Plnohodnotná PIM aplikace - existuje?

Diskuze věnovaná systému, aplikacím a hrám
Odpovědět
Deaktivovaný účet (01.2013)

Plnohodnotná PIM aplikace - existuje?

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Existuje na Blackberry vůbec nějaká plnohodnotná a současně i funkční PIM aplikace? Hledám už několik týdnů a zatím jsem našel jen Pocket Informant, který na BB spíš nefunguje a Agendus, který rozhodně není optimalizován pro nejnovější OS a na Boldu 9900 je pomalý. Ostatní aplikace nesahají těm pro Android, Windows Mobile či Palm OS ani po kotníky.

Rád bych zejména:
- současný výpis úkolů a kalendáře
- více pohledů a možnost zvolit, která data budou zobrazena ve kterém profilu
- formátování písma + barvy
- hromadná možnost mazání určitých dat (např. smazat všechny splněné úkoly)
- svižný chod
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Plnohodnotná PIM aplikace - existuje?

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

S těmi úkoly nebo obecně GTD aplikacemi je to na BlackBerry OS7 a starších poměrně problém. Sám jsem dlouhou dobu hledal nějaký systém úkolů, který by se mi synchronizoval mezi BlackBerry a Macem, jediné funkční řešení bylo tuším Toodledo, ale taky to nebylo úplně ideální. Lepší je to až na BlackBerry 10, kde je v systému nativně aplikace Remember, která funguje výborně jako úkolovník, poznámkový blok, je provázaná s celým systémem (takže jde ukládat třeba webovky z browseru, dokumenty z příloh mailů atd) a navíc umí synchronizaci s Evernote. Případně lze doinstalovat i androidí port aplikace GTasks, která synchronizuje úkoly z účtu Google. Čili na OS7 jsem bohužel nic optimálního nenašel...
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: Plnohodnotná PIM aplikace - existuje?

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Diky za info. Kazdopadne jsem sel nejsnazsi cestou, BB prodal a jedu opet na Androidu. Sice mi chybi klavesnice a ovladani tlacitky, ale co se da delat.
Odpovědět

Zpět na „Systém, aplikace a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti