problém s nastavením mailu! PROSÍM pomôžteee! :(

Diskuze věnovaná systému, aplikacím a hrám
Odpovědět
antooohnia
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned bře 03, 2013 10:18
Zařízení: BlackBerry curve 9320

problém s nastavením mailu! PROSÍM pomôžteee! :(

Příspěvek od antooohnia »

Zdravím,
som užívateľkou BB curve 9320 som laik čo sa týka telefónov a chcem sa opýtať, či je možné nastaviť schránku gmail priamo v mobile, alebo nie... ak áno potrebovala by som presný návod. Keď som šla podľa klasického návodu na oficiálnej stránke BB, prišla som na to, že mi chýba v nastaveniach mailu možnosť pridať "internetový mail" ako yahoo, gmail, aol... mám tam automaticky len možnosť nastaviť účet apl. Enterprise. Myslela som si, že som len omylom niečo nastavila a nedá sa možnosť pridať mail vrátiť späť. Tak som mobil resetovala na výrobné údaje a nastal ten istý problém. Možnosť pridať internetový účet chýba (úplne) zas len aktivovanie účtu apl. Enterprise. Som z toho zúfalá, skúšala som to stiahnuť cez blackberry.com/googlemail, a tam keď som sa pokúsila stiahnuť apl. Enhanced Gmail Plug-in for BlackBerry Smartphones napísalo mi že: moje zariadenie nespĺňa systémové požiadavky, kt. sú nutné k podpore Enhanced google mail (TM) plug-in for BB. Existuje prosím Vás aj iná možnosť ako to nastaviť... ak áno, mohla by som poprosiť PRESNÝ návod... lebo som neschopná a v nejakých skratkách a cudzích slovách sa nevyznám.
Stretol sa s tým už niekto?
Ďakujeeeem! :))
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

problém s nastavením mailu! PROSÍM pomôžteee! :(

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Zdravím,

především je třeba se ujistit, že máte správný datový tarif. Telefony BlackBerry s operačním systémem OS7 a starší vyžadují pro fungování nativního emailového klienta speciální datový tarif BlackBerry Internet Service, více si můžete přečíst v článku, který jsem psal před delší dobou. Se správným tarifem by měl jít gmail účet nastavit zcela jednoduše podle zmíněného návodu, stačí zadat emailovou adresu a heslo.
Odpovědět

Zpět na „Systém, aplikace a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti