SBDer
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: ned dub 13, 2008 17:26
Bydliště: Bohumín/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SBDer »

Tak to jednoduché "Vertical Pouch" vypadá naprosto prima, akorát tam nemají nic o cenách za dopravu do Evropy a pochybuji, že by to dělali zdarma. Navíc jsem ještě nikdy neplatil přes PayPal :(
Tior
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: čtv srp 02, 2007 11:26
Zařízení: Orange San Francisco, Ainol Aurora II
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tior »

Vzhledem k tomu,ze v hlavicce pisou Worldwide free shipping, tak to znamena ze je postovne zdarma a to i do evropy:). S placenim pres PayPal mam dost zkusenosti a je to uplne jednoduche,staci se tam registrovat,pridelit k uctu platebni kartu a je to, samotna platba je naprosto jednoducha,jen kliknes na Pay with PayPal, vyplnis prihlasovaci udaje do paypal,das pay a je to:)
mp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: čtv lis 08, 2007 8:41
Zařízení: BlackBerry Bold 9700
Bydliště: Statenice

Příspěvek od mp »

Je to přesně tak. Bez paypalu to u nich nejde, ale je to fakt docela jednoduché (zvládl jsem to i já). Poštovné je v uvedené ceně, obvykle doručení trvá 3-4 dny od e-mailového aviza. Zásilka je označena jako "gift", takže po mně nikdo nechtěl žádné clo. I když celníci prý už na tenhle fígl přišli a hrozí, že to budou víc kontrolovat
SBDer
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: ned dub 13, 2008 17:26
Bydliště: Bohumín/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SBDer »

Tior píše:Vzhledem k tomu,ze v hlavicce pisou Worldwide free shipping, tak to znamena ze je postovne zdarma a to i do evropy:). S placenim pres PayPal mam dost zkusenosti a je to uplne jednoduche,staci se tam registrovat,pridelit k uctu platebni kartu a je to, samotna platba je naprosto jednoducha,jen kliknes na Pay with PayPal, vyplnis prihlasovaci udaje do paypal,das pay a je to:)
mp píše:Je to přesně tak. Bez paypalu to u nich nejde, ale je to fakt docela jednoduché (zvládl jsem to i já). Poštovné je v uvedené ceně, obvykle doručení trvá 3-4 dny od e-mailového aviza. Zásilka je označena jako "gift", takže po mně nikdo nechtěl žádné clo. I když celníci prý už na tenhle fígl přišli a hrozí, že to budou víc kontrolovat
Tak jste mě přesvědčili, díky :) Zkusím to!
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů