htc 8x zvoneni vs prehravani

Diskuze o levných telefonech HTC 8X a HTC 8S s operačním systémem Windows Phone 8
Odpovědět
pepper
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte kvě 21, 2013 18:54
Zařízení: HTC 8x

htc 8x zvoneni vs prehravani

Příspěvek od pepper »

Ahoj mam dotaz když přehrávám třeba na youtube, nebo video tak měním hlasitost tlačítkem na boku telefonu, tím se ale automaticky mění i hlasitost volání takže když zapomenu ztlumený tak neslyším zvonit mobil. Mozna ze jsem úplně hloupej ale tohle mi nejde do hlavy. Je tomu opravdu tak?
Druhy dotaz, když píší text a chci změnit nejake slovo a kliknu tak se mi cele označí a ne jako u předcházejícího jabka kde naskočila mala lupa aby člověk vedel kde přesně je. Jde to nějak nastavit?dekuju za odpovedi
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

htc 8x zvoneni vs prehravani

Příspěvek od htcjirka »

Windows Phone ma spolecnou hlasitost vyzvaneni/prehravani.Je to dana vec,s kterou je treba se smirit.
Jak nejen oznacovat text pomoci kurzoru,kopirovat,mazat a jine mas treba v tomto videu od Radka, kde popisuje klavesnici.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6nY4XDUOhaU[/youtube]
rikjavik
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob led 25, 2014 0:35
Zařízení: HTC 8X

htc 8x zvoneni vs prehravani

Příspěvek od rikjavik »

Dobrý den.
Já mám problém s přehráváním mp3,pokud mám zapojena sluchátka,tak během jedné stopy kolísá hlasitost.. Už jsem zkoušela i jiné ,ale pořad stejně hlasitost kolísá..Poradí někdo? Děkuji,hezký den.
Odpovědět

Zpět na „HTC 8X a HTC 8S“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů