Bluetooth repráčky

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
Erik_bic
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte čer 30, 2015 13:26
Zařízení: Lumia 830

Bluetooth repráčky

Příspěvek od Erik_bic »

Ahoj, chci si koupit nějakej bluetoothovej repráček, něco ne moc velkýho a s cenou tak do 1500. Mám rád když je víc basový než výškový. Můžete mi pls nějakej doporučit?
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Bluetooth repráčky

Příspěvek od Tedy »

Dobre a výborně hrající jsou ty se značkou JAM cena také odpovídá, slyšel jsem jich pár hrát a je to super, mám v plánu jeden koupit.
Já jeden používám doma, vzal jsem ho na zkoušku v tescu (jejich privátní značka) pouštím do něj přes aplikaci z notebooku, mobilu či tabletu povětšinou mluvené slovo, mo3ky, nebo z aplikace českého rozhlasu, zvuk je výborný, basy také jsou ač ne moc a stál před skoro rokem 199kč, zatím šlape, takže nákup jiného odkládám a na mluvené slovo (na muziku mám hi-fi věž) bohatě stačí.

Jde o tento, na repro není vůbec nic, pouze na krabičce označení, normy popis, symboly a logo Tesco:
http://www.rakuten.co.uk/shop/cheapeste ... 1WA-61304/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.ebay.co.uk/itm/BT1501W-Porta ... 1300197996" onclick="window.open(this.href);return false;

Oni to mají pokaždé v jiném obalu ale původně za ním stojí snad LAB31 elektroniku této značky tesco taky prodává.
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Bluetooth repráčky

Příspěvek od Tedy »

Dneska pri nakupu v tescu na skalce, jsem narazil na Jam Classic normalne stojici kolem 700kc za 174 tedy asi 75℅ sleva, hned jsem ho vzal, jsou to jedny z nejlepe hrajicich repro tehle kategorie na trhu

Obrázek

Jako nejdriv jsem si myslel ze nekdo prehodil cedulky ale to co je na ni s tim na baleni sedi.
Pak jsem si myslel ze to jsou zakazmiky vracene kusy nebo vystavene pouzibane ale take me, je to original neotevrene baleni ale to je jedno za tu cenu je to skvele.....tolik nestal ani ten no name china co mam ted.
Chaloupka
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv zář 01, 2016 11:50
Zařízení: HTC

Bluetooth repráčky

Příspěvek od Chaloupka »

čus, sice je to téma asi rok starý, ale může mi nějaká dobrá duše, nějaký menší repráček, doporučit? Nebo aspoň na co se mám dívat, jaký parametry apod. Díkes
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti