Překrytování Omnia 7

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Odpovědět
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Překrytování Omnia 7

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Sháním kryt (horní, spodní a předozadní) na Omnia 7. Máte typ, kde se dá koupit (Čína apod?). Nebo máte zkušenosti s překrytováním za pomoci makety?
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Překrytování Omnia 7

Příspěvek od dwbmb »

Zkusil bych gigatel. Hloupým fulltextem "i8700" to našlo obě dvě části horního krytu, střední kryt a kryt baterky, podle čísla dílu (viz servisní manuál) nebo zavoláním by se určitě dal sehnat i zbytek.
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Překrytování Omnia 7

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Díky za odpověď, hloupý fulltext jsem samozřejmě použil, ale řekněme si na rovinu- pokud stojí kryt baterky 400, předozadní kryt bude stát tak 1000? A horní/ spodní kryt dohromady 300? Cena telefonu, pokud bych ho chtěl prodat, je tak 2000-2500...
Překrytování příslušenstvím za "originální" ceny fakt nechci řešit- proto se ptám po Číně, případně zkušeností s maketou.
Lukáš Křepelka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: ned zář 04, 2011 15:23
Zařízení: Samsung Omnia 7, Nokia Lumia 800

Překrytování Omnia 7

Příspěvek od Lukáš Křepelka »

Mam doma mrtvou Omnii 7 ve spickovym stavu bez skrabancu, tak se muzeme domluvit. Jestli mas zajem tak se ozvi. Je brachy, takze az prijde s prace cca po 6, tak mu muzu rict :)
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Překrytování Omnia 7

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Viz. zprava
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Překrytování Omnia 7

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Jeste teda update k makete- material vypada verohodne, ale maketa je bohuzel slepena dohromady, nelze hnout s krytkou nabijeciho konektoru, ani s pojistkou baterky. Vic se mi to nechce rozebirat, pac si s ni vyhraje dcerka :-) Kazdopadne, na vymenu se s velkou p-sti neda pouzit.
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Re: Překrytování Omnia 7

Příspěvek od murder »

Makety jsou jen odlitky bez možnosti rozebrani. Taky jsem ji chtěl kdysi použít.
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Překrytování Omnia 7

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Nemyslim si, ze to je jen odlitek, jde videt, ze nektere casti jsou prilepene, a daji se ulomit. Ale rekl bych, ze to je znacka co znacka.
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Překrytování Omnia 7

Příspěvek od murder »

Velice dokonale zpracované, byl jsem přesvědčen, že prostě jen slepí pouzdro dohromady a za displej dají obrázek. Po rozebírání makety Samsungu jsem nemohl dostat od sebe "slepené" díly, nakonec jsem ho komplet rozštípal a zevnitř bylo vidět, že jde o jeden kus plastu. Jediný kryt baterie byl natavený zvlášť, kraje šli odchlípnout, ale střed byl opět pevně spojen, nebyl tam ani prostor na baterii. Prostě nepoužívají prázdné covery, ale makety vyrábí zcela samostatně, nedivil bych se kdyby to dělala zcela samostatně nějaká fabrika v číně, dle objednávek výrobců.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů