Dual SIM, LTE - do 10t kč

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
Mixers
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: čtv dub 03, 2008 18:26
Zařízení: Xiaomi Hongmi

Dual SIM, LTE - do 10t kč

Příspěvek od Mixers »

Zdravím, už nastal čas na další výměnu, telefonů je víc a víc a nemám už takový přehled.

Takže moje hlavní požadavky jsou: dual sim, LTE, velikost do 5,2" (max 5,5" ale ve velice kompaktním rozměru), rozumná výdrž(více jak jeden den aktivního používání - hovory, internet), svižný chod, jako velká výhoda bude i dobrý foťák, musí to být android, cena max 10t kč

Trochu jsem studoval na netu a pročítal fóra, zatím mě zaujal snad jen Honor 7, na který jsou kladné recenze a dá se koupit za 8,5 t kč. Co může tomuto telefonu konkurovat pro moje využití? Nebo můžu chvíli počkat, pokud se chystá nějaká zajimává novinka.

Díky
Mixers
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: čtv dub 03, 2008 18:26
Zařízení: Xiaomi Hongmi

Dual SIM, LTE - do 10t kč

Příspěvek od Mixers »

tak Honor 7 asi neklapne. Dočetl jsem se, že nejde zároveň používat paměťová karta a obě SIM - slušně "k ničemu"

asi budu muset udělat kompromis s velikostí a vzít Honor 5x, který vypadá taky solidně
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Dual SIM, LTE - do 10t kč

Příspěvek od mberdych »

Lenovo Vibe Shot?
Mixers
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: čtv dub 03, 2008 18:26
Zařízení: Xiaomi Hongmi

Dual SIM, LTE - do 10t kč

Příspěvek od Mixers »

nakonec jsem vybral Honor 5x... snad si s tou velikostí poradím

vybráno=lock
pedes
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: stř čer 12, 2013 20:57
Zařízení: Nokia

Dual SIM, LTE - do 10t kč

Příspěvek od pedes »

Duální slot může být pro někoho problém a ikdyž lze vyřešit kutilsky použití obou karet i paměťovky tak rozhodnutí pro honor je dobrá volba.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů