Nový výkonný mobil do 4k

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slike-
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: pon srp 06, 2012 10:12
Zařízení: Iphone 4/5, BB Q5, Xiaomi Redmi note,M2 Aqua
Bydliště: Olomouc

Nový výkonný mobil do 4k

Příspěvek od Slike- »

Ahoj, scháním nový telefon, který by měl mít 5'' displej, aspoň 4 jádrový procesor (není nutnost, ale aby utáhl i lepší hry). Rozhodoval jsem se i mezi Blackberry, jenže tam je problém procesorů, obvykle mají "jen" 2 jádra. Koukal jsme se na Cube1 K55. Telefon se mi moc líbí, ale celkem mám obavu z prostředí (kvůli stabilitě apod) Chtěl jsem BB ale nějak mě to přešlo z důvodů už zmiňovaných procesorů, ale kdyby se nějaký BB našel s dobrým procesorem, tak určitě pomůže :) Ještě celkem důležitá věc..Mobil by neměl přesáhnout cenu 4k.:-/ Děkuji za rady :)
kocicak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 129
Registrován: ned črc 27, 2014 13:51
Zařízení: Nokia Lumia 1320, Palm Treo 650, Lenovo P780

Re: Nový výkonný mobil do 4k

Příspěvek od kocicak »

Počet jader nic zasadniho neznamená. Důležitější je, co je to za procesor a jak s ním daný OS pracuje.
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Nový výkonný mobil do 4k

Příspěvek od M.BoBo »

Asi tak jak píše kocicak.
BB OS10 je výborně odladěný systém a mohu ho vřele doporučit. Nebo snad dáš přednost marketingu a čínským 8jádrovým MTK mr*kám??
Uživatelský avatar
Slike-
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: pon srp 06, 2012 10:12
Zařízení: Iphone 4/5, BB Q5, Xiaomi Redmi note,M2 Aqua
Bydliště: Olomouc

Nový výkonný mobil do 4k

Příspěvek od Slike- »

Asi dám tedy přednost BB..:) Nejspíš bych šel do Blackberry Z3 a někde jsem četl, že tam jdou stahovat přes nějakou app i hry na android, tak to by neměl být problém :) Díky za rady..Jinak android mi taky moc nesedí..Protože i na mé Xperii hry padají a android se čím dál víc zpomaluje i po obnovení tov. nast. :-/ Takže Blackberry
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nový výkonný mobil do 4k

Příspěvek od htcjirka »

Urcite se BB neboj, není to systém, který by potreboval k rozbehnuti i narocnejsich her 4 jadra.Od toho je tu Android, který kasle na optimalizaci OS, takze potřebuje minimalne 4 jadra k slusnejsimu behu.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Nový výkonný mobil do 4k

Příspěvek od tslany »

No, s počtem jader ani ne, jako tak s optimalizacemi využití RAM, volám na Skype, pustím do toho Messenger, hovor na Skype spadne. Podotýkám, že Z1 má 2GB RAM, kdyby někdo nevěděl.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů