Call Informer

Zajímavé programy a aplikace pro Android
Odpovědět
startík
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon úno 08, 2016 13:15
Zařízení: Honor 6

Call Informer

Příspěvek od startík »

Prosím o pomoc s problémem. Mám v kontaktech na kartě vždy uloženo několik kontaktů, které se váží k té jednotlivé firmě. To znamená, jeden telefon na Jirku, druhý telefon na Pavla, třetí telefon na Karla, ...atd. Kvůli zobrazování volajícího, jsem měl nainstalovaný program Call Informer, který mi řešil problém zobrazování jména u telefonu, protože normálně se to nezobrazuje, pouze jméno, firma celé skupiny a číslo. Bohužel po instalaci 5.1.1. mi Call Informer přestal pracovat a mě se zobrazí pouze název společnosti a číslo, ale ne kdo mi volá. Nevíte někdo o programu, který toto řeší, popřípadě jak si pomoci? Jinak bych asi musel veškeré kontakty rozhodit na jednotlivá čísla a to mi leze mráz po zádech, protože jich tam mám spoustu. Díky moc za rady. Mám Honor 6.
P.S. Nastavit v Call Informeru klepnutí jsem už zkoušel, nic.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Call Informer

Příspěvek od koumes »

Kdyby sis neco procetl,podpora davno skoncila: Aktualizováno 8. prosince 2013
Proc si ty kontakty neopravis na webu?U kazdeho je hafo polozek a i filtrovani podle zadanych parametru.
V GP jsou i jine podobne app,tak se na ne podivej. napr https://play.google.com/store/apps/deta ... .procaller" onclick="window.open(this.href);return false;
startík
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon úno 08, 2016 13:15
Zařízení: Honor 6

Call Informer

Příspěvek od startík »

No, moc děkuji za informace, ale myslel jsem, že tyto diskuze jsou proto, aby se tady jeden mohl poradit a něco se dozvědět, když na to sám nemá. Já fakt nevím jak kontakty opravit na webu a filtovat hafo položek podle parametrů.
A odkaz na procaller...to není asi to co potřebuji, nemluví česky :-), ale díky moc. Hledám něco jednoduchého, jako byl CI.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Call Informer

Příspěvek od koumes »

Dej sem screen,co konkretne myslis temi kartami v kontaktech.Nebo je to v te app?
startík
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon úno 08, 2016 13:15
Zařízení: Honor 6

Call Informer

Příspěvek od startík »

Mám v mobilu firmu, např. ABCDEF a.s. a v kartě té firmy mám čísla na mobil, do práce, Karlovi, Honzovi...no a když mi teď Karel zavolá, tak se mi zobrazí pouze název firmy a číslo, ale nevidím tam, že mi volá Karel. Jednoduše, S Karlem si tykám a Honzovi vykám, takže teď pro jistotu každému vykám a Karel si myslí že jsem úplně blbej :-))) Potřebuji, aby mi telefon zobrazil jméno u každého zadaného čísla u té firmy.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host